Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от dianakatou » нед фев 09, 2014 7:52 pm

Добър вечер ,красива ,топла и изпълнена с много доброта и нежност !!! :) :) :) БЛАГОДАРЯ на всички веселушки за хубавите и мили думи !!! Днес ,деня ни протече спокойно и малко мързеливо ,събудихме се почти около обяд ,но имахме нужда от много почивка и есетествено си я позволих .Тук ,събуждайки се децата закусват обикновено с чаша топло мляко или някои от познатите зърнени храни ,така че не се налага да приготвям нещо по-специално ,правя го единствено ,за да уважа май себе си или някоя бг.приятелка :wink: иначе да е жив и здрав тостера и той се включва в суматохата около приготвяне на закуската . Но ,след като изпих кафето реших,че трябва да се домакинства и по-точно да сготвя ,донесоха ми прясно зеле наши приятели и от 3те зелки 2те веднага отидоха на сърмички ,а на малкия юнак понеже не ги и опитва се наложи да приготвя пица и така до преди малко ,пропуснах и една бишкотена торта ,да отбележа с бг.шок.пудинг :wink: Приготвих Виви за училищното парти (на училището на Стелиос ) Тази година е фенка на ФК"Олимпиакос".Той не изяви желание ,и естествено не го узорих ......Това е за мен в общи линии ,сега първо благодаря на КАТЕТО ( ЗА мен няма да е 2 ,защото другата си е МАМИ,така я чувствам и така се обръщам към нея :heart: ) за окуражаващите думи ,наистина имахме на 22.05.2013 г. катастрофа (лека кола удари 9 г. ми син ) след доста лечения и хирург.интервенции днес мога да кажа ,че сме на добър път ,борим се и с психическите травми и ....не се даваме ....Аз съм много упорит човек и интересното е,че не само за мои близки ,а и за непознати хора бих направила много повече от възможностите си ...човек се ражда ,а не става ....а колко повече ,когато става въпрос за моето дете ,майки сте и всички усещате какво искам да кажа !!! Това стига ,другото ,което много ме впечатли е ,че по написаното от теб ...първоначално си помислих ,че си около 30-35 г и приятно ме изненада ,споделяйки възрастта си ! Радвам се ,че стана член и на нашето семейство ,желая ти да си здрава и да се радваш на децата си ,да си винаги така жизнерадостна и да правим живота си по-красив и смислен ,споделяйки радостни мигове и подкрепяйки в труден момент !!! Добре дошла още веднъж ,лъхаш много позитивизъм и си наш човек !!! :) ДИДКА ,много болно ми стана ,прочитайки споделеното от теб ...колко пъти се повтарям ако някъде се продаваше мозък ,собствениците на тия магазини щяха да са от най-богатите граждани ! "Колкото повече сърцето се приближава до простичките неща, толкова по-способно е да обича без задръжки и без страх.." Това научих от живота...

Давай на хората повече, отколкото очакват!
Когато казваш: «Обичам те!», говори сериозно...
Когато казваш: «Извинявай!», гледай в очите!

Обичай силно и страстно. Може да се опариш, но иначе няма да изживееш пълен и наситен живот.
Не наскърбявай и не си създавай мнение за хората по техните роднини.
Говори бавно, но мисли бързо!
Ако някой ти зададе въпрос, на който не искаш да отговориш, усмихни се и попитай: „А защо искаш да знаеш това?”
Помни, че Голямата Любов и големият успех носят със себе си голям риск!
Когато губиш, не загубвай дадения ти от живота урок.
Уважавай себе си
Уважавай другите
Имай отговорност за всички собствени действия и постъпки. Усмихвай се, когато отговаряш по телефона, Този който ти звъни, може да чуе това по гласа ти.
Чети между редовете…
Помни, че понякога да не получиш това, което си искал, може да се обърне в успех за теб!
Не позволявайте на малък спор да разруши голямо приятелство.
Защото хората може някой ден и да забравят какво сме казали или онова, което сме направили, но те винаги ще помнят начина, по който сме ги накарали да се чувстват! Отново се увлякох ......Подарявам ви безброй усмивки, за да ви е радостно и късче обич, за да не спирате да обичате! С пожелание за една спокойна и топла ,неделна вечер !!!


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед фев 09, 2014 8:01 pm

НАТАЛИ,и аз като всяка майка искам сърдечно да те поздравя с Рожденния ден на сина ти !!! Да ти е жив и здрав ,да е упорит и следва мечтите си ,търпелив ,за да ги осъществявя и много обичан ,за да има смисъл всичко това !!!ЧЕТИТ РОЖДЕН ДЕН !!! :) :)

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед фев 09, 2014 8:51 pm

Дидка мила, ще се справиш разбира се - ти си силно момиче :hug: :hug: :hug:

Дианка, :hug: :hug: :hug:

Топла и спокойна нощ на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед фев 09, 2014 9:14 pm

Наталка, честит рожден ден на сина ти! Да е жив и здрав, да постига мечтите си и да ви радва с успехите си!

Изображение

Изображение

Спокойна нощ, момичета!

Изображение


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед фев 09, 2014 10:02 pm

Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед фев 09, 2014 10:04 pm

Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед фев 09, 2014 10:34 pm

Привет, момичета :D
Как искам всички ви да събера и прегърна :hug: :hug: :hug: Много ме зарадвахте с пожеланията към сина ми и дано се сбъднат, че толкова много го обичам :D А то диването от 3 дена е по баирите, уж Априлци, че Ботев, а утре е на работа и кога ще спи :thinking: не знам, ама да е жив и здрав :D
Изображение
Дидка, пак голяма неприятност, извършена от бездушни хора, безпомощно злобеещи индивиди. Ти пак ще се оправиш, но не е там работата. Докато има сред нас такива "добри" души, истинските престъпници ще се множат, а ние само ще чакаме някой да раздаде правосъдие. Почвам лекичко да се ядосвам на такива нещастници.
Ти и Зарко да сте добре, това е по-важно, а може и той вече да поиска повечко да върви, като вижда че друг избор няма.
Сега е време за почивка и ви желая спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/oUSJHtWM8-Y[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон фев 10, 2014 5:40 am

Добро утроооооооо :D

Добро утро! Успешна и ползотворна нова седмица! Честит Понеделник :D

Чуй гласа на утрото и песента на раждащата се светлина!

Предизвикай себе си,като последваш желанията си и продължиш напред!

... Не спирай да мечтаеш и да се стремиш

към това което, ще изпълни деня ти със смисъл!

Боже, първа съм. Тази сътрин ме събуди ЕГНто, пиело му се кафе :wink:
Изображение
Чакам ви, че сама ми е скучно
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон фев 10, 2014 6:26 am

И аз идвам с кафето
Откога чакам някой да се появи
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон фев 10, 2014 7:07 am

Добро утро, ранобудни момичета!
Аз още не мога да си легна. Преди малко ходих да почистя колите от снега. Пак валя, но не е много. Тази зима си е истинска зима :).
Желая ви красив ден! Хубава нова седмица!
Изображение


Заключена