Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб юни 07, 2014 6:51 pm

Добър вечер,момичета!
Нямам нищо ново да добавя,само ще ви пожелая една прекрасна вечер!
Малко е самотно тук във форума,но.... :wink:
Кате,поошетах,не свърших всичко,излязох на разходка по магазините.Гледах на Зарко и за компютър за рождения му ден,мислех палатка,ама като помисля на компа повече ще се радва.Пък и го усещам ,че се интересува от азбуката.Все ,,пише,, на моята полята с кафе ,стара клавиатура :D.Донякъде/макар да не са всичко парите/ е добре да ги имаш,просто по-добре можеш да отгледаш децата си.
Чакам ви...ей така за два реда :wink: ...


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юни 07, 2014 7:26 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Ехоооо,Йоанка, виждам те,привет миличка! :clap: :clap: :clap: Дидка,много си права относно парите,фактор са, за всичко.Радвам се,че си се поразходипа,само така,врътни ключа и отпусни душата! Момичета, пожелавам ви весела и много приуятна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб юни 07, 2014 7:59 pm

Добър вечер и от мен ,малко накъсничко,но и да имам желанието да се включа когато си поискам поне при мен е малко трудно осъществимо .....за един компютър се борят всички в къщи :wink: .....малки ,големи и по-големи ......иначе всички други технологии (лаптоп ,телефони и игри са донякъде желани ) Аз освен оттук не мога да пиша от другаде , повечето от приятелите ми във Фб си мислят ,че щом е включен съм на линия и ми пишат .....да ,ама не ....той е включен ,а аз се вихря в кухнята или домакинствам .....какво да се прави нека се шашка народа как успявам и да съм вътре ,и да съм приготвила толкова неща .....ами това е то българската домакиня ,намира време за всичко ....това разбира се в страната на шегата .... :D :? :D Днес ,ставайки сутринта си помислих ,че съм малко по-добре ...и замесих едни козуначени кифлички .....не се узорих кой знае колко ,но ......досега бях в хоризонтално положение и имам чувството ,че още повече ме разболява това нищоправене ???!!! Голяма тъпотия как има хора ,които по цял ден им се лежи ,не мога да си обясня ....дано отшуми,че не е за мен ...не толкова болката ,а това търкаляне от легло на легло .... Дотук за мен ....сега да отдам и аз почтено място на днешния ден.....
Днес е Черешова задушница, която се отбелязва в съботния ден преди големия християнски празник Петдесетница.
Вселенска задушница се прави от всички православни църкви по света, а в България се нарича "Черешова" по името на най-популярния плод в това време на годината.

Нека днес сведем глава в памет на починалите.
Да запалим свещички за тези, които ни обичат, пазят и се молят за нас отгоре, за Любовта им!

МИР НА ДУШИТЕ ИМ! Изображение Не забравяйте, че това, което сте, е благодарение на мислите, които властват в съзнанието ви... затова ви пожелавам само хубави мисли да изпълват душата ви, да правите само това, което обичате и да се радвате на всеки вълшебно уловен миг! Прекрасен уикенд, приятели! Изображение Изображение ВЛАДИ ,БЛАГОДАРЯ ТИ МНОГО !!! „ ВИНАГИ ВЯРВАМЕ, ЧЕ:
Някой друг знае отговора,
Някое друго място е по-добро,
Някое друго време ще е по-различно.

ИСТИНАТА Е ЕДНА:
Никой друг не знае отговора,
Никое друго място не е по-добро,
Всичко вече е различно.

САМО ВЪТРЕ В СЕБЕ СИ:
Ти знаеш отговора,
Ти знаеш кой си,
Ти знаеш какво искаш.“ ........ Аз също ...приятна и красива съботна вечер !!!! :) :) :)

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юни 07, 2014 8:09 pm

Изображение

Набери ми череши. Не отлагай за после.
От върха ги бери. Да са леко горчиви.
Аз отдавна съм там, но съм скарана с Господ.
Затова си говоря понякога с живите.

Набери ми череши. Капки кръв, а е пролет.
Нямаш нужда от нищо, когато си мъртъв.
Само живите плачат.И плачат отколе.
Не върви да си жив, а да бъдеш и мъдър.

Набери ми череши. Помълчи си за мене.
Незапомнено вие като луда тъгата.
Оплаквачка е нощем. А гримирана денем
се преструва, че може да върви по водата.

Набери ми череши. И във вехтата кърпица,
дето скътана пазиш в чекмеджето отляво,
ги завий. С чиста кърпа се ходи при мъртвите.
Помисли си за мене: Боже, слаб й бе дяволът.

Набери ми череши. Ей така се присетих.
От Марии, се знае, не стават послушници,
но обичат така, че и мъртви са светли.
Този ден е такъв. Черешова задушница.

автор Яна Кременска

Нека Бог прости грешките на починалите ни близки и даде мир и покой на душите им :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб юни 07, 2014 8:37 pm

Ето ме и мен привечер на вечерна проверка :)

Днес денят ми до обяд беше посветен на половинчо - наша близка лекарка беше дежурна в болницата и му направи изследвания. Както и предполагахме си е докарал от настинката бъбречно възпаление и такова на долните отделителни пътища. С две лекарки /тази и джипито/ дано да сме уцелили подходящото лечение. Сега си пие лекарствата, не ме слуша да пие повече чай :bang: , но ... както вече казахме - всички мъже са братовчеди :roll:

Дианка мила, ти нямаш спиране - не можеш и да боледуваш :wink: Все вършиш нещо, готвиш, шеташ - спри се бе момиче, помисли и за себе си :hug: Иначе много ти се радвам - дано си здрава да се грижиш за прекрасното си семейство :love: Не пишеш нищо за мама - как е, възстанови ли се? Какво стана с проливните дъждове и с проблемите?

Тази вечер тук се изля огромен дъжд - ей така, от нищото. Както беше слънчево, изведнъж дойдоха набързо едни облаци от Румънско, издуха силен вятър и ... дъжд като за световно :rain:

Дидка, така като гледам и ти си една фурия като Дианка, нямаш спиране - почивай си повече :tongue: Когато Зари го няма посвещавай повече време на себе си :hug:

Ивка, радвай се на мама и й помагай - дано ви е жива и здрава :hug: Аз не съм си ходила на моето село от средата на април - чак не ми се мисли какво ще заварим :thinking: А при свеки не съм стъпвала от Гергьовден - какво да се прави, когато както може ...

Йоанка, лека полека всичко ще се оправи - трябва само да имаш търпение :hug:

Миленка, как сте миличка? Някой чувал ли е как са нещата? Дано всичко е ОК и просто нямаш време за тук :thumup:

Кате, дано си стабилизирала кръвното :hug:

Не споменавам всички, но си мисля за вас и ви обичам - за това, че ви има, че сме приятели и споделяме помежду си, за това че сме съпричастни, за ВСИЧКО, КОЕТО СМЕ :love:

Хубава вечер на всички :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб юни 07, 2014 9:12 pm

:night: ДОБЪР ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :night:
ИЛИНКА,НАТАЛКА,ДИДКА,и аз съм „ЗА“ да се видим :) в събота или неделя.
:night: ХУБАВА СЪБОТНА ВЕЧЕР И СПОКОЙНА НОЩ,МОМИЧЕТА! :night:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб юни 07, 2014 9:18 pm

Идвам и аз на вечерна проверка и отчет :wink:
Днес малко пазарувах, че хладилника се беше заголил еротично, не му купих всичко, което искаше - викам му друг път :D
И от обед егоистично си полегнах и направих филмов маратон, то едното око спи, другото гледа, ама отчетох културно мероприятие.
Бони, и тук както духаше горещ вятър и се изсипа дъжд и стана хладно, едно временце - приказка :)
Лека ви вечер и приятна почивка
[youtube]http://youtu.be/sAoXUDMtQBI[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед юни 08, 2014 5:27 am

:rain: :sun:ДОБРО УТРО! :sun:
:) ПРКРАСЕН НЕДЕЛЕН ДЕН ВИ ПОЖЕЛАВАМ,МОМИЧЕТА! :)

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед юни 08, 2014 5:33 am

:happybd: :happybd: БОНИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! :giflo1: :giflo1:
:giflo1: ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА И МНОГО ЖЕНСКО ЩАСТИЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ! :giflo1:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед юни 08, 2014 6:52 am

Добро утро в неделния ден
Аз съм вече с кафето,времето се предполага да е слънчево/дано/
В последно време шиповете на врата ми пречат да пазя равновесие и гледам да съм седнала или легнала ,което много ме дразни
Сега ви пожелавам приятен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Заключена