Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Diel » нед фев 23, 2014 2:38 pm

Приятен следобед веселушки!

Днес поосвежих малко,понеже през седмицата се връщам доста уморена.
Ще чакаме и големите деца да дойдат на гости.
Поканила съм ги на солен пай с кайма и чаша червено вино .Нали са месни заговезни :)

"Какво на човек му трябва: уюта примамлив на къща, в която желан да се връща, почтена сладост на хляба, безоблачен мир в съвестта му - награда, две хубави думи."

/Петър Делийски/


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед фев 23, 2014 5:37 pm

Здравейте,веселушки !!! Тия дни съм малко поотдалечена от форума,влизам ,чета ,но не пиша ,малко ми е притеснено ,имам и здравословни проблемчета ,които се опитвах и опитвам да разбера откъде произлизат ,утре съм на стрес-тест ,жторник при ендокринолог и както тук казват и Бог да ми е на помощ ....не исках да споделям тия подробности ,но са факт ,остава аз да не се отчайвам и да мисля както винаги позитивно ....и за да си избия моя стрес готвя ли готвя ....дружките от ФБ сигурно ще видят то не бе точене на кори ,сладък,солен вариант ,месни ястия и ....какво ли още не ,просто аз ,която съм толкова контактна ,усетих в един момент ,че не ми се говори .... :eeek: :? :eeek: ...както и да е дано ручейчето си влезе във реката и се успокоя ....Сега...достатъчно с мен ,искам да пожелая на всички една ,красива и топла вечер с обичаните хора ! КАТЕ,Наздраве от мен !!! :wink: И едно стихотворение,на което попаднах ,което просто не мога да не го споделя с вас .....мен ме докосна ,сигурно и вас .... Доста прах се беше насъбрала в мен.
В Душата ми бе пълна бъркотия.
От жал не изхвърлях нито един спомен
и чувствата избирах в гардероба си да скрия.
Прибирах всеки образ, все не бе излишен.
И като старица клета -
складирах думи, мисли, обещания
по лавици и празни чекмеджета.
В един момент всичко се препълни -
отвориха се шкафове, задрънчаха панти.
Отворих, за да видя какво им пречи -
избелели спомени до старите тиранти..
Вехтории и ненужни мисли, все боклуци..
лица забравени, неважни, остарели..
Дълго стаята ми нагло са задръствали
като древни вестници със листи пожълтели.
От праха страшно се закашлях -
преживелици, подредени наготово,
натъпкани по рафтовете чак до пръсване
и не правещи местенце те на нищо ново!
Без да губя време се разрових,
изхвърлих спомените, безполезните неща.
В стара стая можеш да подреждаш нови вещи -
само почисти Душата си... ღི
Никога не пестете нежните думи...
Нежните думи са като топло одеяло в студените дни, като чаша студена вода в жегата, като докосване до меките и нежни детски ръце, като аромата на пролетните треви.
Това е толкова просто и значи толкова много... :heart: :heart: :night: :giflo2: :giflo2: Понякога и най-малкият жест на внимание, оставя трайна следа в нас,... затова нека даряваме обич и усмивки, да казваме по-често "Обичам те" и "Благодаря", защото в забързаното ни ежедневие често забравяме за онези "малки" неща, които ни заобикалят и които правят живота ни по-добър и по-щастлив! :) :) :) Бъдете щастливи и усмихнати и носете Слънцето със себе си, за да озарите нечиe сърце!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед фев 23, 2014 6:46 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Привет,мили приятелки! Кейти,прекрасна и весела вечер с децата мила,бъдете щастливи!Дианка,моя мила сладуранке,нещо е нарушило баланса при теб,но ти нали си моето силно момиче,няма да се предадеш лесно,сигурна съм в това - горе главата,мило дете,още много има да мине през тая красива главица и хубаво и лошо,то е като в природата,след зимата идва пролетта,ражда се живот,красота и надежда за още по - хубави и щастливи дни,не му мисли много,каквото има да се случи,то неминуемо идва - искаш или не,бъди готова да посрещаш от всичко по малко и нали сме жени,ние сме особена порода - стискаме зъби и с открити гърди посрещаме предизвикателствата на живота,повече няма да досаждам,ще ти кажа само - много,много те обичам,защото си мила,добра,състрадателна и заслужаваш много добро,като се почувстваш зле,спомни си,че в България има една жена,която мисли за теб и безкрайно те обича,това съм аз миличка - мамето,целувам те!!! Миленче,много ме развесели с картичката и начина по който искаш да прекараш деня,защо не мила?!! Бони,развихря ли се днес мило момиче? Таничка,ти както казва сладката Натали - мирна не можеш да стоиш,непрекъснато търсиш с какво да се занимаваш,но не те коря,днес и аз обърнах повече внимание на моите прекрасни цветя,почиствах ги,чакам да встъпим в март и на някои ще сменя саксийките,така е мила,жена ли си теб чака.Мили момичета,пожелавам ви весела и уютна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед фев 23, 2014 6:56 pm

Привет :)
Днес ме хвана липсата, ама имахме доста работа.
Свекъра от седмица е в болница с бронхопневмония и докато го няма направихме бригада по почистване в апартамента му, че като го изпишат да е чисто. Сега и съпружието замина на работа и отворих козметичния салон, че утре пак служба ме зове :wink:
Уютна и спокойна вечер, веселушки :)
[youtube]http://youtu.be/TWu8D4Ergys[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед фев 23, 2014 7:05 pm

:giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: Дидка и малко сладурче Зари,пожелавам ви весела и много приятна вечер,лека и спокойна нощ!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед фев 23, 2014 8:10 pm

Здравейте момичета
И тези почивни дни минаха неусетно
Малко съм уморена ,но доволна
Лека вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед фев 23, 2014 9:45 pm

Ето съм :roll:

Кате, имаше промяна в плановете :wink: Оказа се, че часовете все пак не се състояха и така ... излязохме на разходка :) Първо мъжа ми се разходи из любимия си "мъжки пазар" /автомобилен и всичкология/, аз го чаках в колата и слушах музика. После се разходихме и накрая напазарувахме. Следобеда - релакс :tongue:

Дианка мила, от цялото си сърце ти желая да няма нищо сериозно около здравето ти :hug: :hug: :hug: Ти си толкова силно момиче, толкова неща се случиха около теб и ти си все опора на всички :love: Сега се облегни на хората около теб /включвам и себе си - пиши ми, обади ми се, с теб съм :love: / - може би ти влияе и времето. В края на зимата организмът се изтощава и тялото напомня за себе си. Каквото и да е - нека отминава ...

Наталка и аз се занимавах с твоите упражнения привечер :wink:

Топла и спокойна нощ на всички и успешна нова седмица :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед фев 23, 2014 11:49 pm

Лека нощ!

Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон фев 24, 2014 4:24 am

1656281_632974900101579_579351598_n.jpg
Спорен Понеделник на всички!Човек винаги е сам орисник на съдбата си!
Каквото сам си пожелае това и ще се сбъдне!Пожелавам ви да сте винаги обградени с приятели и да усещате щастието,като смисъл!
Усмивката,като призвание!Здравето,като даденост и любовта,като постеля!
Мили приятели бъдете винаги завити с тази постеля и осъществявайте смело вашите мечти!
Прекрасен ден!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон фев 24, 2014 6:24 am

Изображение
Успешна и Хубава Нова седмица!
Започнете Новата седмица с добри дела, настроение, любов и нови успехи. Посрещнете и прегърнете новите възможности, защото всеки ден е единствен, неповторим и изключително ценен.


Заключена