Как тече денят на Веселите готвачи? - Май '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср май 21, 2014 7:05 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo2:Добър вечер,мили момичета! Пожелавам ви лека и прекрасна вечер!!! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 21, 2014 7:07 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :night: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,пожелавам ви лека и спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср май 21, 2014 7:10 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night :giflo2: :giflo2: Миленка и Веси, приятна и весела вечер!!! :giflo2: :night: : :giflo2: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср май 21, 2014 9:20 pm

Спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/6R5u0K9vHOI[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср май 21, 2014 10:53 pm

:night: :night: :night: ЛЕКА НОЩ! :night: :night: :night:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » чет май 22, 2014 4:17 am

Добро утро дами :)
[attachment=0]10300082_725473794157975_1647343502894761098_n.jpg[/attachment]
Прекрасен ден от мен!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет май 22, 2014 6:28 am

Здравейте, приятели!

Изминалия ден беше много кофти. Тъкмо се бяхме настроили и успокоили, че операцията ще е днес и... са я отменили чак за следващия четвъртък :cry: . Причината не мога да я разбера. Това което са казали от офиса на лекаря е лична информация, която не мисля, че имат право да споделят и която ме изумява :eek: . С болницата не успяхме да се чуем, но и те са ни търсили. Мобилния телефон на мъжа ми днес изключил - нямал е покритие, моят - от бързане сутринта го бях забравила и като се прибрах имах 10 пропуснати обаждания от болницата, от доктора, и от коголи още не, а по принцип никой не ме търси освен сапруга ми и една приятелка. Що за късмет :?
Много ми е гадно и напрегнато! Напълно се потвърдиха съмненията ми за начина на устройство на тукашната здравна система. За пореден път се убедавам, че всичко се върти около парите и който ги няма - тежко му. Капитализмът е безмилостен. А и колко хора са против. Не било честно хората с по-ниски доходи да плащат по-малко здравна застраховка от тези с по-високи :? Дори и нашият приятел, който е много готин човек е на това мнение. Обама се опитва да я направи достъпна за всички, но колко време трябва да мине, за да се утвърди :? И въобще дали ще работи дълго или само до изтичането на мандата му :?
Много ми е болно, н това е положението, ще стискаме зъби и ще търпим.
Съжалявам, ако съм ви натоварила с моите проблеми. Извинете ме.
Бони,болнични има само 10 дни за цялата година. Ако не ходи няма да има заплата .
Да си пожелаем един слънчев и успешен ден!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет май 22, 2014 6:44 am

Добро утро!
Йоанка,нямам думи!Ето аз от 2 - ри май се влача с подути колене и ...нищо.Иска ми се да я сменя тя е и моя и на детето ,но работата е там,че няма с кого в нашия квартал.И работата повечето пъти опира в парите,защото ако имах кола ,щях да го запиша в централната част на града при ПЕДИАТЪР,дори и само него.Много ще ми е трудно да го водя с градски транспорт,особено зимата и така...Стискам палци всичко да се оправи със съпруга ти!
При мен притесненията продължават-отново е преместен ,за трети път,незнайно докога в друга група,имам тревоги и с баба ми,която сериозно се влошава.Но такъв е живота,ден добре,ден зле!
Спорен ден и лека работа!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет май 22, 2014 7:06 am

Ето тези разсъждения много ми харесаха и реших да ги споделя тук:


Преброих годините си и открих, че ми е останало по-малко време на този свят от времето, изживяно досега.
Вече нямам време за безкрайни срещи, на които се дискутират статути, норми, правила, начини на действие, вътрешни регламенти, с пълното съзнание, че разговорите няма да доведат доникъде...
Вече нямам време да понасям абсурдни личности, които, независимо от възрастта си, не са пораснали. Нямам време да се занимавам с посредствености. Нито пък искам да присъствам на събирания, на които дефилират напомпани его-та.
Не толерирам манипулатори, интересчии, кариеристи, маневристи.
Ядосват ме индивиди, които се опитват да дискредитират по-кадърните, за да си присвоят техните места, да си припишат техните таланти и постижения.
Ненавиждам да бъда свидетел на борбата за по-важно място, да наблюдавам ефекта, който тя предизвиква сред по-амбициозните.
Презирам хората, които не спорят за съдържания, а за титли. Времето ми е прекалено ценно, за да се занимавам с титли.
Искам есенцията, ядрото, същността, душата ми бърза…
Искам да живея до човечни хора, много човечни, преди всичко друго.
Хора, които обичат да се смеят на грешките си.
Които не се суетят около успехите си и не се самозабравят.
Които не се смятат за избраници, за елит, превъзхождащ останалите.
Преди наистина да са станали такива.
Които не бягат от отговорностите си.
Които защитават човешкото достойнство.
Които не искат нищо друго, освен да вървят редом с истината и справедливостта, честта и достойнството.
Искам да се обградя с хора, които знаят как да докоснат сърцето на другите и могат да го направят.
Хора, които не са се ожесточили от жестоките удари на живота, а са израснали с една мекота в душата. Които нещастието е направило по-мъдри.
Да, бързам да живея с интензивността, която само зрялата възраст може да ми даде.
Целта ми е да стигна до края спокоен, в мир с любимите си същества и с моята съвест.
Надявам се, че това един ден ще стане мечтата на всички ни, защото така или иначе ще стигнем до края…
Марио де Андраде

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет май 22, 2014 7:11 am

Дидка, благодаря ти!
Нека всичко при теб се подреди!


Заключена