Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет юли 03, 2014 10:01 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,мили момичета! Пиша ви късничко,защото при нас пак вилня буря с много дъжд,нямахме ток известно време,после така гърмя и трещя,че се неаложи да изключа всичко. Миле,лека работа утре,да ти върви по вода! Йоанка,радвам се,че Дани е добре,забавлява се с децата,това се иска да е много щастливо това сладурче,а и ти покрай него! Влади,някакъв ураган или буря преминават в Щатите,има евакуация на застрашени населени места, далеч ли сте от епицентъра на това поредно чудо??? Дидка, къде си мило момиче,пиши поне дали сте добре?? Бони,къде си и ти миличка? Верче,само така мила,дръж се - всичко е подвластно на човека,не се поддавай на мъка и тъга,виж, колко радост и щастие има около теб - твоите прекрасни дечица и внучета,живей и бъди здравичка за тях,още си млада, има много да дадеш на твоето семейство,винаги ги слагай на първо място,преди тъгата и неприятностите,аз така правя,има моменти на отчаяние и изведнъж ми просветва - децата ми да са живи и здрави,останалото са подробности,така те искам мила,бъди упорита! Момичета,пожелавам ви лека нощ! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет юли 04, 2014 1:35 am

Привет!

И тук днес има буря. И аз бързах да я изпреваря да взема детето, но си направихме едно състезание с нея и двете стигнахме по едно и също време :D. Тъкмо влезнах в сградата и се разрази с пълна сила. Като утихна тръгнахме и тъкмо влезнахме вкъщи и спря :D . Голяма съм страхливка станала. Като малка толкова обичах да наблюдавам бури, а сега се разболявам от напрежение. Първият ураган, който преживях беше голям стрес, то четох какво се прави в такива случаи, то се подготвях, че в деня, когато дойде на сушата аз легнах болна :eeek: . После цяла нощ се пробуждах и гледах през прозореца. Нищо особено, вятър и дъжд в продължение на 2 дни. Би трябвало да не ми прави впечатление, защото в България в селото, в което съм израстнала непрекъснато духа вятър, особено през зимата, ама откакто имам дете голям страх от какво ли не :eek: . Направо се хващам в моменти, когато само дезинфекцирам и си мия ръцете, това не ми се отразва никак добре и явно страдам от фобия, но не мога да го преодолея. И целия прах от ремонтите ми помага много за това, но... Гледам майките тук как си гледат децата и недоумявам, но пък може би така е по-добре. Едното детенцете, за което се грижа, майка му е зъболекър, но никога не са му преварявали бутилките за мляко, никога не му мият ръцете преди да яде, направо му слагат върху масата храната (без чинийка, прибори) :? Непрекъснато си похапва косми от кучето и котката , намира си нокти по земята и право в устата, а аз съм изтръпвала като намеря кърфици и парченца стъкла и какво ли още не :eeek:
Много се отплеснах.... Спирам.
Сега ходих навън и в задния двор един клон от дърво на съседите е паднал в двора ни, добре, че не е повредил покрива на складовото ни помещение. Няколко корена домати направо с коловете са паднали, едно броколи също - явно доста дъжд и вятър е било.

Утре е национален празник, прогнозата за времето е хубава. Нямаме програма, но ще го измислим в движение. Всъщност е ясно, че пак ще работим по къщата, но това е положението.
Ще ви сервирам по-късно кафето, за да е топличко като се събудите.

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет юли 04, 2014 5:20 am

Добро утро момичета,
хайде на кафенце поднасям ви го край морето защото съм настроена на морска вълна :)
половинчо,кара всяка седмица стока до морето и аз днес съм си взела отпуска отивам с него,
времето е малко гадничко,но там може да е по приятно :)
10517479_570481793063155_2468336268270031284_n.jpg
Три неща трябва да си пожелаем-
здраве,любов и добри приятели-
имаме ли ги значи сме щастливи!
Прекрасен ден от мен!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет юли 04, 2014 6:13 am

Добро утро
Времето тук е облачно и ръми-не става за плаж
То и на плаж да ходиш във Варна е рисковано
Уж само офицерския плаж е заразен, ама водата от Аспарухово минава през всички останали плажове
Варненските момичета да ми напомнят за срещата Албата е знам но в колко часа :thinking: :thinking:
А сега да ви почерпя с любимият ми пъпеш
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 04, 2014 7:37 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: с вас и ще се приготвям за излизане,днес със снаха ми ще го ударим на шопинг,много обичаме да обикаляме,а най - важното е че после се чувстваме разтоварени и удовлетворени. :clap: Йоанка и аз много се страхувам от бури и всякакви природни стихии,прогнозите сочат задълбочаване на проблема - Честит празник 4юли,весело изкарване! Ивче, приятно пътуване и прекрасно изкарване с половинката! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви чудесен и успешен ден! :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет юли 04, 2014 7:40 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Весел,усмихнат,цветен и щастлив ден ви пожелавам! :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет юли 04, 2014 8:01 am

Добро утро, Наталка :giflo1: :giflo1: . Стана ни навик да пишем по едно и също време, което ме радва разбира се, вълнуващ уикенд.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет юли 04, 2014 8:08 am

Добро утро :)
Днес вятъра ще ни довява и отвява :)
Хайде и по кафе
Изображение
Миле, лека работа :thumup:
Танче, срещата е в неделя от 11,00ч.
Дидка, :hug:
Йоанка, Влади, честит празник :)
Влади, виждам те :heart:
Изображение
Прекрасен да е денят ни, момичета
19.jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет юли 04, 2014 8:21 am

Добро утро и на най-веселите и усмихнати :chef: :chef:. Който не си е изпил :coffee: да заповяда, ще го чакам. Кате, благодаря ти, мила, както винаги загрижена за всички и всичко но спокойно, бурята ще е далеч от нас, ние само дъжда ще усетим в понеделник и вторник, като последици от нея. Но мисля за Йоанка, защото ще мине през източното крайбрежие, където са те. Нямам информация кои щати ще засегне, моля се да не е при тях. Йоанка, пазете се , весело изкарване на празника днес, и ние нямаме планове но първо са мачовете разбира се и след това ще мръднем на някъде а вечерта задължително ще гледаме зарята, малко е да се опише с думи каква красота е.То между другото от днес репетират около нас ама е от любители и е нищо в сравнение с това, което се подготвя от професионалисти за вечерта на 4-и юли. :hug: :hug: далечна ви пращам, цели 3 почивни дни имаме, ще влизам честичко при вас да видя какви ги вършите. Бони не е писала скоро. :yawn: :yawn: време е за сън. Лек ден на вас.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет юли 04, 2014 2:03 pm

Здравейте,тук съм!
Йоанка,до преди ,,този,, дъжд в Аспарухово,когато валеше ми е било приятно,намирала съм това за романтично...Сега ...хм,какво да ти кажа,ето тази сутрин станах в 5 и небето черно,едни облаци,...ами стана ми потисната и притеснително.Права си,като имаме деца ,поне и аз съм така,страха ми се е увеличил многократно,основно за детето естествено.Притесних се как ще го заведа,да не стане пак порой ей такива неща...
Днес ми беше изпита.Естествено ,че всичко мина нормално :wink: .Другата седмица са заложени още 4 мисля дни по програма и почти тримесечния курс свършва.Макар да не съм взела още диплома ще ви почерпя по случая и ще си пожелая скоро и работа да почна.
Ставам да готвя и евентуално ако успея и по-рано да си прибера детето :love: .


Заключена