Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » чет юли 10, 2014 7:44 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: ,да ви видя! Дидка,дано да е нещо леко при Зари,ще мине мила,времето е много променливо това лято. Таничка,доста е горещо при нас,но и аз като теб не смея да пусна климатик,веднага започвам да кашлям и ме боли гърло,трудно се аклиматизирам,ползвам в кухнята вентилатор,а Митака не ще и да чуе за такива разхлаждащи средства,дано се оправиш мила,как е крачето!?? :thumbsup: Миле,къде си миличка,нещо не те виждам или така ми се струва?? Момичета,пожелавам ви прекрасен ден! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 10, 2014 7:46 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Момичета,пожелавам ви весел,усмихнат и много цветен ден!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет юли 10, 2014 7:59 am

ЗДРАВЕЙТЕ СЛЪНЧЕВИ МОМИЧЕТА!
ДА ИЗЖИВЕЕМ КРАСИВО И ИНТЕРЕСНО ДНЕШНИЯТ ДЕН ,ТАКА ПО-БЪРЗО ЩЕ СТИГНЕМ ДО МЕЧТАНИТЕ ПОЧИВНИ ДНИ!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юли 10, 2014 8:16 am

Добро утро :)
Бързам с кафето
Изображение
Тази сутрин се поуспах, не закъснях за работа, а за своя си ритъм :) и сега ми е пообъркано.
Ние от вчера пуснахме климатиците и може би от хладината спах по-добре, с тях сме свикнали и засега не са ни проблем.
Хубав ден, момичета :)
66-underwater[1].jpg
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет юли 10, 2014 6:01 pm

Привет!
Аз още повече закъснях с кафето тази сутрин, но като не бързам за никъде... :)
Бони, много се радвам, че се обади! Бързо и стабилно възстановяване!
Дианка, това е чудесно! Наслаждавайте се максимално на лятото, морето, почивката!
Изображение
Изображение
И на мен ми се иска така да прекарвам деня, но пита ли ме някой :).
Дидка, дано не е нещо сериозно и малкия сладур бързо да се оправи!
Поздрави и прегръдки на всички!
Хубава вечер на вас!
Изображение
Аз чакам Джон да дойде по обяд и да се захванем да подреждаме, разместваме, разчистваме. Трябва да слагаме паркет, а няма къде да се стъпи от джунджурии. Вчера опитах сама, но е невъзможно, претрупано е с всевъзможни инструменти, джунджурии, които не знам как да организирам. Много ми дойде и вечерта "скръцнах със зъби", че така не може повече и явно съм ги изплашила :D . Ама наистина ми омръзна :roll:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 10, 2014 7:49 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер, мили момичета! Днес пак го ударих на шопинг,тръгнах по хладното,срещнахме се със моето момиче Инка и напазуравахме чудесно,взех такси и се прибрах по обяд,а една горещина,направо в банята се изстрелях.Йоанка,не се ядосвай мила,така е с ремонтите,повече от гадно,но карай с доброто,нали се сещаш - после ще е прекрасно,а от твоите ядове и хабене на нерви само ще си добавяш болести,горе главата,усмихвай се на половинката,на сладкия Дани,дори на добрият ви приятел Джон,отвори си душата и си казвай,че всичко ще е наред! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: Бони,пиши мила,че и мен много ме болят крачетата и не само,ръцете от китките към пръстите,сигурно ме навестява артрит,е добре дошъл,каквото това! :thumup: Таничка,как си момиче,как е крачето,мятай се на колата и идвай при мен,нали искаше да сваляш още килограми,заповядай в моята сауна,ще се храним само с плодове и ще пием домашна лимонада с джинджифил,помисли си! Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 10, 2014 7:52 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка и Зари,дано да сте добре милички дечица - пожелавам ви лека и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет юли 10, 2014 7:55 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Веси,приятна и весела вечер с мама и тати! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет юли 10, 2014 8:59 pm

Привет, компания :D
Дидка, дано при Зари е нещо бързоотминаващо вирусче, знаеш от тях бъка през лятото.
Бони, дано болежките по-бързо си отидат, че са много досадни особено за деен човек като теб.
Йоанка, още малко и всичко ще ти е наред, ще чакаме снимки с шампанско :)
:) Момичета, бъдете здрави и щастливи.
Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/Mkr9GM1oPxc[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет юли 10, 2014 9:55 pm

ПРИЯТНА ЮЛСКА ВЕЧЕР И ОТ МЕН И КРАСИВИ СЪНИЩА!
10509521_563753787068413_1018819679005520475_n.jpg
А НА ЙОАНКА И ВЛАДИ НЕЩО ЗА РАЗХЛАЖДАНЕ В ТЕХНИЯ СЛЕДОБЕД


Заключена