Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб мар 29, 2014 7:41 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Кейти,много красиви пролетни цветя ти е подарила твоята дъщеричка,браво на момичето! :clap: :clap: :clap: Натали,как си мило,добра ракийка ли изкарахте,наздраве?! :clap: Момичета,пожелавам ви весела и прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 29, 2014 7:43 pm

:music: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :music: Дидка и Зари,лека и спокойна нощ милички! Цял ден Тони беше у дома,изкарахме си чудно! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 29, 2014 7:46 pm

:music: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :music: Миленка и Веси, весела и приятна вечер милички!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб мар 29, 2014 9:22 pm

Привет :D
Оцеляхххххххххххххххх
Трябваше с един приятел да варим заедно, но спешно му се наложи да води родител в болница, та товарихме и неговия материал, дърва и т.н.
Зареждахме два казана, негов и наш. Абе двойна работа, ама всичко мина по ноти, добра реколта изкарахме, сега трябва и да поотлежи.
Сега ме болят едни мускулчета, даже не знаех, че ги има там :) :wink: , сега ще чакам масажиста да ми се отчете, че без мен на къде :wink:
Кейти, внимавай с музата, че аз като измих прозорците се изля дъжд :)
Спокойна вечер, ще се прикреватвам по-рано :night: :music: :night:
[youtube]http://youtu.be/Pwnv66dhOC0[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб мар 29, 2014 10:14 pm

Здравейте, мили весели момичета!

И при нас е дъждовно от вчера. Но се позатопли и вече очакваме по-пролетни дни.
Много се радвам, че положителните думи и мисли, които споделям с вас, така ви докосват. Не са мои, разбира се, нямам това дар слово, но са думи, които са ми харесали и са близки до моето разбиране за живота, та за това ги споделям с вас. А вие за мен сте много близки приятели и съм много щастлива, че ви познавам, дори и не лично, но ви чувствам по този начин.
В тежки за мен дни, тук винаги срещам толкова много оптимизъм, винаги това безрезервно приятелство, винаги "виждам" подадени ръце към тези от нас, които са споделили трудните си моменти, мъка, притеснения..., окуражителни думи и най-вече много сърдечност... Когато има повод за радост, срещам толкова много красота, веселие... И въпреки, че това е виртуално, то е толкова истинско...
А сега ще ви пожелая:
Изображение
И:
Изображение
Ние отдавна минахме на лятното часово време и свикнахме да спим по-малко :)

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 29, 2014 10:46 pm

ИзображениеДобър вечер ,момичета !!! :) Изкарахме празниците ,имах две представяния с Тапер ....в съчетание с почти отминалия жирус на Стелиос ,и за капак една кожна инфекция ......и после ме питате къде се губя и не пиша .,...ей,така безмължно влизам ,чета ,излизам .....и на следжащият ден същата ....от снощи картината е по-добра олющи се милият по по-нежните места ...Това за пръв път го чувам ,отидохме на единият лекар било на гъбична осноа дин куп лекарства и никакъв ефект ...отножо платихм на друг и човека обясни,че поради изтощаване на организма и липса на липиди в кожата се е образувало всичко ,изписа ни друг куп мазила ,сапуни и ожлайняващи емулсии и омега3 таблетки и естествено не ходи на училище и седи на компютъра и всичко му е криво ....това е в общи линии при мен ...Но искам да споделя ,че всичко ,което е временно и минава не трябва толкова да ни раздрусва ...нито от празниците разбрах ,нито от манифестацията ,може би и не трябваше и въобще да ходим за да не се търка и има контакт с кожата ,знам ли ...направо люспи ,сякаш е риба и интересно,че ако не сме взели мерки ще започне кък тялото нагоре,и чак до лицето ......ох,какво ли още ще чуя ......иначе сме добре ,пролетта е край нас и личи по всичко ,дори и по усмихнатите лица на хората ,независимо,че всички имат по някакъв проблем ....тия дни е толкова приятно и слънчево с изключение на днешния ден ,че духа много силен вятър .МИЛА ДИДКА ,четох тия дни няколко пъти споделеното от теб . Остави живота ,миличка да си върви и много ,много не му мисли ....всеки ден сме свидтели на толкова необичайни и неочаквани неща ....Грижи се за себе си и както и друг път съм споделяла опитвай се да вземеш възможно най-много от всеки ден ,преди време аз не съм споделяла ,но орисията ми е явно такава изживях в продължение на 6 г. много здравословни проблеми с Виви ,влизах и излизах в детските болници в Атина и всички ми казваха,че детето добре ,а .....действителността бе съвсем различна .....просто живеехме на тръни всекидневно ....припадъци ,отново болница ,отново нищо и до следващия път ......Оттогава именно започнах да вдигам и кръвно ....един ден отидохме в болницата,след поредния случай и Виви ,обръщайки се към професорката с вид на пораснало дете сподели ,че иска да я приемат и докато не открият ,защо не е нормално дете да не я изписват !!! Такова нещо от малко дете сигурно не сте чували ...жената се просълзи ,на около 60 те бе и и даде дума,че лично тя ще се занимава с нея ....професор по неврология ....минахме абсолютно всички изследвания и остана магнитен резонанс на главата .....не крия ,че ми трепереш отвътре ,но от друга страна слд толкова много изследвания ...си мислех,че ако имаше нещо лошо все нещо щяха да видят дотогава ....електроецефалографии 3 ,очи ,уши и ощ едно изследване сега не ми идва на ум на бг. как се казва .....както и да е ,нали ми е дете ,дори и за миг не си помислих нещо отрицателно ,винаги се молех и се надявах ,че изпитанията са за хората и всичко е временно . И така стана ....преди да я изпишат ни препоръчаха психолог ,защото патологична причина няма ,за да се чувстава така ...и това и последвахме ....в продължение на 1 година и половина .....Написах всичкотова ,за да стигна именно до това ,което ще споделя ...Детето като негови родители естествено ни обича прекалено много и безрезервно ...същото се отнася и за нас и най-голямото и опасение е било ,да не ни се случи нещо и ни загуби ......Докторката и е обяснила по най-простия възможен начин ,че Бог ни дарява живота и ,че всеки ден трябва да го изживяваме пълноценно ,без да мислим и да ни минават подобни мисли ....да се обичаме,да правим добро и да споделяме с хората ,които обичаме всичко от залъка хляб до притсненията си и радостта си ....дотам ...всичко друго не зависи от нас .....Радвай се на Зарко ,запълвай ползотворно и смислено всяка минута и правете неща ,които ви доставят радост и ви правят щастливи ....не се товари с нищо излишно ,аз и затова някога те попитах имаш ли домашен телефон ....исках да те заразя с моя оптимизъм и вяра !!! Живота ме направи силен и по-твърд човек и ми показа ,че след падането има и ставане и от мен зависи колко бързо мога да преодолея всичко ...Независимо ,че съм в чужбина ,далеч от много обичани хора всеки ден се моля да са здрави и Бог да ми дава сили ....сили и търпение .....и ето,че не ме оставя ....преодолея всичко.Независимо ,че съм в чужда държава ,далеч от много важни за мен хора ,всеки ден се моля Бог да ми дава сили ,много сили и търпение ,и ето не ме оставя преодолявайки предизвикателствата на живота отново се изправям на крака ,по-сигурна и борбата продължава ...Ти също си силно и борбено момиче ,един пример за много жени в БГ ,като логично мислещ човек нормално да изпитваш страх от неизвестното ,но страхове подобни на твоите имаме всички ...Отблъсквай всичко негативно ,споделяй живота и ежедневието си с хора ,които са значими за теб ,които те карат да се усмихваш и да се чувстваш уютно ,а също и с нас ....споделената тревога или болка е половин .... :) С опасение,че може да съм те отегчила приключвам ,но това бе първото в мисълта ми ,когато вляза във форума ,обичам те искам да се усмихваш и да се радваш на живота ,.както ти умееш и това еси го показвала не веднъж ....И не му мисли много ,и тия ,които са мислили все ощ не са намерили правилния отговор ,а им е останало само мисленето ,знай,че съм тук и когато ти дотежи .....винаги можеш да се облегнеш на моето крехко,но силно рамо .....Бъди здрава ,усмихната и щастлива !!! ЙОАНКА ,ти също пишем заедно и ти желая ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!!! :love:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб мар 29, 2014 11:03 pm

Дианкаааа, много те обичам!
Ти си толкова силно момиче, че и това ще преодолеете! И в трудни за теб моменти, винаги намираш думи и сили да внесеш оптимизма си, да окуражиш, падналите духом, да допринесеш твоя дял на внасяне на любов, мъдрост, опит и положителното мислене, с което си заредена!
Ще се помоля за Стелиос, за теб, за всички...
Обичам ви, момичета!
Лека нощ и сладки сънища!
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 29, 2014 11:09 pm

Изображение Има само едно истинско богатство и то е общуването между хората !!!Благодаря на Бог за щедростта му !!! Даде ми очи , които откриват красота и в най-малките неща, даде ми сърце, което умее да обича и прощава ! И за да не ме разглези, от време на време ми изпраща трудности, с които, ако се справя, може би доказвам, че заслужавам щедростта му !Не съм перфектна. Плача и се смея, радвам се и тъгувам, говоря нежно и крещя, правя грешки и постъпвам правилно. Просто съм човек. Дълго помня обидите, но помня и добри думи, подадена навреме ръка, безкористен жест – дребен, почти незабележим, а в същото време значителен. Обидите избледняват във времето, а аз ставам по–силна, защото намирам опора в усмивките и дребните радости. Не слагам на кантар приятелствата, търся добрата страна на тежките характери, но лицемерните отхвърлям със замах... Не правя сметки, а равносметки... Може би е наивност от моя страна, но вярвам в доброто.С пожелание за много топлина и спокойна нощ !!! :love:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб мар 29, 2014 11:13 pm

ИзображениеАМЕРИКАНСКО СЛАДКИШЧЕ ОТ БЪЛГАРСКИ ПРОИЗХОД !!!!Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед мар 30, 2014 4:39 am

Дианка Сладуранка,
Изображение


Заключена