Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » нед юни 15, 2014 8:08 am

:flow2: ДОБРО УТРО! :flow2:
:flow2: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ПРЕКРАСЕН НЕДЕЛЕН ДЕН! :flow2:
ЙОАНКА,пишем заедно :) ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ!


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед юни 15, 2014 8:30 am

ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!
ТОЛКАВА СВЕЖО И ПРИЯТНО Е СЛЕД СНОЩНИЯ ДЪЖД :)
ОКОЛО БЛОКА Е ПЪЛНО С ЛИПИ И АРОМАТА Е СТРАХОТЕН.
ДА ВИ Е КРАСИВ И ИНТЕРЕСЕН НЕДЕЛНИЯ ДЕН :)
ДНЕС НАРУШАВАМ ТРАДИЦИЯТА И ВИ ПОДНАСЯМ ЛИПОВ ЧАЙ.
1606937_729029437108891_171822823_n.jpg
МОМИЧЕТА ОТ ВАРНА,БРАВО НА ВАС ЗА ОСЪЩЕСТВЕНАТА СРЕЩА.
ВЧЕРА ПО ЕДНО ВРЕМЕ СИ МИСЛЕХ КАТО НИКОЙ НЕ БЕШЕ ПИСАЛ ДА НЕ СТЕ ОТПЛАВАЛИ ТАЙНО
НА КРУИЗ.
НА МЕН ДНЕС МИ СЕ УСМИХНА КЪСМЕТА И ЩЕ ПЪТУВАМ С ГОМЯМАТА ДЪЩЕРЯ ДО КЪЩАТА НА СЕЛО,ДА ВИДИМ ЩЕ БЪДЕМ ЛИ ЧЕРЕШОБЕРАЧИ.
ПРИЯТЕН ПОЧИВЕВЕН НЕДЕЛЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ВИ ЖЕЛАЯ!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед юни 15, 2014 8:37 am

И НЕДЕЛНОТО ПОСЛАНИЕ КЪМ ВАС:

Жени, недейте нивга остарява!
Да бъдем като липовия цвят -
макар че още в юли прецъфтява ,
години пази своя аромат!

из стиха "Песен за младостта", Лиана Даскалова

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 15, 2014 8:46 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета!!! Натали, благодаря ти мила,много добре си описала срещата,а аз много се радвам за вас,нека има много такива срещи,нека никога приятелството ни не спира!!! :clap: :thumbsup: :clap: Дидка,може да е било малко,но все пак си била там,браво!! Таничка,размина ти се копането,почивай сладуранке! Кейти,дано отидете и берете черешки,това е едно разтоварване,успех! Влади, Йоанка,специални поздрави на вас,много сте далеч,но винаги сте с нас,всичко добро мили момичета!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Момичета,пожелавам ви прекрасен и усмихнат неделен ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юни 15, 2014 10:37 am

Добро утро
Малко позакънях, но идвам с кафето
Изображение
Снощи не легнах да се наспя ами мачове гледах, сега нищо не ми се прави и ми е мързеливо. Обаче обещах на прахосмукачката да я разходя и няма как :wink:
Танче, ще копаеш друг път, сега почивай и свали кънките, само търчиш нагоре-надолу :wink:
Бони, няма те :)
Кейти, да ви е приятна разходката :)
Хубав ден, ще се опитам да поошетам :)
-5_1_~1.JPG
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед юни 15, 2014 4:16 pm

HELOOOOOOOOO, Изображение аз не съм от тия ,които са заминали на круиз ,но заминах за два-три дни далеч от града в селото на свекър ми ,мина тържеството на Стелиош ......сълзи ,натрупани спомени и голямото очаквано лято е вече добре дошло .....възможност и за Виви да чете по-спокойно ,а и ние да си отпочинем малко ,но трябваше да се приберем ,защото днес имаме психолог .... :D всичките хубави неща траят по малко ...но лятото е пред нас ,живот и здраве ....ще грабим с пълни шепи ,за да наваксаме това ,което загубихме миналото ...... идвайки към къщи спряхме и на плажа .....сякаш хора валяло ...мен лично ми бе хладничка водата (за мен ) :cry: но децата си разбраха ....сега включих компа и сядам да видя какви я вършите и вие и най-вече как е минала срещата , не че се съмнявам ,но все пак ИЛИНКА за пръв път се среща с момичетата и ще е интересно ....да си призная ,че леко завидях ???!!! Я да видим ще ми се отдаде ли и на мен възможност един ден да ви видя наживо .....Радвам се ,че сте прекарали чудесно ,а щом още не е свършила едната мислите за следващата ....значи удоволствието е пълно !!! Браво ,момичета !!! Едно ,непринудено и чисто приятелство !!!! :) :) Никой освен нас не носи отговорност за нашето щастие. Изпълвам сърцето си с любов и се усмихвам.. просто, защото чувството е прекрасно...
Пожелавам ви незабравим, вълнуващ, щастлив и много обичан уикенд и на вас, приятели!
Вдишвайте любов, изпълнете се с красиви чувства и чуйте шепота на щастието.... Изображение При нас дъждовете оттук нататък ще са рядкост или ....почти липсващи ....много е горещо ,а тоя аромат на липа ......за жалост нямам удоволствието да го усетя ...в града намерих една огромна липа ,но трябва да отида съвсем близо ,за да усетя тоя невероятен аромат ,аромат ,свързан с Родината .....НАТАЛКА ,снощи и аз барабар Петко с мъжете бях пред един огромен екран да гледаме Гърция .....бяхме превъзбудени ,за жалост загуби ,но спомням си ,че някога и БГ бе загубила от Нигерия 4 :1 и после стигнахме дотам ,където едва ли ще стигнем още веднъж ...да говорят за БГ и тия ,които дори не знаят къде се намира .....на мен също много ми харесва и футбола ,наред с още доста спортове ..... Изображение И не ми остава нищо друго, освен да ви поканя на следобедно кафенце, приятели,.. защото всичко споделено е по-сладко, по-приятно и вкусно........... мадявам се тук да ви хареса ...тук ,където морето и небето се сливат и става едно ,безкрайно ,чисто и пленяващо синьо ......случайно ли гръцкия национален флаг е в синьо ?! ....отвсякъде море и безкрайно синьо ...града ни е пълен с туристи ,чува се пъстра реч по улиците ,а хотелите за тая година имат посещаемост приближаваща 100% ..... ,а в милиони са повече туристите ,които ще посетят отново Гърция ..... а аз се надявам да посетя Бг и да заредя батериите .... :) :) :) Обещайте си щастие,... чувствайте, мечтайте,... дарявайте обич и топлина... и бъдете там, където не се налага да правите нищо, за да ви обичат! Приятна вечер на всички ...отивам да си поотдъхна , да се приготвя и да заведа малкия на професорката по психолотгия ,която идва днес да прегледа децата ,които ги наблюдават психолозите в един център за деца и юноши , едни хора ,готови да дадат всичко от себе си ,за да видят отново усмивката по лицата на децата и усетят вътрешното им спокойствие ...нека Бог ги пази и помагат на всички в нужда .......Разбира се очаквам и добри новини за нас ...пропуснах с многото бърборене да споделя ,че независимо от всички препятствия , на които бяхме подложени и тая година Стелиош е пълен отличник !!! Да е жив и здрав .....това са подробности ......да е здрав и усмихнат !!! :) :) :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 15, 2014 7:52 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo2: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Уморени сте,никой не е писал с изключение на Дианка,толкова е естествена,неподправена и искрена в това което пише - Дианка,нека са ти живи и здрави дечицата и винаги да те радват с много успехи в училище и живота! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :clap: Момичета, пожелавам ви весела и приятна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юни 15, 2014 7:53 pm

Спокойна вечер
[youtube]http://youtu.be/ZcBN3HWz_84[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 15, 2014 7:53 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo1: Дидка и Зари,лека и спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юни 15, 2014 7:55 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo1: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo1: Миленка и Веси,прекрасна вечер ви пожелавам! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена