Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » нед май 18, 2014 7:29 am

Миле, благодаря ти!
Не е имало специалист, но това, което общия лекар е видял от ренгена не било "лошо счупване". То добро счупване едва ли има, но като се замисля, че можеше и да е по-лошо падането и съответно контузиите... Капачката е счупена на две и предполагам, че с някакви метални скоби ще я съединят. Предишното му счупване беше много по-сериозно. Ще се справим и този път, дано само Бог да е с нас и да ни помага в този труден момент!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед май 18, 2014 7:58 am

Танче, хич не се притеснявай, че си понапълняла малко.
Изображение
А аз се чудех защо кучетата толкова ме харесват :D

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед май 18, 2014 8:05 am

Добро утро момичета
Йоанка, бързо възстановяване на съпруга ти
Дидка радвам се за вас
Хубав ден ви желая
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед май 18, 2014 8:56 am

Добро утро :)
Измъкнах се от леглото и с кафето право тук
Изображение
Йоанка, голяма неприятнаст, дано всичко мине благополучно с операцията и съпруга ти се възстанови.
Дидка, радвам се ,че сте си изкарали добре, на такива места човек е като упоен от спокойствие.
Днес ще шетаме при свекъра, че за пореден път е в болница и докато не са го изписали да почистим.
Слънчев и прекрасен ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед май 18, 2014 9:07 am

ПРЕКРАСЕН НЕДЕЛЕН ДЕН ВЕСЕЛУШКИ!
10312357_291881517638428_5241814213568792553_n.jpg
10339584_291752187651361_4165479314882477560_n.jpg
Дидка радвам се че всичко е ОК и сте си изкарали интересно :)
Катето сигурно вече е в компанията на Тони :)
Йоанка,кураж и дано травмата е бързо лечима.

Времето при нас е слънчево,свежо и тихо,отивам малко да се потрудя из къщи,че след това
ще ходим с момичетата да търсим подарък за абитуриент.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед май 18, 2014 9:36 am

Изображение

Добро утро :giflo1:

Ивка, Илинка, Дидка, БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА :hug: :hug: :hug: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Йоанка, дано успешно да мине операцията и бързо да се възстанови момчето ти :thumup: Човек не знае през колко изпитания трябва да премине, но дано всико завършва благополучно :hug: :hug: :hug:

Дидка, Зари все пак е герой като издържа толкова дълго пътуване :tongue: Ние много обичаме да пътуваме, т.е. да се возим - да му мисли шофьора :wink:

Танче, като знам че си слаба както те видях, не мога да си представя колко си напълняла, че да ти е тежко :wink: Какво да кажем ние с "гайдите" :roll:

Днес имам доста домашна работа и май е крайно време да оставя компютъра да си почива, а аз да "яхвам метлата" :wink:

Хубав неделен ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » нед май 18, 2014 10:26 am

Йоанка, много неприятно, но радвайте се, че наистина ви се е разминало с по-малкото зло. Дано операцията да е успешна и бързо да се възстановите!
Дидка, радвам се, че резултатите са добри и ви е харесало на манастира. Мястото е наистина много спокойно и зареждащо! Пожелавам ви много скоро да отидете отново там и на много други прекрасни места!
Хубав неделен ден!

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед май 18, 2014 6:47 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! Преди малко се прибрах - изкарах един щастлив и изпълнен с много емоции и обич ден,ходихме по магазини с Тони,пазарувахме,останах много изненадана,предлагах му всевъзможни неща да му купя,пожела само комплект балони и ми предложи да си ходим в къщи,не мога да повярвам,това не е същото дете,което лягаше на пода в магазините,тръшкаше се,само и само да се наложи над всички и да получи поредната неподходяща играчка,станал е много кротък,разумен,разговаряхме много,после готвихме заедно и така денят неусетно се изниза и мама и тати се прибраха,пожела да ме докарат до нас с тати,за да ме изпрати,обожавам го това сладко момченце,дано да ни е жив и здрав,за да получаваме много,много радост и обич! Йоанка, само като прочетох за травма на коляно,ток премина през мен - преди години в автомобилна катастрофа капачката на коляното на Стаси беше раздробена,буквално сглобяваха пъзел от парчетата,сложиха й скоба,премина през три операции,а възстановяването продължи 6м., не питай какво ми коства всичко това,гледах я отново като бебе,после на Павел баня проходи за втори път в живота си,но да благодаря на Господ,че попаднахме в Ортопедия и Травматология - Стара Загора и най - важното на млад лекар завършил в Щатите - направи и невъзможното за дъщеря ми.Йоанка,не се притеснявай, написах ти всичко това за да ме разбереш по същество,много е важно кой ще се погрижи за възстановяването на съпруга ти,не се съмнявам,че всичко ще е ОК!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед май 18, 2014 6:51 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Дидка,много се радвам,че така добре е протекло пътуването - от добрите резултати,до прекрасните впечетления от видяното! :clap: :clap: :clap: Пожелавам на теб и Зари прекрасна и лека вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед май 18, 2014 6:53 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Миленче и Веси,пожелавам ви много весела и приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена