Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » ср яну 15, 2014 4:48 pm

Здравейте, позитивни момичета!

Естествено, първото нещо след като изпратих мъжете (само в сряда излизам след тях), седнах да ви видя на спокойствие и да се убедя, че всички сте добре, да се насладя на красотата, с която е изпълнен форума и да се заредя с много положителна енергия .
Дианка, миличка, много ми харесва написаното от теб. Липсата ти беше осезателна! Чакахме те с нетърпение. Нека никога не угасва оптимизмa, с който си изпълнена и зареждаш хората около теб! Така трудностите се преодоляват по-лесно.
Поздрави на всички вас!
Аз отивам да се трудя. И веднага щом се прибера, първата ми работа е да ви видя какво правите :).
Хубава вечер на вас!


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » ср яну 15, 2014 7:32 pm

Живвем в свят изпълнен с промени.Свят,изпълнен с изненади-кога добри и красиви,друг път не съвсем...
Животът ни поднася предизвикателства,пред които трябва да се изправим с усмивка,за да продължим напред и взимамаме правилните решения,за да осъществяваме целите си.
Животът е врата към света!
Или,може би,обратно....
Всъщност,всеки индивидуално може да си отговори...,когато отвори собствената си врата...
Често отваряйки я,се втурваме,готови на всичко,сомо,за да изживеем щастието си....,понякога, много кратко,но все пак щастие...
Готови сме,с цената на всяка болка,да изпитаме нещо хубаво....
Да се докоснем,до всичко красиво....
Да имаме приятели,макар и такива,които не виждаме,но знаем,че ги има и те са тук...,и те чакат,за да чуят болката ти и да страдат заедно с теб,за да "видят" щастието ти...,за да го разпръснат във всички посоки на света,за да стопли повече човешки души,за да сгрее сърцата на страдащи...
Не виждат сълзите ти,но знаят,че те са в очите ти...
Това се усеща...
Но,само от приятели!
Невъзможно е,да ти подадат кърпичка за тях,за да ги изтриеш...
Но ти дават нещо,много по-ценно...
Нещо,много по-красиво...
Истинско...
Дават ти Приятелство...с разбиране към болката ти...
Дават ти Любов...,защото наистина,тук е реална...,макар и виртуална!
Сега,когато отвориш своята врата към света,незабравяй,че в живота има и приятели,които те чакат...и те са тук!
Благодаря ви,за това,че ви има!
За това,че сте тук!
Обичам ви!
Ако съм ви оттекчила,съжалявам,но както го чувствам,така го пиша.
Пожелавам ви топла и приятна вечер.

Изображение

Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср яну 15, 2014 8:59 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo Добър вечер,мили момичета! Дианка, Нинка, докато четях написаното от вас поплаках доста,вие ме разтърсихте - толкова сте зряли за възраста си, всяка дума изписана тук се е откъснала от сърцето и душата ви - Дианка,благодаря ти за утъпканата пътека,трогна ме много - Нинка, не досаждаш мило момиче,умнице моя,всяка дума от написаното е до болка вярна,благодаря ти - Йоанка, ти си прекрасно позитивно настроено момиче,толкова обич лъха от теб,благодаря,че те има миличка,момичета ОБИЧАМ ВИ!!! Пожелавам на всички,прекрасна вечер и лека нощ!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср яну 15, 2014 9:02 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,лека и спокойна нощ милички,сладки сънища!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » ср яну 15, 2014 9:13 pm

Виждам те,МАМЕ!
Много те обичкам!
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср яну 15, 2014 9:20 pm

Лека нощ, момичета
[youtube]http://youtu.be/gRBU9YHG9Fg[/youtube]
Лека нощ, деца
[youtube]http://youtu.be/fvw70LND_Sk[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср яну 15, 2014 9:42 pm

:night: ДОБЪР ВЕЧЕР! :night:
ДИАНКА,НИНКА,написаното от вас е искрено и вълнуващо! :thumup:
:heart: Силни и хубави думи за приятелството!БЛАГОДАРЯ ВИ! :giflo1: :giflo1: :giflo1:
Имам 3 приятелки с които сме заедно повече от 30 год.Днес целия следобед бяхме заедно–на пица и много приказки.
Имаме традиция в месеца веднъж да се срещаме.Гордея се(да,това е точната дума) и с приятелствата си тук,във форума!
:night: ХУБАВА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА!ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО УТЪПКАНИ ПЪТЕКИ ОТ ПРИЯТЕЛИ КЪМ ДОМА ВИ! :night:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср яну 15, 2014 9:43 pm

Дианка, благодаря ти :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Йоанка, аз също като теб поглеждам дори тайничко във форума, за да ви "виждам" и да съм съпричастна, макар и виртуално :wink: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Нинка, много добре си го написала - най-истински са думите, които извират от сърцето и се леят самички :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Наталка, :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

На всички момичета - лека нощ и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » ср яну 15, 2014 9:55 pm

Прегърнете Вярата с длани.
С Надежда,погледнете към Бог.
И,вярвайте,че тук сме събрани,
за да даваме чиста Любов!


Олее,днес нещо съм го ударила на размисли и творчество.Друг път,ако продължа стиха и го редактирам,ще ви го напиша целия.Това ми беше,едно от любимите занимания.Много обичам,да рисувам,да пиша стихове и разкази,да правя романтични жестове,но недостига на време и проблемите,които преживях,нараниха чувствата ми и романтиката се превърна в щит,за самозащита.....
Когато си прекалено чувствителен,както съм аз,могат да те убият и с думи.
Болката е огромна,но съм длъжна да продължа!
Силно се надявам,че утре,ще бъде по-красив ден,от днешния...
Дано,за всички е така!

Изображение
Спокойна нощ,мили момичета!
Желая ви,приказни сънища!


И за нашите малки ангелчета!
Всички,да са живи и здрави,та и нашите дечица!

Изображение

Обичам ви!
:flow1: :flow1: :flow1: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :flow1: :flow1: :flow1: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср яну 15, 2014 10:02 pm

Нинка, благодаря ти за думите, идващи от сърцето ти - много ме развълнуваха! :hug:
Кате,ти си едно прекрасно слънчице - думите ти са светлина, която прогонва и най-дълбоката тъга, те са насърчение за падналите духом, карат те да се чувстваш супер специален! Благодаря ти, миличка! Много те обичам!:hug:


Заключена