Как тече денят на Веселите готвачи? - Април '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » съб апр 26, 2014 5:19 pm

Кате, честит рожден ден на СТАСИ!
НЕКА Е ЖИВА И ЗДРАВА, ДА СЛЕДВА МЕЧТИТЕ СИ, ДА ПОСТИГА ВСИЧКО С ЛЕКОТА В ЖИВОТА!

Изображение
ЗА ВСЕОТДАЙНАТА МАМА КАТИ С ОБИЧ
Изображение
ХУБАВ ПРАЗНИК!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб апр 26, 2014 5:50 pm

Здравейте Кате к Митко в този празничен за цялото ви семейство ден!
Да е Честит Рожденния Ден на прекрасното ви момиче Стаси!
Да е здрава и щастлива!
Да постигне всяка мечта!
Да е обичана и обича!
Все така грижовна и всеотдайна към вас!
1794597_758273534191870_1030016320_n.jpg
Какво ще кажете за една наздравица в нейна чест :)
490_e5384255930f334f83d941e473bad0b3.jpg

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб апр 26, 2014 5:56 pm

Здравейте момичета!
Аз пак последна на опашката, ама през седмицата нямам много време за компа.

Кате, да ти е жива и здрава Стаси ! Желая и много успехи в живота и попътен вятър!!!

Изображение

Бони, честита ти радост! На младото семейство желая обич и разбирателство, на на теб да отгледаш внуци и правнуци!

Изображение


Дидка, бъди много здрава, щастлива и обичана!

Изображение


Дианка, ужасно съжалявам за това което се е случило на мама. Пожелавам и бързо възстановяване! Знам че няма да оставиш нещата така. :hug:


Влади, добре дошла при нас !!! Сигурна съм, че тук ще ти хареса.


Надявам се да не пропуснах някой празник :? , ако е така моля да ме извините.
Хубава вечер на всички!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб апр 26, 2014 5:59 pm

СЪБОТНА ВЕЧЕР ИЗПЪЛНЕНА С ТОПЛИНА И УЮТ ВИ ЖЕЛАЯ!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 26, 2014 6:55 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Мили момичета,Миленка,Верче,Кейти,Илинка - благодаря ви сърдечно милички!!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 26, 2014 7:00 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Прекрасни мои момичета,направихте денят ни пълен,щастлив,изпълнен с много внимание и обич - сърдечно ви благодаря,вие сте необикновени,обичам ви! Пожелавам на всички,весела,красива,прекрасна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 26, 2014 7:02 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,лека и спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб апр 26, 2014 7:05 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Весела и много приятна вечер ви пожелавам Миленка и Веси,за Рокчо целувка!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб апр 26, 2014 10:50 pm

:night: :night: :night: ЛЕКА НОЩ! :night: :night: :night:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб апр 26, 2014 10:59 pm

Добър вечер !!! Нямаме кой знае каква промяна ,а може би е нужно и време ...знам и единствено се моля и вярвам ,че всичко ще се оправи и няма да и останат усложнения ......Тия дни ,изпрочетох де що материали и писано на тая тема има ...и стигнах до едно заключение ,че в нашата държава не трябва да се съжалчват тия ,които допринасят за трагедията и мъките на някой . ...... Може да съм много крайна ,но това ми идва отвътре ......познавам една жена ,която именно от един антибиотик си замина ....колкото и просто да звучи ....Колкото до тая кучешка идилия в БГ ......Моите родители като съвестни граждани си плащат всички данъчни задължения ...както много българи и естествено очакват сигурност и чистота нищо екстриймно .....от просто ,по-просто ....Днешната картинка .......В 21-ви век България се прочу с жертвите, които даде от освирепели бездомни или отглеждани кучета. В страната хората, като че ли са разделени на две – защитници и противници на кучетата. Починалите са обикновено възрастни хора и деца, а техните четириноги нападатели са не само бездомните , за които трябва да бъдат изградени приюти, и които се множат заради човешкото безхаберие, но и домашни любимци. Така или иначе, зад нападенията на зверовете домашни или бездомни, които нападат безпомощни хора, се крие по някакъв начин човешката безотговорност. Докога ще продължава това и не ли нужно да имаме още по-строги санкции и закони при подобни случаи?! Учудвам се ,че в Европейска БГ има закон, който да пази кучетата от хората, а няма закон, който да прави обратното да пази хората от кучетата?!
Но това не е най-важният въпрос - по-важно е :

Трябва ли да си куче в нашата мизерна държава, че да се отнасят с теб като човек?! Другото ,което ме шокира е толкова много случаи с пострадали хра ,да не говорим колко осъдени общини и безотговорността и нехайството продължават да цчфтят и хубавеят ....можеше да не е моята майка ,а на съседа детето ....деца ,които са излезли да играят ...???!!! Не трябва да има безстопанствени кучета. По това сме на хиляди години назад от цяла Европа.
Обичам животните, стига да не съм плячка за тях, и стига да не ме нападат.
Стори ли го, виждам в съответното животно заплаха.
Според мен трябва да им строги санкции за изхвърлянето на животни, които след това стават бездомни и т.н .........Населените нместа ,в които живеем са направени за хората, да живеят спокойно и да се чустват сигурни. Извинявам се , но момичета маправо съм като бомба със закъснител ...Ние също имаме домашно куче и моята майка лично го води на лекар ,когато се бе разболяло .....тя също обича животните и го е показвала много пъти ...пиша всичко това ,защото прочетох много мнения ,че трябва да се кастрират кучетата ,да имат марка на ухото и всичко приключва дотам ....да ,ама не .....когато кучето усети ,че му заемаш вече избраната от него територия то става злобно , при нас точно това се е случило ...а иначе изрази от рода "Не се страхувай ,не хапе ...на мен ми звучат като плащане на вересия ...... Съжалявам за лошото ми многословие ,но ..... това чувствам ,извинете ме , дано се възстанови по-бързо и не страда много !!! Аз на нея приличам ,Бог да и дава сили и търпение ,тя е много силна жена !!!


Заключена