Как тече денят на Веселите готвачи? - Юни '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » ср юни 25, 2014 9:09 am

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo2: :giflo1: Привет момичета! Закъснях,но нямахме ток.Сега сядам на :coffee: да ви видя и да ви кажа,че града ни прилича на бойно поле,навсякъде се търкалят дървета,огромни клони счупени,ламарини,щори,нямам думи,едва сега истински усетих,какво са преживели хората от Варна и Добрич,ужас и само ужас,дано не се случва никъде повече,но прогнозите сочат друго.Натали,колкото и да внимавам с кръвното ми е много болно,защото съм ги отгледала от семенца,но както казва брат ми - да сме живи и здрави само. Кейти,видях ужаса и при вас.Момичета,пожелавам ви хубав ден! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 25, 2014 9:10 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Мили момичета,пожелавам ви лек и успешен ден!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср юни 25, 2014 9:47 am

Здравейте! Присъединявам се и аз към компанията за кафе :) .
10410201_323989704420668_179742742458584874_n.jpg
Дано днес бурите да ни отминат и всички вече да се поуспокоим.
Кате, радвай се, че си се разминала само с цветята, човешкият живот е по-важен. А китките пак ще ги насееш, пак ще цъфнат.
Танче, сигурно вече си на плажа. Предполагам, че водата е доста студена, ние още не сме стигнали до там.
Миле, добре дошла! Надявам се да си се заредила положително след почивката и да се насъбрала много впечатления, които да споделиш с нас, ще чакаме :D .
Хубав ден, момичета!

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » ср юни 25, 2014 9:59 am

ДОБРО УТРО МОМИЧЕТА!
Пак закъснях,но тази сутрин ка
то че ли отговарям за бедствията и аварийте.Всеки на мен се жалва ,а не знаят колко ме е страх и мен.
Много дървета има в комплекса и много коли са пострадали.
Чакат помощ ,но да сега с амо чакат.
Хубаво,че снощи Ели излезе преди бурята и нашата за сега е спасена.
Кате мила много поражетия при вас.Както го описваш е бедствено положението.
Дано с това се радминем навсякъде.Само човешки жертви да няма.Всичко друго е поправимо.
Танче,много се зарадвах сато прочетох за тази възможност.Действай ще стискам палци да стане
и да се срещнем.
Ех Наталка, съкровище е твоя съпруг.Даде ми идея и ние на село имаме такава резачка.ще трябва и ние да последваме примера му,въпреки че хич не ми се иска да режем тези клони.Като е спокойно времето от терасата можем са си берем липа :)
Отивам да се трудя,че в суматохата изпуснах първия курс на доставка и сега ще трябва да си връщам клиентите :ooppss:
Бони,Ивка къде сте?
shokolad.jpg
кофа.jpg
Миленка,видях те ,че и ти пишеш в момента.Слънчево настроение на цялото ви семейство!


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 25, 2014 1:30 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo2: :giflo1: Кейти,нищо пресилено не съм написала,това е действителноста при нас,наистина положението е бедствено,но постепенно се почиства - половината град от снощи е без ток,до обяд и ние на интервали,колата на съседите ми бе потрошена от паднало дърво,но не ми се пише повече,просто недоумявам - на обедната емисия новини БТВ отрази в детайли бурята в Бургас и най - вече в София,за нашият град дори не се спомена въпреки огромните щети причинени от бурята,но винаги е било така София означава България,провинцията нищо не значи,много се дразня от тия пренебрежения,но то какво в държавата ни е наред,че да искам равнопоставеност. :giflo2: :giflo2: :giflo2: :giflo1: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » ср юни 25, 2014 6:07 pm

Здравейтеееееееееееееееееее , Изображение ....Виви е по-добре ,после аз .....и май заразих и мъжа ми ,който днес му изписаха антибиотик ....мислех си ,че от плажа Виви настина ,но явно е вирус и всички минаваме по реда ......ЙОАНКА ,......ето ме .....БОНИ къде е ?! Добре да е ,и дано да си почива някъде .... :) :) :) МИЛЕ ,добре дошла отпочинала и пълна с красиви спомени и албуми , доказващи именно това ...ще чакам с нетърпение ..... от снощи сме във вихъра на Световното ....и се класирахме до 3,5 часа не можахме всички да мигнем ....отвсякъде се чуваше националния химн на Гърция ,заря и много ,много въодушевение до ...... следващия мач , улиците бяха пълни с народ и чак в морето акустиралите кораби и круизи празнуваха редом с гърците ....красива и вълнуваща гледка ..... Не съм влизала да чета новини и току-що научавам от МАМИ и КАТЕТО за все още продължаващите бури в БГ .....дано да спрат и да започне и в Бг наистина летния сезон ,защото на това не може да му се каже лято ...... колкото до столицата и провинцията .....така е ....толкова години живях в столица и сега на тоя остров ...всичко е красиво ,качество на живота и спокойствие ,но ....сякаш сме в друга държава ..... :cry: слушайки прогнозата за времето най-многоме хваща яд .....на тоя канал,който гледам .....чудя се кога ли ще им звънна и да ги попитам точно това .....къде се намираме в Гърция или ....в Турция ?! :thinking: поне да слушам турската прогноза .....може да не е нещо фатално ,но ме дразни точно по тая причина ,която споменаваш МАМИ !!!! :wink: Температурите скочиха много от днес и сме със затворени сенници и на климатик .....на плаж не мога да отида ,заради неразположението страх ме е искам да отмине напълно ....и така търпение ...... Не забравяйте, че това, което сте, е благодарение на мислите, които властват в съзнанието ви... затова ви пожелавам само хубави мисли да изпълват душата ви, да правите само това, което обичате и да се радвате на всеки вълшебно уловен миг! :) :) :) :) Най-основните неща, от които зависи щастието са: нещо да правиш, някой да обичаш и нещо, в което да вярваш.. :wink: Бъдете щастливи, мили приятели и намирайте повече поводи за усмивки,.. защото именно те, са най-краткият път до Щастието! :) :) Изображение МАМИ,това е за теб !!! Здрави да сте на всичко се намира колай е казал народа ...здрави и да се молим да сме с повечко късмет !!! :) :) :) Красива и спокойна вечер !!!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 25, 2014 7:48 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дианка,благодаря ти за подкрепата и цветята - снощи съм викала за Гърция до три и половина,много се радвам,че продължават,имам си двама любими футболисти от отбора Самарас и Карагунис,браво на момчетата! :clap: :clap: :clap: Влади,аз също много трудно се аклиматизирам с климатиците,задължително съм настинала,тая година още не съм пускала,само един вентилатор - голям в кухнята и веднага ме хвана кашлица,но иначе не се издържа,дано си вече добре мила! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 25, 2014 7:51 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Дидка и Зари,спокойна вечер ви пожелавам! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср юни 25, 2014 7:54 pm

:giflo2: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo2: Миленка и Веси,прекрасна вечер ви пожелавам! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср юни 25, 2014 9:19 pm

:night: ДОБЪР ВЕЧЕР,МИЛИ МОМИЧЕТА! :night:
БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ХУБАВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ!Тази година ,може би,няма да имам отпуска,но догодина,
живот и здраве,отново сме на път :) !ТАНЧЕ,стискам ви палци!
Снощи си беше страшничко,този сезон множко ни дойдоха дъждовете,но природа .
А аз днес подадох заявление за напускане на работа и малко ми е тъжно.
Свикнах с колежките и работата,но ми предложиха да се върна на
предишното работно място и на същата длъжност.
Почти подготвих документите и в началото на другия месец ще
започна работа.
:night: МОМИЧЕТА,БЪДЕТЕ ЗДРАВИ,ВИЕ И ВАШИТЕ БЛИЗКИ,И ИМАЙТЕ ЕДНА СПОКОЙНА НОЩ! :night:


Заключена