Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » ср мар 26, 2014 9:51 am

Привет момичета
Желая ви прекрасен ден и много късмет
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср мар 26, 2014 12:24 pm

Ивка,все ще те питам на коя дата имаше рожден ден майка ти?Или помниш ли страницата?Искам да си препиша стихчето ако нямаш нищо против?

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср мар 26, 2014 4:21 pm

Привет, момичета!

Най-обичам, когато не бързам и мога да си изпия кафето бавно и спокойно във вашата красива компания!
А сега е и време за едно следобено кафе, заповядайте:
Изображение
Тук все още е зимно - вчера цял ден валя сняг.
Желая ви прекрасен следобяд, а аз след малко ще се стягам за работа.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср мар 26, 2014 4:32 pm

Здравейте,момичета!
Ще пиша.........,но не знам ще пратя ли този пост...Не искам да ви натъжавам,и аз не съм ..По-скоро мисля за цената на живота,на щастието ,на здравето,но не от финансова страна.
Днес срещнах съученичка ,която от десетина години се бори да има дете,няколко пъти плода умира в нея,няколко пъти пада,продадоха си жилището в името на това да имат дете.Естествено че това е най-важното.Като наближи април и по-силно от друго време си мисля за страховете,които и аз преживях ,дали ще издържа операцията,мислех си през какво мина Стелиянош,Дианка,преживявам всичко с всеки,защото знам какво е болка и страх.Толкова силно искам да поживея повечко години ,да си пораста сина,да го видя семеен.Мисля си ,че всичко е в ръцете на Бога,Съдбата/или който както го нарича/,че наистина трябва да ценим даденото ни време,не само на думи,също и хората ,които са до нас,защото не се знае за кого няма утре!Нека не бъдем тъжни ,а благодарни ,че сме тук,дори и във времена на криза :wink: :) .Усмихнете се,моля ви!!!!!Сега ще ви потърся картичка за настроение,с много обич за вас :love: :love: :love: :love: !!!!!!!!!!!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср мар 26, 2014 5:01 pm

Ето обещаното ,а аз тръгвам към яслата.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср мар 26, 2014 6:38 pm

Дидка, освен да кажа, че те обичам и силно прегръщам за друго не се сещам :hug: :hug: :hug:
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 26, 2014 6:48 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Мила Дидка,много се натъжих от думите ти,няма да скрия поплаках,какви са тия мисли при теб,която от момичетата да попиташ - всяка живее с някаква болка,мъка,тъга от каквото и да е естество.Моля те,промени нагласата си,дори само заради това красиво момченце Зари да живее,пак си заслужава - Бог те е дарил с детенце,не тъгувай,не умувай,вдигни глава и напук на всичко и всички,върви само напред и нагоре,повярвай ми,никой няма да може да те догони,защото твоята цел е да отгледаш Зари,да му бъдеш опора и той на теб,грижи се за здравето си,детенцето има нужда от теб.Дидка,мило дете,ако аз заплача за всичко,което е минало през главата ми,ще помета морето от сълзи,но се старая да се държа - днес Инка ми каза,че съм много силна жена,стана ми приятно,но от това,че ми обеща да бъде същата обичаща,внимателна и силна майка,пожелавам ти след години Зари да ти каже същото! Не знам, доколко мога да ти бъда полезна,но знай,чистосърдечно ти казвам,много ви обичам със Зари! Момичета,пожелавам на всички приятна и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 26, 2014 6:50 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,лека вечер милички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср мар 26, 2014 6:54 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Мила Миленка,не искам да навлизам в личното ти пространство,да ти досаждам,но от известно време не пишеш,дано сте добре?! Пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср мар 26, 2014 8:40 pm

Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/EZXINaAzwkc[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена