Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб юли 19, 2014 7:34 pm

ЗДР!
ПРИБРАХМЕ СЕ.ЗАРКО Е ПРИ БАЩА СИ,ЗАЩОТО СЕТА ПЪК АЗ СЪМ С ВИРУС И ПРЕПОРЪЧАХА ДА ГО ОТДЕЛИМ ОТ МЕН,ЗА ДА НЕ ГО ПОВТОРИ.
В ПОНЕДЕЛНИК ИМАМ М Н.БЮРОКРАЩИНА,ЧАСТ ОТ НЕЯ Е ПРИЯТНА,ЩЕ ПРАВЯ ПОСТЪПКИ СЕГА!!!!!ДА СМЕНЯ ЛИЧНАТА НИ ЛЕКАРКА,ЗАЩОТО И ТЯ МАЛКО НЕ ПОМИСЛИ,ЧЕ ТОВА ДЕТЕ НЯМА ПОДОБРЕНИЕ...ИМАЛО ТАКАВА ВЪЗМОЖНОСТ,ЩЕ ВИДИМ.ДНЕС ВЕЧЕ ОТКРИХ ПЕДИАТЪР В ЦЕНТЪРА НА ГРАДА/НЕ В НАШИЯ КВАРТАЛ/ И СЕГА КАТО ПРИКЛЮЧА ТУК,ЩЕ Я ПИТАМ ЩЕ НИ ПРИЕМЕ ЛИ.
А ЗА ПРЕСТОЯ ТАМ АД,АД,АД!!!!!!!
БЯХ С 1ЖЕНА С БЕБЕ НА ГОДИНКА,КОЯТО ОТКАЗВАШЕ ДА ОТВОРИМ ПРОЗОРЕЦА.5ДНИ ДЕНОНОЩНО В ЗАСТОЯЛ ВЪЗДУХ,С ЕДНИ И СЪЩИ КЮЧЕЦИ ОТ ТЕЛЕФОНА Й/3 КОИТО ВРЕДУВАШЕ/.ЗАРИ НЕ СЕ ХРАНЕШЕ,АЗ СЕ РАЗБОЛЯП,ГЛАВАТА ОЩЕ МЕ БОЛИ.НЯМАМ ДУМИ..И КАТО НЕ СЛУШАМ ТАКАВА МУЗИКА.ВЯРВАЙТЕ МИ ИСКАМ ДА СЪМ ДОСТАТЪЧНО БОГАТА ДА ОСИГУРЯ НА ЗАРИ НОРМАЛНИ ЛЕКАРСКИ ГРИЖИ,ЧИСТ ВЪЗДУХ И ТИШИНА.ДНЕС ОТНОВО СИ ПРАВИХ СМЕТКО,ЧЕ 4ПЪТИ ГО ПРЕГЛЕДАХА И КУПИХМЕ ЛЕКАРСТВА,АМИ ТО НА ЧАДТИН ПРЕГЛЕД ЩЕ Е ПО-ДОБРЕ ЗА ВЕГО,ПЪК И ПО-ЕВТИНО


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб юли 19, 2014 9:05 pm

Привет :)
Дидка, този път много се измъчихте и двамата. Онази дама как не се е съобразила, че чистия въздух лекува, а и такава музика наистина не бих изтърпяла. Съжалявам, че си имала такива изпитания, дано с новия лекар нащата потръгнат и той си гледа работата сериозно, а не през пръсти.
Инак моят ден беше спокоен - пране, готвене, отново силен дъжд, от който протекоха тераси :) и малко дрямка. Прозорците пак на нищо не приличат, но за утре плана е друг, да ме извиняват :) няма да им ставам роб я.
Желая ви спокойна и уютна вечер
[youtube]http://youtu.be/xsYta6HlcbE[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 19, 2014 9:37 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Дидка,радвам се,че сте си у дома,за дискомфорта,който е трябвало да изтърпиш - нямам думи,така е в нашата чалгарска държава,дано бързо се оправите,пожелавам ви го!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Натали,оставяй тия прозорци,не разбра ли,че до края на лятото все ще е така.Момичета,пожелавам ви лека и прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб юли 19, 2014 9:40 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Миленче,Веси как сте мили дечица,Рокчо с положителност прави ежедневието ви интересно?! Пожелавам ви лека и спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб юли 19, 2014 9:45 pm

Добър вечер момичета!
Дано да е спокойна и отморяваща за всички вас!
Дидка,хубаво ,че сте тръгнали на оправяне та сте се спасили от болницата.
Дано бързо да се възстановите със Зари.
От наблюдениията ми и разказити на пациентите имам чувството,че само на късмет разчитаме в здравеопазването за съжаление.
Иначе и при нас цял ден ту вали ту спира а е топло и след дъжд облаци пара се издигат.Много подтискащо време в средата на лятото.
Но всичко има край и то ще свърши.
Мойте хора са на вечерна сватба на открито дано да имат късмет с времето.
Красива вечер на всички!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб юли 19, 2014 11:29 pm

Спокойна нощ!
Благодаря ви,четях ви и се успокоявах покрай вас!
Деня ми мина в пазене на леглото...Надявам се тази нощ да нямам и температура,но след 2ри прием на анБтибиотик не знам дали ще стане.Благодаря отново!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » нед юли 20, 2014 12:55 am

Привет, веселушки. Дидка, хубаво е, че сте си у дома, сега остава да се излекувате напълно и да се пазите да не ви повтори. Ей Наталка, изтъни стъклата на тия прозорци, остави ги малко да отморят. Йоанка, мисля, че уцели в "десетката" с тези къдрички :clap: :clap: невероятно. Момичета, пожелавам ви лек, най после :sun: :sun: слънчев уикенд, който да споделите с близки и приятели :giflo1: :giflo1: Лека и спокойна вечер от мен.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 20, 2014 6:42 am

Добро утро :)
Кафето е готово и ви чакам :)
Изображение
Пратих мъжа на работа и се кукнах рано-рано. Работа нямам кой знае каква ама на, отворих очи и няма затваряне :wink: И няма да мия стъкла, ще изчакам да се извали и щом вече не се вижда отсрещния блок тогава ще ги почна :) :)
Дидка, дано в домашна обстановка подобрението е по-бързо и не трошиш нерви.
Бони, как си, пиши 2-3 реда :love:
Хубав и слънчев ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 20, 2014 7:21 am

Добро утро!
Е имам си температура,но не надвишава вече 39.Лошото е ,тази ниската те прави мн отпаднал.Пия кафе сега и ръцете ми треперят...Но съм проклета.. :D .По повод на това ,нашата преподавателка каза нещо,което много ми хареса -че проклетия човек не е лош човек,а про сто има амбиции и желание да направи нещо и някой го спира или пречи.Сякаш говореше за мен твърдя ,че съм добър човек,но има и моменти ,когто не е лесно да се разбереш с мен :thinking: :wink: :D Днес :thumup: настроението е добро или поне нормално.Вмъкна ми се непланирана иконка сега-нико.
Желая ви приятна неделя!Чакам ви на кафе тук!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 20, 2014 7:31 am

БЛАГОДАРЯ НА МИЛЕТО И МИЛЕНКА -МНОГО МИ ЗВЪНЯХА!СНОЩИ ВЪВ ФЕЙСА ПОЛУЧИХ И ЕДИН ВЕСЕЛ ТЕСТ ОТ МИЛЕНКА-МНОГО ДОБРЕ СИ ПРЕКАРАХ,ДОРИ МЕ ПРОВОКИРА ДА СИ ПОТЪРСЯ В КЪЩШ ЕДНА ЛЮБИМА КНИЖКА ,ДА ПОЧЕТА.БЛАГОДАРЯ :wink: :)


Заключена