Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » ср фев 12, 2014 8:01 am

Добро утро :)
Хайде на кафе
Изображение
Кате, губиш се нещо :thinking:
Спорен и успешен ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср фев 12, 2014 8:39 am

Сутрин - светлосиня,
сутрин - детски чиста,
сутрин ще ни срещне
със теб живот!
Сутрин - пълна с нежност,
сутрин - пълна с вяра,...
сутрин - пълна с обич,
свети с безброй, с безброй лица!
Утре живей, утре бъди
с нови очи, с ново лице,
с нова мечта, с нова надежда,
с нова любов, с ново сърце!

/Диана експрес/

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср фев 12, 2014 8:50 am

Ведяхте ли изгрева?Страхот е!
Предвещава един прекрасен ден!
Да си го направим такъв :)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср фев 12, 2014 12:27 pm

Здравейте отново!
Цял ден имам проблем с интернета.Преди час писах и преди да го пратя изчезна нета и всичко..... :eeek: .Писах,че ми липсвате много,защо ви няма а?И Миленка я няма за второто кафе...Поднасям ви аз с подгрявка за Свети Валентин :wink: .Въпреки,че не очаквам нищо за празника,съм във вълнение :roll: :) .Действат ми добре всички гледки,опаковки,сърца и т.н.свързани с деня.Имаме покана със Зарко за случая,но още не съм решила ще ходим ли.Ще трябва да го спра от ясла в такъв случай в петък.
Ходих и да пусна жалба в полицията.Служителят беше много любезен,обясни ми,че могат само да разпитат,но и това е нещо.Не мога да стоя ,,така ,, и да чакам да ми строшат още нещо.Имаме триколка,която не ползвам точно по тези причини/прибрахме я/.
Сложила съм да готвя,ще подомакинствам и ще ви очаквам тук :love:
Кате2,благодаря ти много,не четох ,а на ум си я запях :thumup: :) !


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср фев 12, 2014 1:06 pm

Дидка,радвам се ,че съм ти доставила удоволствие :)
Хубаво,че си подала жалба в полицията.Ще разпитат и ще внесат малко респект.Друго не очаквай.При нас за един месец на две децича им откраднаха детските колички нищо,че входовете се заключват и живият по високите етажи.Сега като стане времето хубаво,част от аптеката се превръща в паркинг за детски колички между обеда и следобеда.
А как изобщо можеш да се двоумиш относно поканата?Взимай детето и изживей прекрасни моменти.Затова са празниците,колкото повече положителни емоции толкова по-добре.
Хайде слагай следобедното кафе ,ще съм тук малко по късно/все пак съм на работа/ :)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср фев 12, 2014 3:11 pm

То не е добър ден ,а може би по-точно е добър след обяд !!! Днес ,събуждайки се небето бе едно сташно и на дъжд ......мислих му не много ,разбира се ....пуснах една пералня и отидох на кафе при моя ,много близка приятелка .....междувременно като изскочи едно слънце и реших да не спра само с кафето ,а да изляза и да се разходя на воля ..... :wink: и точно това и сторих ....до преди малко .....естествено ката весела домакиня би било редно да бе приготвено първо яденето ,но ....хубавите и красиви моменти в живота ни трябва да се улавят на мига ....защото една бг. поговорка много точно гласи "Като се обърне колата ....пътища много !!!" :yee: и так всеки ден готвя ,че и по два пъти на ден ....днес деня бе мой ....обиколих всички витрини по главната улица ,поназяпах се ,купих си най-различни видове ядки (орехи,бадеми и кашу) ......купих и едно печено пиле на промоция ,че и картофи ,и салата в цената и се прибрах каталясала и едновременно доволна ...температурата е около 20 гр. топло,слънчево и приятно ,за душата ,сетивата ....за всичко ....това я моя скромен ден до тук ....какво ме очаква ....един Бог знае ....искам да приготвя едни курабийки с локум и орехи правеше моята маминка ...ако успея ....ще ги спретна :chef: ДИДКА, добре си направила ....дано да има ефект ! :) Колкото до Св. Валентин .....винаги около тоя празник се замислям много ....за всичко ,за отношенията между една двойка ,за продавачите на цветя ,за сладкарниците ,за магазините за сувенири и други истории и все стигам до същия извод ...Опазил ме Бог ,ако чакам тоя ден да се чувствам влюбена или да зная ,че в тоя ден ще ми се обърне по-специално внимание ......знам ли може да звучи тъпо ,но през моя оптически ъгъл това се вижда .......Любовта събужда желанието да бъдеш по-добър човек, така е. Но може би Истинската Любов ти позволява и просто да бъдеш такъв, какъвто си....!Повечето от нас прекарват живота си, без никога да свалят социалната маска, която прикрива истинския ни аз. Вместо да покажем целия колорит на човешката си същност, ние упорито се стараем да изградим образа на човека, който мислим, че другите искат да видят. Изричаме думите, които другите искат да чуят, носим дрехите, които другите искат да носим и вършим нещата, които другите искат да вършим.
Вместо да живеем живота, за който сме предназначени в крайна сметка заживяваме нечий чужд живот и по този начин се обричаме на едно уж ,че съществуваме .....Затова сега живея живота си изцяло така, както ми повелява сърцето.
Ако ми се плаче..плача. Ако преливам от радост, пея. Ако изпитвам обич към някого,изразявам я. Може да се каже, че сега изобщо не крия чувствата си. Живея изцяло в настоящия момент и се радвам на всеки един миг от този велик дар, наречен живот. "
:) :) :) Пожелавам ви светли мисли, цветни случвания и щастливи усмивки... и помнете... до щастието няма път, пътят е щастие!
За петък за всеки случай ще приготвя някой сладкиш ,защото у нас идва Св.Валентин и го черпя всяка година и не само на тоя ден и винаги помнете : Любовта не е страст, любовта не е емоция. Любовта е едно много дълбоко разбиране, че някой някак си те прави цялостен. Някой те превръща в пълен кръг. Присъствието на другия засилва твоето присъствие. Любовта ти дава свобода да бъдеш сам себе си, тя не е желание за притежаване.

Така че наблюдавай - никога недей да смяташ секса за любов, защото иначе ще се подлъжеш. Бъди буден и когато започнеш да чувстваш с някой човек, че дори и самото му присъствие, чистото присъствие - нищо друго, нищо друго не е необходимо; ти не искаш нищо, само присъствието, само това, че другия го има - е достатъчно да те направи щастлив... Нещо започва да разцъфтява в теб, хиляда и един лотуса цъфтят - тогава си влюбен. И тогава можеш да преминеш през всички трудности, които реалността създава. Много мъки, много тревоги - ще можеш да минеш през всички тях, а любовта ти ще цъфти все повече и повече, защото всички тези ситуации ще се превръщат в предизвикателства. И когато ги преодолява, любовта ти ще става все по-силна и по-силна.
Красив и много приятен след обяд на всички влюбени ,по-малко,по-вече ...на тия ,които предстои да се влюбят ....бъдете преди всичко усмихнати ,изпълнени с много желание за живот ,!!! Липсващите надявам се да са здрави и да са ангажирани с нещо ..... :) :) :) !!!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср фев 12, 2014 5:57 pm

Бони и Катето се губят. Дано са добре!
Aз след малко отивам на работа. Довечера се очаква да завали сняг и сигруно ще скове отново всичко. Вече свикнахме като има сняг да ни е почивен ден и когато не ни се ходи на училище или работа се молим да завали:).
Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср фев 12, 2014 6:09 pm

Дидка, специално за теб!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср фев 12, 2014 6:21 pm

БЛАГОДАРЯ,ЙОАНКА!
ДИАНКА,МНОГО ХУБАВО КАЗАНО!АЗ ПО-СКОРО СЪМ ПРИСТРАСТЕНА КЪМ ПРАЗНИЦИТЕ,КЪМ СУЕТНЯТА КАКВО ДА СГОТВИВ,ПОДАРИМ...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср фев 12, 2014 7:00 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Здравейте,скъпи мои момичета! Благодаря,че сте усетили отсъствието ми,но какво да се прави милички - четвърти ден съм на легло,повалена от гадния грип с много висока температура,жестока кашлица,нямам сили за нищо,децата се грижат за всичко,душиците ми мили,толкова мили и внимателни,чак се почувствах поглезена.Радвам се,че сте добре,не съм чела всичко,но доколкото разбрах Бони също не пише,дано е добре милата.Дидка,мило момиче,много съм щастлива,като чета написаното от теб,така приповдигнато - с много емоция и настроение,знаеш,че те обичам много и най - голямото ми желание е да те видя щастлива,обичана,а то ще се случи! Прекрасна вечер на всички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена