Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » чет апр 10, 2014 6:28 am

Изображение
Слънчев и невероятно хубав четвъртък!
Най-хубавото на утрото е свежеста му, прокрадващото се слънце и една споделена усмивка.
Радвайте се на дребните неща, бъдете уверени и позитивни, вярвайте в себе си и в мечтите си...и не забравяйте, че мечтите се сбъдват.
Погледнете новия ден - той е същността на живота - в краткия му път са всички истини. Вчера е само сън, а утре - блян, но добре изживяното днес прави вчерашния ден - щастлив сън, а утрешният - прекрасно видение!
Нека хубавите мигове, прекрасните емоции, доброто настроение и усмивките бъдат в изобилие за всички вас!


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » чет апр 10, 2014 7:20 am

Изображение

Добро утро :)

Благодаря на ранобудните момичета за кафенцата и хубавите пожелания :giflo1:

Успешен и усмихнат дъждовен четвъртък Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 10, 2014 7:50 am

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добро утро,прекрасни момичета! Благодаря ви за :coffee: ,за красивите картички,за топлите думи! При нас е много студено тая сутрин,но какво да се прави - природа.Момичета, пожелавам ви весел,усмихнат и много успешен ден! :music: :giflo2: :sun: :giflo2: :music:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет апр 10, 2014 7:53 am

:giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: Щастлив и цветен ден,мили момичета!!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет апр 10, 2014 7:56 am

Добро утро :)
Кафе и обич ви поднасям
Изображение
Мрачно е вън, но тук настроението е ведро и слънчево.
Хубав и весел ден, момичета
2477763_e9cf5230.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет апр 10, 2014 9:23 am

Добро утро и от мен!
Чак тук в аптеката мога да седна на кафе с вас.
Времето ни изненада сутринта.Аз нали бързах да прибера зимните дрехи и докато измислим какво да облечем зор видяхме.
В тово люляково време и снежинки прехвърчаха,затова бързах да се стопля тук при вас :)
Да ви е слънчево на душите в контраст с деня навън!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет апр 10, 2014 10:07 am

И дъжда, като мъжа обича да целува!
"Дъжда е като мъжа, момичето ми. Той също обича да целува. Но не топлата женска кожа, а цветята. Окъпва ги в нежност, а ние си мислим, че капките му са тежки и нараняват бедните създания. Обаче грешим. И дъждът, като мъжа, знае своята сила, чедо. Умее да я контролира. Затова в очите ни, те винаги изглеждат по-силните."

/из "Рошавите мисли на едно влюбено момиче"
нарци.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет апр 10, 2014 12:04 pm

Добър ден ,веселушки !!Изображение! Аз все още съм болна и във вторника се наложи да посетя и спешното от остра болка в гърдите ,и гърлото ми дращ днес трябваше да пътувам за Атина и отложихме,дано ми отмине този гаден вирус остави ,че всички се побъркват с мен в къщи ,но идва и Изображение
Великден ....и само празнично не се чувствам ....както и да е след системите болката ми отшумя ,но антибиотик за още 5 дни ми изписаха ....какво сме хората ???!!! Ако се замислиш малко повечко или по-философски .......една прашинка ....... :? :? :? Не съм влизала от 7 април ,написах поста си най-вече за да честитя на нашите момичета ВЕРЧРТО И КАТЕТО ....беше много красив и смислен ,но за жалост ....4 пъти се опитах да го пратя не стана и се отказах естествено ,не бях и в най-добрата кондиция и .....се подразбира ..... Днес и при нас е мрачно ,но аз от доста време ,може би откакто започнах да усещам ,че пораствам ......взех да не обръщам внимание на времето .......затова .......Пролетен дъждец
с дъх на свежи цветя
Аромат на кафе
Усещане за тиха радост
и щастливи случвания...
в Четвъртък ......Вярвам, че хубавите неща се случват на хубавите хора!
Бъдете добри и усмихнати! Имайте красиви мечти, и хубави мисли... защото животът е толкова прекрасен, колкото е вътрешното ни усещане за него!
Прегръщам ви и ви пожелавам вдъхновяващ ден, в който стремежите ви към вълшебно уловени мигове да не стихват..В сърцето на всеки човек е заложено ако не да дари, то да получи малко добро. Затова всяка сутрин тръгвайте с Надеждата, че ако не срещнете, то поне ще имате възможността да сътворите някое, макар и малко „БлагоДеяние”. Защото да направиш добро, значи да подариш някому частица щастие и надежда и да не чакаш отплата за това. Защото за доброто сърце най-голямата отплата е малкото върната вяра и радост у другия...
Направете нечий ден по-добър, по-красив и мъдър, подарете усмивка и помнете, че във вътрешния свят на човека, Добротата е слънцето!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет апр 10, 2014 2:26 pm

Здравейте Веселушки!
Току що се прибирам от първа смяна и седнах да ви видя :D
Дианка, благодаря миличка, как си сега? Дано вече отмине този гаден вирус, оправяй се, че идва Великден :thumup:
Кейти, и аз прибрах зимните дрехи, но се наложи да поизвадя от тях, студеничко е при нас :thinking:
Сервирам по едно топло чайче и отивам в кухнята да готвя :cook:
Изображение
Желая ви хубав ден и дано спре да вали :rain: :rain: :sun:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет апр 10, 2014 3:48 pm

На Кейти и Верчето с голямо закъснение честит професионален празник!
Нямах възможност да пиша,тази седмица е напрегната отново.Зарко пак е болен от понеделник,подавах документите за градината/всички документи приготвих :eeek: /,тичане напред-назад ,отделно и аз ще почвам/ако не изтърва срока за записването/курс ,където пък ми искаха медицинско,че не е противопоказно за мен.Личната ми в отпуска,заместничката се объркала,два пъти ходих за медицинско,защото ме върнаха :agr: :agr: .В понеделник пък се оказа,че няма кой да прегледа Зарко,оф.........да взема да спра нали :D :D Разбирам може би Катето/Кейти/щом аз за такива обикновени ,ежедневни неща се иска тичане,предполагам какво ти е на теб.
Днес писах ,каквото писах ,изчезна нета.........,но ви четях редовно от телефона.
Поднасям следобедното кафе и отивам да си направя и за мен.Благодаря ви ,цяла седмица се зареждах с вашите послания.Много ми хареса на Кейти описанието -аптека за душата :thumup: .А снощното настроение на Наталка горе-долу съвпадаше с моето :wink:


Заключена