Как тече денят на Веселите готвачи? - Март '13

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Diel » съб мар 15, 2014 7:45 am

Добро съботно утро и от мен!
При нас почивния ден се отлага.Едната дъщеря замина за Пловдив да прави презентация пред стоматолози,другата
ще представя продуктите на тяхната фирма на ,,Алея на здравето,, в НДК
аз като всяка събота съм на работа до обяд
На вас желая слънчево настроение с аромат на наближаваща пролет!
Красив ден


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб мар 15, 2014 8:06 am

Добро утро момчета :)
рано сте кукнали и аз се събудих към 3,но се натисках предрямвах и сега ставам,
а кухнята ме зове :)
Благодаря на Йоанка и Илито за пожеланията :hug: :hug:
Миленче,а разбрах за твоята изненада била е невероятна :thumup:
Катенце,не тъжи само така мисли позитивно :love:
Момичета малко съм притеснена,за празника,но вярвам,че всичко ще се получи :wink:

Всеки човек се нуждае от добри мисли и прекрасно настроение.
При това колкото повече, толкова по-добре!
Под хубави се разбират такива мисли, които ни правят по-радостни и по-весели.
Мисли за това какво искаме и как всичко ще се промени към по-добро, ако се осъществят.
Мислете си само за приятни, позитивни, радостни неща. Дори да има проблеми и неприятности - и те ще отминат.
Нищо не е вечно.
Желая ви щастлив ден!
1506487_517606211684047_242354336_n.jpg

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб мар 15, 2014 8:51 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/HLCQdo-bNEo[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=HLCQdo-bNEo

Добро утро :giflo2:

Колко сте ранобудни в събота сутрин :roll: Благодаря на всички за хубавите думи и кафенцата - и аз съм вече на кафе :coffee:
Изпратих половинчо на работа - пак има часове с магистри и сега мога да се мотам по пижама спокойно и достатъчно дълго ... После на метлата и ... на трета скорост :wink:

Ивка, много силно стихотворение - и аз се просълзих :love: Ще направиш страхотна изненада на мама и със сигурност много ще я развълнуваш. Обичайте си я и си я гледайте - нека е с вас дълги, дълги години :heart:

Миленка, браво на теб - дори и толкова далече си успяла да направиш празника на твоето момче незабравим :love: Това може да направи човек, който много силно обича и е всеотдаен - нека бъде все така и да се подреждат нещата ви в желаната посока :hug:

Катенце, мило майче, безкрайно трудно е да отделим децата ни от себе си - но нали те имат своя полет и трябва да намерят своето място в живота ... Нека работят и са здрави, нека са щастливи и да ни радват с успехите си :thumup: А ние, майките, сме затова - да ги мислим и се молим Бог да закриля пътя им и да им помага :love:

Дианка мила, как си - намери ли мечтаната печка :roll:

Дидка, ще се оправи Зари - просто расте и свиква с безкрайния свят около себе си :wink:

Верче, оздравя ли миличка :hug:

Кейти, няма как душице - трябва да се работи ... Явно ще си почиваш утре :wink:

Илинка, Танче, как сте вие - тези дни не сте писали :roll:

Денят се усмихва от сутринта - нека е спорен и щастлив за всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб мар 15, 2014 8:51 am

Ивка,толкова искреност и сърдечна благодарност
не могат да не предизвикат сълзи в очите.
Но тези сълзи са от радост ,че сме успели да създадем такива деца
с КРАСИВИ ДУШИ,ЧОВЕЦИ!
И помнете,че ние майките винаги сме до вас!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 15, 2014 9:13 am

Ивка,снощи прочетох стиховете-ПРЕКРАСНИ СА!!!!!!!!!!!!!Просто тази сутрин забравих да го напиша.И няма как да не е щастлива жената щом има дъщеря като теб!Сигурна съм ,че всичко ще бъде невероятно и ще грее лицето й от радост и гордост,че е отгледала дете като теб!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб мар 15, 2014 9:25 am

Няма как покрай Ивка и семейния празник да не се замисля за моите родители/и почти 30 годишното им отсъствие/ и моето разбито семейство....Много груби грешки допуснахме с бащата на Зарко,много обиди ,може да се каже/според мен/,че търпя провал като спътник в живота,т.е. не съм най-прекрасния такъв...,но поне се надявам да не греша сериозно по отношение на отглеждане и възпитание на Зари.Като родител дано се справя по-добре.Дано един ден имам със сина си нормални,топли ,близки отношения.И както днес и докато съм жива милея за него,и той един ден да уважава и да не забравя да ,,отвори,,вратата на майка си.

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб мар 15, 2014 10:05 am

Ето ме и мен с кафето1

Изображение.

Не съм толкова ранобудна като вас :ooppss: , но сега нали няма около кого да шетам, се отдавам на мързелуване.
Наталка, Бони, това е специално за вас :wink: :)

Изображение

Ние все още се излежаваме, аз се наслаждавам на кафето с вас, а Весито и Рокчо си играят на спалнята до мен. Няма звънящи телефони, няма бързане....ех, ако можеше всеки ден да е така!
Кате, благодаря ти за милите думи :ooppss: , но не съм чак толкова перфектна. Май наистина другите успявам да съветвам и успокоявам, но себе си не мога. Ако знаеш колко нерви хвърлям всеки ден и какво ми е в душата...
Ивка, хубав празник ви желая! После пиши как е реагирала мама!
Дидка, не търси грешките само в себе си. Когато нещо не върви виновни са двама.

Изображение

Но и когато има желание пак са нужни двама, за да го поправят. Аз съм оптимист по отношение на вашето общо бъдеще, желая ви късмет!

Изображение

Желая ви един прекрасен цветен съботен ден!

Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб мар 15, 2014 6:24 pm

Домът, не се определя според изживяното в него време, а според изживяното в него щастие” гласи стара скандинавска поговорка.
Аз бих допълнила - определя се и от миговете, които те карат да бързаш да се прибереш в къщи. Топлината и аромата му,
отражението на залязващото слънце по стените
Това е, когато си у дома. Защото дома е уют. Сигурност. Обич
Да ви е интересна и отморяваща съботната вечер!
1978790_587868794632492_1756307602_n.jpg

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 15, 2014 6:51 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Мили момичета,пиша ви по - рано защото нямам търпение да споделя с вас - моето скъпо момиче пристигна благополучно на острова,благодаря ви още веднъж за пожеланията към Стаси! Мила Дидка,така ме разплака,моля те,не се обвинявай - в твоя нелек живот има доста фактори,които са изиграли своята роля - липсата на родители в най - важните моменти за едно дете,липсата на майката в живота на едно момиче,пък било и момче е нещо много съществено и изключително важно,но минало,заминало,факт е,че си майка ,обграждай Зари с много внимание и обич,по -късно това ще се върне като бумеранг при теб,така е и с лошото когато го вършим,както е писала Миленка,не си само ти виновна за несполуките при вас,ти се нуждаеш от много разбиране и търпение,а това точно не е разбрал таткото на Зари,помъчи се да подържате приятелски отношения,детето има нужда от двамата родители,успокой се и не се обвинявай,просто така се случва,много пъти съм писала - каквото има да се случи,то става,но после идва и доброто :thumbsup: обичам те Дидка! Прекрасна,весела и много приятна вечер на всички! Бони,благодаря ти за всичко,мило момиче,ти си истинско приятелче! :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб мар 15, 2014 6:54 pm

:giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: Зари,лека и спокойа вечер мило детенце!!! :hug: :hug: :hug:


Заключена