Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » съб май 17, 2014 8:43 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Лека и спокойна вечер Дидка и Зари,вълшебни сънища ви пожелавам!!! :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб май 17, 2014 8:57 pm

Спокойна вечер и лека нощ
[youtube]http://youtu.be/DmtPsVbLyQI[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб май 17, 2014 9:14 pm

ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ.jpg
:night: :night: :night: ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ! :night: :night: :night:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » съб май 17, 2014 9:47 pm

Изображение
Изображение
ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ НА ВСИЧКИ :night: :night: :night:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » съб май 17, 2014 10:39 pm

Здравейте!
И аз си писах с Дидка в Сайп. Всичко е ок. Дано все така да бъде!
Бони, ЧЕСТИТО НА АРХИТЕКТА!!! ЖЕЛАЯ МУ МНОГО УСПЕХИ !!!

Да се включа и аз в темата с дрехите :) При мен проблема е обратен :(, не че се оплаквам и не ми е по-добре така, ама аз свалих 10 кг. и сега се чудя какво да облека :), всичко ми пада, обувам си дънките без да ги разкопчавам, а като ги стегна с колана започват да ми висят :o :eek: . То на нас жените май няма угодия :D .

Хубава вечер момичета. То аз докато се включа май стана време да Ви пожелая лека нощ :)
Добро утро на Йоанка и Влади!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед май 18, 2014 5:29 am

Добро свежо и прекрасно утро момичета,
налейте си чаша ароматно кафе ,отпуснете се и се насладете на прекрасният ден :)
1782174_723512901020731_2185370820352808443_n.jpg

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед май 18, 2014 6:34 am

Има хубави дни...те идват със слънце и много вяра.
Има и надежда, че нещо сме направили както трябва и Бог ни е подарил този прекрасен ден. Остава да му се насладим и да благодарим за него.
Но има и дни..., които са изпитание за тялото и душата.
Дни, в които не виждаме слънцето и душата не може да се справи с всички беди накуп.
Дните се редуват. След лошото винаги идва хубавото. Нищо не е вечно. Когато ни е тежко на душата, трябва да сме силни и да не губим вяра. Казват, че Бог изпраща трудности на тези, които обича. За да се справим с тях и да бъдем по-силни от преди.
Да се помолим за благоденствие и да благодарим... за цветята, децата, всички живи същества.
Животът се случва тук и сега. Радвайте се на малките неща. Пожелайте да бъдете щастливи - и щастието ще е в душата ви.
То е ваш личен избор.
Отпразнувайте днешния ден с усмивка и любов!
Да изпием кафето си днес тук :)
Изображение
Изминалия ден не беше от най-добрите. Отново се случи злополука при нас. Този път мъжът ми падна, слизайки по стълбата от покрива и си счупи коляното. Преди години си счупи същия крак, сега и коляното. В понеделник трябва да му направят операция. Моля се всичко да мине леко и без усложнения и да се възстанови бързо. Тази нощ ще съм дежурна.
На вас желая прекрасен ден!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед май 18, 2014 7:06 am

Добро утро!
Йоанка,много съжалявам.Бързо възстановяване на крака,травмата си е сериозна,за съжаление ще трябва повече време.. :( .
Бони,честито дипломиране на сина ти!Много успехи в живота му пожелавам!
На болните -оздравявайте бързо!
Момичета,много се извинявам,че не се обадих,но единия ми телефон го спряха/този с интернета/,а другия който го държа за домашен го взех,но не го зареждам с ваучери/там ме търсят майка и сестра ми,Миленка не се е сетила там да звънне ,защото не го нося навън :) /
Изследванията ни са ок.Зарко е здрав,аз имам леки разминавания и ще спазвам хранителен режим.Но като цяло всичко е нормално.Пътувахме трудно,но не заради дъжда , а защото Зарко не беше очарован да е закопчан в столчето.Взехме му занимания ,но ...така.В четвъртък гостувахме и пренощувахме при кръстниците,а в петък се отбихме в Килифаревския манастир.Невероятно място,пренощувахме и там.На никой не му се тръгваше,но решихме да се приберем и ...да планираме още едно ходене още от петък вечер :D :D :roll: :roll: .Не сме решили кога,но ще има и следващи пъти!Момчетата бяха очаровани ,че нямам връзка със света,защото аз доста приказвам :ooppss: и всичкото внимание си беше за тях!Нямаше телевизор,телефони,интернет...Вечерта пристигна някаква група,която свиреше на терасата народна музика.Беше прекрасно с тези тъпани и песни,сред чистия въздух...Кътчето е райско,благодаря ти Миленка!Ще кача снимки във фейса първо ,и евентуално и тук няколко :wink: .Прочетох всичко ,което сте писали,но сега напредна времето и кафето чакам пак от вас :wink: .Приятен ден!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед май 18, 2014 7:16 am

:sun: ДОБРО УТРО! :sun:
ЙОАНКА,много неприятно!Дано всичко мине успешно!Стискам палци и много сила ти пожелавам!
:giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ОТМОРЯВАЩ И КРАСИВ НЕДЕЛЕН ДЕН! :giflo1:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед май 18, 2014 7:23 am

Дидка, благодаря ти!
Много се радвам, че Зари е добре, изкрали сте си добре и имате планове отново да посетите местата, където се чувствате прекрасно! Желая ти бързо да влезнеш в ритъм и всичко да е наред!


Заключена