Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » ср юни 11, 2014 6:21 am

Влади,здравей :) !Виждам и Йоанка-привет!


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юни 11, 2014 6:32 am

Добро утро, веселушки, чакам ви за 1- то :coffee:. Дидка, всеки "изпуска парата" по някакъв начин, не се критикувай толкова и не трябва да събираш всичко в теб, от време на време трябва да се освобождаваме от натрупаното в нас. Дианка, успех при лекаря, много точно си го казала, и аз не вярвам на случайните неща, мисля, че всяко нещо се случва, защото е трябвало да се случи, както и че всяка среща не е случайна. Радвам се за вас, за срещата нищо, че няма да съм там, след това ще пишете как е минало. Верчето я няма от доста време, някой чувал ли я, дано всичко е наред при нея. Кейти страхотно място си избрала, и развлечението, което си избрала е хубаво, думите които видях първо отговарят на моя характер.На всички, които не споменах пожелавам успешна и слънчева сряда. :yawn: време е за сън

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср юни 11, 2014 6:37 am

Дидка, Кате, здравейте мили момичета, колко е хубаво поне тук да се съберем. Йоанка не я засякох, но ще я чуя тези дни. :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo1: за вас, мили дами.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 11, 2014 6:38 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: да ви видя и се приготвям да отида до личния зя месечните лекарства,гледам да е по хладното,че после става много топло.Дидка,само така момиче,не стой в кухнята, почини си с детенцето в парка,браво! :clap: :clap: :clap: Йоанка,виждам те мила,как е половинката??? :thumbsup: Момичета,пожелавам ви лек,усмихнат и много весел ден!!! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Влади, привет сладурче,хубав ден от мен!!! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 11, 2014 6:42 am

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo2: :giflo1: Цветя за вас прекрасни дами,нека ви е цветно и красиво в душите и сърцата!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср юни 11, 2014 7:21 am

Изображение

Добро утро :giflo1:

Спорен и успешен ден на всички Изображение

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср юни 11, 2014 7:35 am

:sun: ДОБРО УТРО! :)
БЛАГОДАРЯ ВИ,МОМИЧЕТА ЗА :coffee: И ХУАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ! :thumup:
ИЛИНКА,миналата година по това време ти изпратих тел. си номера на лични.
НАТАЛКА,много красива :music: :thumbsup:
:giflo1: :giflo1: :giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ УСПЕШНА СРЯДА! :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср юни 11, 2014 8:03 am

Добро утро!
10457149_318989114920727_6292346902700121220_n.jpg
Ние изпратихме нашия татко отново за София на контролен преглед. Вчера си прави изследвания, резултатите не са добри, има инфекция, продължава с антибиотиците, ще видим как ще продължава лечението.
Аз днес ще използвам свободното време да поизчистя вкъщи и да помързелувам, за целта съм се запасила с две книжки. А на вас пожелавам много слънчево настроение и успешен ден!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср юни 11, 2014 8:19 am

ДОБРЕ ДОШЛИ В МОЯ НОВ ДЕН СКЪПИ МОМИЧЕТА!

И ВАШИЯТ ДЕН ДА Е ЦВЕТЕН,СЛЪНЧЕВ И ПЪЛНОЦЕНЕН!

ИНТЕРЕСЕН КУРС ДИДКА.
КАТЕ ТОВА С НЗОК СИ Е ЦЯЛО ЕЖЕМЕСЕЧНО ГЕРОЙСТВО-ДАНО ПРИ ВАС Е ПО-УРЕДЕНО.

МИЛЕ ,НАПРЕДВА ЛИ БОЯДИСВАНЕТО НА ХОЛА/МИСЛЯ,ЧЕ ТОВА ЩЕШЕ ДА ПРАВИШ/

НА РАБОТЕЩИТЕ СПОРНА РАБОТА НА ВСИЧКИ МНОГО НАСТРОЕНИЕ!
10355743_711733155539321_2373968213800208722_n.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юни 11, 2014 10:34 am

ДОБРО УТРО !!! :) :) :) Изображение Не позволявайте на света да промени усмивката ви, позволете на усмивката си да промени света......Усмихвайте се и залагайте на нея ....просто не знаете каква сила крие ......и така усмихната споделям моето :coffee: с веселата компания ,аз докато се добера до компа , веселушките са изписали един куп пожелания и са внесли толкова много позитивизъм и настроение ......Умишлено не коментирах състоянието на ДИДКА ,не си троши нервите и брой до десет ,миличка ...аз пък не съм от тоя тип хора и затова и не мога да коментирам ......много рядко ми се случва и по принцип ,така съм устроена ....предпочитам да преглътна ,вместо да избухна ....не винаги е добре ,но какво да се прави ......и в къщи съм така ,и в обществото ....единствено Стилианош е способен да ме изкара извън нерви ....има много методи .....безброй ... :eeek: :cry: :eeek: вчера цялата къща бе в тесто едно лепкаво ,рядко ....каква бе целта му ...така и не разбрах ,но чистих доста след него ,дойдоха ред на боите ...сутринта видях ,че и хладилника му е правил компания в рисуването ....ами една нова мода напълва купа с прясно мляко ,взема сладкарските ми боички налива капки от всичките ,после смееееееело духва с уста и се наслаждава ......а мен косата ми се изправя .....яйца в оцет с черупките ..... Десет годишен е и не ще да влиза в пътя ....... :yee: Тук има един голям готвач шеф и има предаване с голяма популярност и той много го харесва ....дотук добре ...тия дни ми сподели ,че една страница ,която се появява с името на тоя шеф я е създал той ......щях да се побъркам ....и му пишат .....благодарности ,поздрави ,отчаяни майки ,търсещи работа за децата си ,завършили такава специалност .....просто пожелания за красив ден ....и той естествено ,че е зает ТОЛКОВА ГОЛЯМ ШЕФ , няма време да им отговори ,но когато е на кеф влиза и ги чете ...Дано пораствайки се поуспокои ,учудих се такъв парадокс ?! Изпи един куп лекарства да му се отвори апетита след операциите ,и въобще след катастрофата ,в момента отново има проблем с хемоглобина и пие желязо ,а се забавлява и му харесва темата с готвачите ???!!! :? Както и да е ....умно момче е и предполагам ,че ще намери правилния път ......а дотогава поне за мен се изисква мноооого търпение ......и търпение ..... :huh: Писах прекалено много ,на някои им харесва да четата ....другите ... съжалявам ,ако съм ви отегчила ,но приказката приказка отваря .Искам да пожелая на НАТАЛИ да мине ревизията ви безпроблемно и да си поемеш въздух ,МИЛЕНКА ,дано отшуми инфекцията и се успокоите и вие ! :love: А на всички останали дружки красив и слънчев ден ,изпълнен с вяра ,че хубавото пътува към нас и много ,много усмивки !!! :) :) :) Благодаря ви, че ме допускате във вашия свят, благодаря ви, че вие сте част от моя ! Изображение Лек и спорен ден !!! :) :) :)


Заключена