Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » пет юни 06, 2014 1:16 pm

Тук съм.... :wink: Имам си нет и телевизия и съм многоооооооо по-спокойна :) :wink:
Аз специално пиша по-малко тези дни,но не е защото влизам ,,другаде,, ,и дори и да вляза за мен този форум и вие момичета сте нещо много важно :love: .Приятно ми е, и от нас зависи как ще си го правим/за темата ,,Как тече денят....,, имам в предвид/.Макар денят да е преполовен ви пожелавам успешен ден!


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет юни 06, 2014 2:05 pm

:giflo1: :giflo1: ПРИВЕТ,МОМИЧЕТА! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет юни 06, 2014 2:07 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ЙОАНКА,ХУБАВ ДЕН ТИ ПОЖЕЛАВАМ! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пет юни 06, 2014 3:03 pm

Миле,благодаря за кафето :) Идвам с удоволствие!
Ти вече май си на отпускарска вълна :thumup:
Приятен петъчен следобед момичета!
10341724_1457664774478311_4668794347752082495_n.jpg


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 06, 2014 7:18 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добър вечер,мили момичета! Дидка,не се чувствай длъжна да обесняваш,конкретно никого не съм визирала,просто ми стана някак криво,че по тоя начин се губи цялата тая сплотеност,обич и топлина тук,но дори пет човека да останат,аз лично никога няма да напусна форума,чувствам се прекрасно с тия добри същества. :thumup: Момичета,наближават отпуски, моля ви,ако сте близо до нашият град,заповядайте,вратата винаги е отворена за вас! Сега ви пожелавам приятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 06, 2014 7:20 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка и Зари,пожелавам ви лека,приятна и спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юни 06, 2014 7:23 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Миленка и Веси, хубава вечер ви пожелавам!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет юни 06, 2014 8:26 pm

Добър вечер !!! Изображение Да посрещнем вечерта, доволни и щастливи, да се отпуснем в нежната й прегръдка и да й се насладим!
Пожелавам ви да бъдете там, където се чувствате обичани и желани, да се радвате на компанията на любимите си хора и да не забравяте, че животът е това, което има красота, съдържание и смисъл...Благодаря ви за пожеланията !!! При мен са по-добре нещата ,с изключение на болката в кръста ,явно е кръст ,а не бъбреци както си мислих снощи ....ще изчакам до понеделник ,ортопеда ми изписа противовъзпалителни и топли компреси ,ако не отмине болката ,понеделник на рентген и най-вероятно фисиотерапия за 10 дни ,тия са вариантите ....но има и много по-лошо ,така ,че ще се примиря и с това ,освен това ще помогна и на гърлото по тоя начин . :) :) :) Най-важното обаче е почивка .....това ми опитваше да ми обясни лекаря днес .....и доста време бях в леглото ,ставайки и лягайки .истината е ,че покрай килими и прибиране на зимни дрехи ,пране на всичко зимно се поузорих доста и май сега тялото ми си реагира по свой начин !!!??? :thumdown: Всяка пролет е така ,но с годинките става и по-трудно ....МАМИ ,колкото до гостуването нямаш представа колко бих се зарадвала ,на път да се отбия и до Димитровград ..... тая човечност и топлина ,които лъхат от теб ,твоята непринуденост .....и доброта са рядкост в наше време !!! Буди здрава за радост на всички ,които те обичат !!! :love: Подарете си уют, подарете си тишина и спокойствие, подарете си топли думи и мигове на обич,.. защото утре всеки един от нас ще получи точно толкова щастие, колкото днес е подарил...
Обичайте се... и бъдете щастливи! Приятна вечер на всички !!! :) :) :)

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет юни 06, 2014 10:48 pm

:night: ДОБЪР ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :night:
КАТЕ–КЕЙТИ,почти съм отпускарка!Утре и вдругиден съм на работа и
от понеделник :clap: !Първо ще пребоядисаме хола,почистване и на спа почивка
в Сливенския балкан!
КАТЕ,една голяма :hug: за теб!
ДИАНКА,щади се!Дано по–бързо отминат болките!
МИЛЕНКА не е писала как се възстановява съпруга ѝ.МИЛЕНКА,поздрави за теб и ВЕСИТО!
:night: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ УЮТНА И СПОКОЙНА НОЩ! :night:

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » пет юни 06, 2014 11:06 pm

Здравейте момичета!
Набързо се опитах да прочета какво става при вас. Не съм влизала отдавна. Не съм избягала на друго място, просто не ми остава време да пусна компа.
Следващата събота съм във Варна на конкурс с дъщеря ми, така че ако имате възможност момичета от Варна може да пием кафе.
Желая Ви лека и спокойна вечер!


Заключена