Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Makaweli » ср юни 25, 2014 9:54 pm

Привет момичета :hug: :hug: :hug:

Благодаря ви че се сещате за мен :love:
Тези дни времето все не ми стига, на работа, сутрин - закуска за дядото, сервирам и обяда под капаци и чинийки, отсервирам чиниите от закуска и се върти една въртележка ... Вечер - по същия начин ... Не е лесно се оказва да имаш възрастен човек в къщи. На децата можеш да направиш забележка, да се скараш, да поучиш и ще те разберат. С възрастните не е така - обижда се на забележките, прави се на забравил или наистина забравя и прави каквото си иска ... Емоции колкото искаш :eeek: Освен това сестра ми има здравословни проблеми, тези безкрайни порои и лоши новини допълнително потискат :ooppss:

И все пак - около нас кипи живота и се редуват светлина и мрак :) И както се казваше в една притча - "И това ще мине..." :thumup:

Чета всичко и съм в течение какво се случва, но писането ... ще наваксвам полека лека :wink:

Кате, и тук снощи имаше много силна буря - явно на много места е било така. Природата много ни е насъбрала :roll:

Дианка, оздравявайте мила - ето лятото е тук с пълна сила :hug:

Таничка, сутрин времето все ти се открехва за плаж - почивай на MAX :thumup:

Миле, радвам се че си почина :love: А щом предишната ти работа те привлича - нека с удоволствие се върнеш там :thumup:

Йоанка, красиви торти си направила и предполагам колко много си зарадвала хората, за които са били предназначени :)

Миленка, как са у вас нещата - Андрей възстанови ли се ? Дано и другата манипулация премине успешно и всичко да е ОК :thumup:

Дидка мила, успокои ли вече нервите си - надявам се при вас нещата лека полека да се нормализират. Толкова много хора помагат - дано по-скоро отново всичко е нормално :thumup:

Верче, Кейти, Илинка, Ивче, Влади и ако пропускам някой още /не е нарочно/ :hug: :hug: :hug:

Хубава вечер и сладки сънища - обичам ви :love: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср юни 25, 2014 10:56 pm

Колко в приятно когато всички сме тук - и в хубави, и в трудни моменти.
На вас пожелавам
Изображение
A на Влади: наваксване на пропуснатото в кухнята. И аз ще слагам престилката :chef: , че утре ще имам гости.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юни 25, 2014 11:38 pm

Здравейте момичета. Климатиците са необходимо зло, в БГ, където живеем лятото температурите стигат 40-42гр. по Целзий, на сянка и се търпи може би, защото сме свикнали, но тук има много влага и дори и на 30 градуса е невъзможно да се стои навън и затова сме постоянно на климатик иначе все едно си живееш в сауна. Йоанка, май не се изказах за тортата ЗЛАТНИ ТИ РЪЦЕ, грях му на душата, на който не му се свиди да създаваш такива красоти. Миле, успех на новата-стара работа. Дианка, на вас бързо оздравяванае, много е неприятно насред лято да си болен ама няма начин. Лека и спокойна вечер на всички :night: :night: :night:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юни 26, 2014 6:49 am

Изображение
Ах, морето... много го обичам...
Хубав ден, момичета!
Влади, Бони, благодаря за хубавите думи!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет юни 26, 2014 7:09 am

Добро утро!Приятен ден!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет юни 26, 2014 7:34 am

Добро утро!
Кате(от София), честит рожден ден! Бъди жива и здрава и много щастлива! Хубав празник!

ИзображениеИзображение
ХУБАВ ДЕН НА ВСИЧКИ МОМИЧЕТА! ДАНО Е СЛЪНЧЕВ - БЕЗ БУРИ И ДЪЖДОВЕ!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » чет юни 26, 2014 7:40 am

СЕРВИРАМ И ПО ЕДНО КАФЕНЦЕ
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юни 26, 2014 8:18 am

Добро утро :)
Позакъснях и бързам да наваксам с кафето и компанията ви
Изображение
Сутринта бях на лекар, нищо лошо, просто хронично заболяване и още лекарства :) Това да е.
Танче, дано си се излегнала на плажа, това ми препоръчаха, ама за сега няма как :)
Миле, радвам се, че се връщаш на старата работа, знам че я обичаш и говореше с носталгия за нея, сега заредена с оптимизъм ще покажеш професионализъм :thumbsup:
Хубав ден, веселушки
3823401_large.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юни 26, 2014 8:22 am

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo2: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Натали, виждам те - хубав ден от мен! Да пийнем по :coffee: и после по задачи.Прекрасен ден на всички! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: Миле,пропуснах да те поздравя за старата работа,радвам се за теб,важното е да си щастлива! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юни 26, 2014 8:23 am

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo2: :giflo1: Весел,слънчев и усмихнат ден на всички! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2:


Заключена