Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » пон мар 31, 2014 5:46 am

Верче, добра шегичка :).

Танче, как си? Скоро не си се обаждала! Липсваш ни!

Бони, сигурно сте ходили някъде през почивните дни?

Изображение

Не питай ума си какво желаеш....А чуй душата си какво си готов да получиш....!
/Одри Хепбърн/
Най-ценната книга, която е нужно да прочетеш е...Душата ти...! Успееш ли да я разчетеш и разговаряш сам със себе си - не ти трябват нито книги, нито съвети от някого...! Чуй се и си дари правилните преживявания... И запомни: Най-ценният урок е опитът, придобит чрез лични преживявания..!
Пожелавам ви слънчева, щастлива и успешна нова седмица!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон мар 31, 2014 6:00 am

Днес цял ден валя дъжд, после го обърна на скреж (приличаше ми на много ситна градушка) и накрая - на сняг :eek: . Надявам се, това да е последния ден от пролетта със сняг :). Една част от домашната работа на детето беше да се обясни защо месец Март идвал като лъв и си отивал като агне :? Не бях го чувала това определение и се поразрових из нета, за да си го изясним :). Досештах се, че е свързано с времето, но днешния ден (предпоследния за март) изобщо не ми приличаше на агънце :D. Но каквото и да е времето, си е ясно, че през март зимата свършва и настъпва пролетта. Този март лъва се задържа по-дълго :).

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон мар 31, 2014 6:58 am

:sun: :sun: :sun: ДОБРО УТРО В ПОНЕДЕЛНИК! :sun: :sun: :sun:
:coffee: Е ГОТОВО И ВИ ЧАКАМ ,МОМИЧЕТА! :) Днес почивам,но имам малко задачи и станах раничко! :)
:giflo1: ХУБАВ ПОНЕДЕЛНИК И УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА! :sun:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон мар 31, 2014 8:03 am

ДОБРО УТРО!
УСПЕШНА И ЩАСТЛИВА НОВА СЕДМИЦА!
Предната седмица на моменти беше напрегната за мен,то си личи и по изказванията ми :wink: :D :roll: ,надявам се тази да е ок.Ето сега стоя пред компютъра искам да пиша и ...нищо не ми идва наум :D :ooppss: .Но пък много обичам да ви чета,особено Дианка,защото това е писане :thumup: .И всички тези мъдри мисли,които споделяте ми помагат,стигат ,,до мен,, или и аз така ги чувствам нещата .........То затова съм тук-приятно ми е :roll: :roll: :love: :love: :thumup: :thumup: !
Отново хубав ден!Като се върна от яслата ще ви ,,погледна ,,пак.


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон мар 31, 2014 8:06 am

Добро утро :)
Нареждам се с кафето, почваме да се събираме
Изображение
Добра да бъде новата седмица
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон мар 31, 2014 8:41 am

:giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Йоанка,дано лъва си тръгне по - скоро от вас и да се порадвате на красива пролет!Момичета,благодаря ви за :coffee: ,за цялата тая цветност и красота,която сте внесли рано сутринта тук! Прекрасен и весел ден на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон мар 31, 2014 8:44 am

:flow2: :flow2: :flow1: :flow2: :flow2: Пожелавам на всички успешна,весела и прекрасна нова седмица!!! :flow2: :flow2: :flow2: :sun: :flow2: :flow2: :flow2:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон мар 31, 2014 9:10 am

КАФЕ С ЛЮБОН ЗА ВАС МИЛИ ВЕСЕЛУШКИ!
ньое.jpg
КРАСИВА,ЦВЕТНА ,МНОГО УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА!
ponedelnik.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон мар 31, 2014 1:08 pm

ИзображениеИзображение:Изображение Добър ден !!!Каква е разликата между оптимист и песимист?
Оптимистът се смее, за да забрави, а песимистът забравя да се смее...!"
Том Боде

Бъдете усмихнати и оптимистично настроени, за да ви се усмихне и деня
Усмивка и от мен за всички вас!!! :) :)
- Кой е любимият Ви ден от седмицата?

- Съжалявам, но съм забравил дните от седмицата,. отдавна не живея по дните от седмицата.. вече не живея за петък, нито за неделя, не съм кисел в понеделник, не мразя вторник, а в сряда не се моля да стане четвъртък. Сега любимият ми ден е Днес. И винаги съм спокоен и няма нужда да бързам защото Днес няма да свърши. Няма нужда и да чакам защото Днес не започва. Днес е сега, не утре, не вчера, но в момента.. Днес е винаги и завинаги! Днес се случва всичко! Днес съм там където съм. Днес правя това, което правя. Днес обичам, днес се смея, днес мечтая, днес дишам и днес живея живота си! Защото утре не е дори ден, не е и нощ, а Днес е Всичко! Днес създавам вчера, днес творя утре! Днес е най-важния ден от живота ми ....днес и всеки идващ !!! ИзображениеУсещате ли вече как прекрасното настроение завладява мислите ви и започва да ги оцветява в красиви, пролетни цветове?
Не зная защо ,но днес съм на цветна вълна ,топло е и птичките чуруликат ,прозорците щедро отворени ....с риск да понастина от образувалите се течения ,но ми е хубаво ,цветно и красиво ...и снимките от поста ми сигурно го показват !!! Малките радости от живота ....Ходих на пазар сутринта ....наразходих се хубаво ,дори и кафе не бях пила ,дойде моята дружка от Варна ...тъкмо приготвихме кафето и се увлякохм в бъбрене и равносметка как е изминал уикенда дъщеричката и разля кафето и ....аз моето го бях изпила и ето,че деня тръгва надобре ...тръгнаха си ,пуснах компютъра ,сложих едни филенца да джискат ,ориз в тенджерата под налягане ....а аз с вас и съм перфектаната домакиня .......така изглежда поне .....важното ,че аз съм на подходящото и правилно место и с подходящите хора ....другото са подробности !!!И обяда ще е приготвен навреме и аз съм доволна от себе си ,и най-вече ,че всичко е в ритъма ,в който искам да съм ....неслучайно ,избирам го аз ...... :wink: От сутринта съм спортно облечена ,затопли ли се времето ,една голяма мечта ми се осъществява да се разхождам из природат ...тоя остров е идеалното място за това ....има и парк ,и море ,но карйморския булевард си е друго ...мирише на йод ,ах,това усещане на лято,свобода и витаещо щастие във въздуха ......Успешна и ползотворна нова седмица, приятели! Изображение] БОНИИИИИИИИИИИИИИИ,къде си ????!!!!! :thinking: Където и да си ....да си здрава и прекарваш добре !!! :wink: :love:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон мар 31, 2014 7:18 pm

:music: :giflo2: :night: :giflo2: :music: Привет момичета! Пожелавам ви лека,весела и вълшебна вечер!!! :hug: :hug: :hug:


Заключена