Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пон яну 20, 2014 12:46 pm

Отново здравейте!
Чакам си пералнята да спре и си казах ,,хайде още 2 реда :love: ,,.
Миленка,страхотни снимки,чак ми се приходи и на мен.Ако ми се отдаде възможност и времето позволи :thumup: :wink: .
Бони ,аз също предполагам,че много си бързала...
Натали,ще дойде ден ,и то сигурно скоро и ще сте и без тези капки :thumup: !
Дианка,и при вас всичко ще отмине!И аз си правя равносметка като теб,около Нова година и около рождения си ден :D .Последно време и мен ме владеят едни философски мисли :wink: :) .Някъде във времето,но и след много ,,четене,,съм се научила и да прощавам.Може би много исках,затова!
Много пъти го пиша и не ми омръзва да повтарям,че сте много специални за мен,много ви ценя и ви чувствам като роднини,или приятелки от сто години,не знам точно как да го опиша.
Зарко много плака днес,като не е ходил 1 месец така е.Даже повече,защото само на 19 го бях пуснала за Коледното тържество...
Ще ви наглеждам и ще пиша пак...


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон яну 20, 2014 2:49 pm

:giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: Таничка,от започването на предаването от Австралия -2ч. след полунощ до 8ч. сутринта лягам за три часа,после следобяд поспивам да имам сили да гледам,тая нощ дори сготвих,от радост за Гриша,много се радвам на това талантливо дете, дано продължи да ни радва все така! Натали,много,много се радвам за твоя съпруг,дано напълно се възстанови,успех! :thumbsup: :clap: Дианка, нямам думи за теб,обичам те от все сърце!!! :winkiss: :winkiss: :winkiss: Дидка,дано Зари се закрепи и да посещава ясла,полезно е за него! Бони,ние сме тук мила,чакаме те,не се предавай!Верче,Илинка нещо ми се губите в последно време,пишете сладурчета! Йоанка, свикнала съм денят ми да започва с твоето :coffee: ,усеща се твоето отсъствие,чакам те миличка! Ивче,как сте слънчице,питам се как ли ще натрупа при вас в събота и неделя,не ми се мисли,знам каква е зимата при вас,но.... :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон яну 20, 2014 4:29 pm

Ти си отговорен за това как се чувстваш, без значение какво ти е причинил някой друг. Помни, че ти си този, който винаги контролира мислите и чувствата си. Ти ще избереш дали да се чувстваш уверен и адекватен вместо гневен и несигурен.
Изображение
Хубава и успешна нова седмица.
Днес и утре не съм на работа и нещо не мога да се организирам. Изпаднала съм в депресия и дори не ми се занимава с любимото ми занимание. Обещала съм да направя захарни фигруки за украса на торта, но нямам настроение :( . Чудя се дали една моя позната ще дойде, не обеща, а и не се обади. Най-добре да й звънна аз. Днес е слънчево и топличко и моите мъже може да отидат на ски.
Бони, дано всичко бъде наред!
Приятна вечер на вас!

ani4ka12
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 44
Регистриран на: вт окт 23, 2012 12:04 pm
:: 51 снимки от ani4ka12

Мнение от ani4ka12 » пон яну 20, 2014 5:14 pm

HA18.jpg
FB15S.jpg
Миленка и аз видях снимките на алеята на морето ,супер снимки са момиченцето е много хубаво да ти е живо и здраво и кученцето е сладуран момиченцето е почти ,или колкото моето на 14г е моето.Моммичета обръщам се към всички вас поднасям ви по едно цвете и нещо да се почерпите защото ви обичам :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :hihi: :wine:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон яну 20, 2014 5:29 pm

Днес ще ви занимавам с битовизмите си :tongue: :wink: ,ако искате ме четете :wink: ..
След малко изключвам вечерята и тичам за детето.В събота реших да извадя от бидона последните 5-6 зелки,направих пакети с листи за сърми,останалото накълцах.Но ми отне много време,отвори ми се работа,но исках да се отърва от бидона,че какво ли няма на терасата :eeek: :ooppss: .Общо взето дните минаха в труд...Днес обикалях детските градини да питам от кога приемат документите,да не пропусна сроковете.
Йонка,случва се,аз влизам тук и като ми е криво, и като съм щастлива :love: .

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон яну 20, 2014 5:38 pm

Ани, благодаря ти за хубавите думи! Да е жива и здрава и твоята дъщеричка! С удоволствие се възползвам от почерпката :) !
Кате, след хубавите емоции тази вечер гледай да се понаспиш :) .
Дидка, пиши как е изкарал Зарко на яслата. Нормално е в началото да му е мъчно за мама, но покрай децата ще се разсее е бързо ще му мине.
Йоанка, всеки има такива моменти, но поне тук е красиво и спокойно и винаги можеш да си повишиш настроението сред добри пиятели :) .
Днес при нас беше истинска пролет. Чак толкова топло не е на добро. Не ми се мисли какво ни чака после. Обикновенно във Варна като е топло през януари, през февруари или март го докарваме до бедствено положение. Но срещу времето нищо не може да се направи, така че остава само да се наслаждаваме на високите температури. Аз отивам да готвя, а на вас пожелавам приятна вечер!

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон яну 20, 2014 6:48 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! В последно време мои познати споделят с мен,че са в депресия и то не една или две,то просто е нещо масово,замислих се сериозно върху това,а днес долавям подобно състояние при Йоанка,а може би и при Бони - мили момичета,чета много за тия състояния и в крайна сметка съвета на психолози и психиатри е - всичко е в главата,тоест нагласата е наша,след многократно изпадане в дупка, реших за себе си - не,нищо не е в състояние да ме събори,щом семейството ми е живо и здраво,останалото са незначителни неща,а аз живея и съм щастлива именно със семейството си,защо тогава да страдам,няма логика,ще подминавам всичко останало и ще минавам през него с вдигната глава,ще се радвам на малките,дребните неща,но няма да страдам от малки и дребни неща.Момичета,много се надявам да ме разберете правилно,не се поддавайте на терзания,мъка,тъга,я се ориентирайте към положителните - усмихвайте се,дори и на по -сдържани и хладни личности,давайте и показвайте обичта си към семейството,казвайте,ако можете всеки ден на децата си,че ги обичате,аз го правя и ми е много хубаво,мислете и мечтайте за красиви неща,излизайте с приятели,приятелки,не се капсулирайте,търсете компанията на позитивни хора.Пожелавам ви много радост и късмет,мили момичета! Миленче,обожавам спорт,от млада съм такава,а тениса е моя слабост,вече една седмица спа по 4-5ч.,но пък съм много щастлива,днес дори Стаси ми каза,че съм много оправна с домашната работа,като не спя повече,но това са подробности,важното е удовлетворението,което получам! Дидка,пъргавелке мила,рано,рано прибра зелето,но и аз се замислям върху това,защото тия температури налагат прибиране! :clap: :clap: :clap: Прекрасна вечер,мили мои сладурчета,обичам ви!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон яну 20, 2014 6:52 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,приятна,весела и спокойна вечер,лека и вълшебна нощ милички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон яну 20, 2014 6:53 pm

Ето съм, девойки мили :hug:

Благодаря на всички за загрижеността :love: :heart: :heart: :heart:
Не, не съм се успала ... Просто нещо става с мама ... аз не съм там ... не владея аз положението и ... само се моля на Бог да й даде сили да се справи :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон яну 20, 2014 7:36 pm

БОНИ,от цялото си сърце желая всичко да се оправи бързо ,зная какво е да си далеч от мама ,цялата ми положителна енергия насочвам към теб и ще се моля Бог да помогне и да се възстанови милата ти майчица !!! До болка ми е познато .....бързо възстановяване,мисли положително ,кураж ,мила !!! Обичам те !!! :heart: :heart: :heart: МАМИ,нека Бог те пази и те дарява дълги години с тоя оптимизъм и най-вече със здраве !!! :love: :love: :love:


Заключена