Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » вт апр 29, 2014 8:46 pm

Дианка мила, стискам палци всичко да мине по-скоро :thumup: Напрежението и стреса си казват думата - добре е татко ти да взема лекарства и малко успокоителни средства /дори и да са хомеопатични/. Той дори и да е съвсем здрав преживява случилото се с мама и няма начин да не му се отрази.
Мисля си и за теб - какво ли не минава през душицата ти, детето, мама, а сега и тате :love: Зная че си силно момиче, но съвсем скоро и твоите нерви бяха се обадили :thinking:
Изпращам ти цялата си положителна енергия и много обич - ако с нещо мога да съм полезна, казвай смело :hug:

Спокойна вечер и сладки сънища на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » вт апр 29, 2014 9:27 pm

БОНИ,Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » вт апр 29, 2014 9:55 pm

Днес бе денят на танца и балета.
Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/SC0XLmowi2o[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » вт апр 29, 2014 10:15 pm

:night: :night: :night: ДОБЪР ВЕЧЕР! :night: :night: :night:
ДИАНКА,понатрупаха се нещата,но ще се оправят.Стискам палци и много сила ти пожелавам! :hug:
ЙОАНКА,поздравления за изящната торта и новата кухня :thumup: !Сигурна съм,че още много красиви торти и бисквитки ще направиш! :clap:
КАТЕ,хубаво е ,че се чувстваш по–добре! :hug:
:night: :night: :night: ЛЕКА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night: :night: :night:


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт апр 29, 2014 11:14 pm

Здравейте момичета!!! БЛАГОДАРЯ ви за страхотните поздрави отправени към моя съпруг, въпреки че не ни познавате все още. С това ми показахте колко сте добронамерени и привързани една към друга (радвам се, че съм една от вас и ме приемате толкова топло).Бих поднесла на всяка от вас :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo2: лично но няма как. НА Катето и Миленка бързо оздравяване. Дианка, дано новия ден, ти донесе добри новини за мама и тате. Йоанка, страхотна торта направо изкуство. За моите деца какво да ви кажа, те са 13-Мими и 16-Алекс години, учат и спортуват, аз работя в малка детска градина. Не споменах, че живеем в Чикаго и заради часовата разлика-8 часа сме назад, често ще пиша когато вие спите а пък вие ще си пожелавате Добро утро, когато ние спим, но това не е проблем, когато човек иска намира време и начин. Йоанка, някак си ми е убягнало къде живеете вие и като описваше лошата зима през последните месеци, IKEA-20% което беше тук до неделя, и други такива малки съвпадения все си мисля, че сме близо (дано не те обиждам, че споделям открито моите съмнения) но ще се радвам да съм права и да имам възможността да се запознаем. НА всички пожелавам лека вечер :night: :night: :night: и сладки сънища.

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » ср апр 30, 2014 6:27 am

Добро утро :chef: !
Йоанка, тортата е перфектна, много красива!
Дианка, съчувствам ти миличка! И твоите родители са много привързани един към друг, затова баща ти толкова тежко изживява случката. Пожелавам му бързо възстановяване! Дано скоро изпишат мама, за да се успокои тати. Разбирам колко ти е трудно, защото си далече от тях. Дано всичко се оправи, за да се успокоиш и ти :hug: :hug: :hug:
Кате, мина ли ангината? Добре ли си вече?
Сервирам по едно :coffee:
Изображение
ХУБАВ ДЕН МИЛИ МОМИЧЕТА!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср апр 30, 2014 6:57 am

Добро утро!
Дианка,стискам палци всичко по-бързо да се оправи!
Миленка,лека работа,малко остава до срещата ви с мъжа ти и гостуването при свеки :thumup: .
Влади,да са ти живи и здрави!А за часовете-кой когато му е удобно.Понякога не ме хваща сън и може да се ,,засечем,, :wink: :) .
Момичета хубав ден!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср апр 30, 2014 7:09 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/3dj9PG6Ew-A[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=3dj9PG6Ew-A

Добро утро :giflo1:

Йоанка, чудесно творение отново си направила - няма начин рожденника да не е впечатлен :love: Златни ръце имаш, а душата ти е огромна :hug: Дано наистина с Влади сте наблизо и имате възможност да се видите наживо :)

Верче, благодаря за кафенцето - ние с теб си го обичаме горещо и горчиво :coffee:

Дианка, дано днес новините са добри и за мама, и за тати :hug:

Дидка, със Зари сигурно след празниците ще пътувате до София - дано сте здрави и всичко да е ОК :thumup:

Кате, отминават ли болежките - с това променливо време всички май преминахме по нещо пролетно :tongue:

Хубав ден и много усмивки на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср апр 30, 2014 7:10 am

Дидка, пишем заедно - хубав ден миличка :hug: :hug: :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср апр 30, 2014 7:33 am

Добро утро, Приятели!
Започнете деня с лекота в сърцето и изпълнени със щастие, любов и жажда за нови и добри дела. Вселаната е щедра и ние получаваме всичко, за което мислим и мечтаем.
Усмихнете се.... и превърнете всички надежди, желания и мечти в красива реалност!
Весела и kрасива Сряда ви пожелавам!
Изображение
Успяхме да изненадаме рожденника! Много се впечатли и си прибра за спомен част от декорацията. Аз съм много щастлива, че успях да го зарадвам! А най-ме зарадва факта, че тортата изчезна за минути - ядохме и всички си взеха и за вкъщи.
Още веднъж ви благодаря за прекрасните думи. Благодаря и на Бубето (някои може да я познават, известна е като Буболинката), чийто е оригинала и тя ми е позволила да се вдъхновявам от нейните съвършени творения. Аз не съм толкова креативна, но харесвам красивото и се опитвам да го пресъздам доколкото ми позволяват възможностите ми.
Влади, не знаех, че и ти живееш в Америка. Не сме много близо една до друга, но при възможност ще ми е приятно да се запознаем лично. Ние живеем в Silver Spring, Maryland. Ако имате път насам, много ще се радвам да се видим :).
Прекрасен нов ден ви желая!


Заключена