Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » съб мар 22, 2014 9:00 pm

Добра вечер, веселушки :)
Днес се поуморих и вече съм вяла и мисля само за кревата, ама половинката беше на работа и иска внимание, така че пия винце, а в главата ми е възглавницата. Скоро ще се прикреватя, а утре ще е пълен релакс :)
Спокойна вечер и бъдете доволни от себеси :)

[youtube]http://youtu.be/szP5765Dkdg[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 22, 2014 11:20 pm

Лека нощ!
Днес вятърът беше мн.студен и неприятен,и радходката се отложи.Утре се надявам да спре,ама ще видим.
Имам адско главоболие,дали няма магнитни бури :thinking: .Пиша от тел.и някъде може да има грешки.Пия кафе по това време
с надежда то да повогне.Умората си казва думата...
До утре,спокойна нощ!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 22, 2014 11:56 pm

Добър вечер !!!Изображение Малко късничко ,но се присъединявам кък веселата компания . Втори ден шефката ни от Атина е тук и сме като войници ,навсичко отгоре Стелиос е с температура от два дни ,но явно е някакъв вирус и го изкарва по-леко ,за тази година е първи път с температура и само мога да съм благодарна ,че освен всичко останало нямахм и много температурни състояния ,знам ли може би пораствайки ,придобиват имунитет и всичко някак си идва на место ....като се сетя колко безсънни нощи ,колко бягания посред нощ в спешното ,но слава на Бог отмина и това ....Днес приготвих набързо спагети с кайма и един ябълков пай за у нас и един за шефката ,че мъжа ми все като правя за Тапер ми поддумва ,че много ги глезя ...пък може и да има право ...все чакат при такива събития аз да приготвя нещо .....гръцка работа .. :whistle: :yee: :whistle: Както и да е приготвих два и готово ....и вълкът сит ,и агнето цяло ...Утре съм на църква ,затова и пиша сега ,после не зная какво ме очаква ,план за сега все още няма ...но при такова приятно време със сигурност няма да последвам примера на НАТАЛКА .....Понеделник е работен ден ,но вторник е национален празник ,децата ще манифестират ,Стелиос ще го заведа с количката на центъра ,а Виви ще я чакаме с най-голямо удоволствие да я снимаме ...и да се погордея и аз .... :clap: ,баща им ще работи както на всеки празник и за кой ли път ще съм и майка ,и баща ...после най-вероятно да посетим тукашния GOODYS , заведение от рода на Макдоналдс и ......денят минал ....В понеделник предпразнично в училищата ще се празнува освобождението на Гърция от османско робство .....Днес гледах един докумаентален филм и всичко съвпада и с нашето робство ,организация на четите ,въстание и ....т.н . По традиция се яде една спец.риба и скордаля ....интересно ,че всички традиции и до ден днешен се тачат и спазват ,и тая гордост ,че са потомци на славни гърци е както в душите им ,така и изписана по лицата им .....Не зная в БГ има ли манифестации ?! Изображение Човек получава това, в което вярва,... хубавите моменти идват сами, а красивите искат просто мъничко търпение... :love: Събота вечер е ....... нарисувайте я с мечти, докоснете я с много обич, облечете я с любов и й се отдайте безрезервно!
Пожелавам ви да е нежна, красива и много обичана,.. и помнете, че всеки човек е специален и всеки един от нас е нужен - някъде .... някому.... за нещо.
Наздраве за хората, които са до нас !!! :wine: :heart: :wine: Пожелавам ви да правите това, което обичате и което кара сърцето ви да пее.. Разпръсквайте обич, усмивки и радост, защото... радостта е горивото на сърцето, която оставя частици светлина и любов навсякъде, откъдето сме минали.... и най-важното: Бъдете щастливи, бъдете Себе си! "В сърцето на всяка зима живее трепкаща пролет, а зад булото на всяка нощ чака усмихната зора..." Лека нощ !!!Пожелайте си нещо хубаво,.. защото най-красивите сънища се сбъдват! Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед мар 23, 2014 4:08 am

Изображение
В събота беше истинска пролет, но пак ще се захлажда, та дори сняг се очаква.
Прекрасен неделен ден!


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед мар 23, 2014 5:11 am

1932215_657064451025957_1837368958_n.jpg
Добро утро :)
сервирам ви кафето и изчезвам на тръстиката.
Прекрасен пролетен ден ви желая на всички!
Нека е изпълнен до максимум с усмивки и ведро настроение!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед мар 23, 2014 7:54 am

Тихо,слънчево,свежо неделно утро!
Начало на прекрасен почивен ден.
И кафето е с друг аромат .
Да му се насладим!
1978805_594533703966001_806040687_n.jpg

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед мар 23, 2014 8:07 am

Снощи по женски ходихме на опера ,,Пепеляшка,,
Това ни беше подаръка от малката дъщеря за 8-и март.
Честно казано не очаквах ,но залата беше пълна и то предимно с млади хора.
За малко се откъснахме от ежедневието и се потопихме в безвремието.
Сега ще очаквам с нетърпение и новогодишния подарък да видя той е за концерта на
Андреа Бочели през май :) :)
Ставам да оправям терасата на хола,че като е цъфнала черешата и е напъпил люляка няма как кафето да не се пие там.
Ето ви и нещо сладко към кафето

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед мар 23, 2014 8:15 am

Добро утро!
Какво ще се прави днес :thinking: :wink: Засега е с гъста мъгла...
Зарко още спи и ще използвам времето да го изгладя за ясла.Бяхме му обещали да го водим в Морската градина след обяд ,но.....Тази седмица ще почна да приготвям документи за прием в детска градина.
Хубава неделя,мили момичета!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед мар 23, 2014 8:19 am

На Веси ,Зари,Тони /само тези имена зная/и всички останали деца на форума ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!
http://vbox7.com/play:ade3d2b9

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед мар 23, 2014 8:37 am

:giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: Добро утро, мили момичета! Сядам на :coffee: с вас - Дианка,стискам палци Стели да е добре за празника,отново много вълнуващо си описала всичсо около теб,благодаря ти мила! Кейти,прекрасен подарък си получила,обожавам опера,оперета,класическа музика - преди години се събирахме доста дами и ходехме на опера в Пловдив,това е най -близкия град до нас,направо се разтапям от удоволствие,браво на твоята дъщеричка,страхотен подарък,а за Бочели - нямам думи! :clap: :clap: :clap: Йоанка, от вторник и при нас времето се разваля,очакват се много валежи от дъжд и сериозно захлаждане,но, каквото това,важното е сърцето и душата да са топли от обич и доброта,а ти я имаш в повече,обичам те! Верче,как е милото ви момченце, има ли развитие,как се чувства детето,пиши мила??! Дидка,дано се оправи времето и да отидете на разходка,искам да ти кажа,че не можем да приберем Тони в къщи,окото му все навън гледа,още със събуждането иска навън,но нали знаеш всички не сме еднакви,просто нямаше да е интересно, Зари ще се промени,вярвай ми! Прекрасен неделен ден на всички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена