Как тече денят на Веселите готвачи? - Юли '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » нед юли 13, 2014 8:18 am

:flow1: ДОБРО УТРО! :flow1:
:giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ПРИЯТЕН ,ОТПОЧИВАШ И СПОКОЕН НЕДЕЛЕН ДЕН! :giflo1:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед юли 13, 2014 9:42 am

Добро утро :)
Кейти, не знам какъв рекорд поставям, ама си докарах мускулна треска и сега всичко в дясно ме боли пък уж бях взела мерки. Обаче днес ще я карам мързеливо и ще водя мъжа да види тъща си :) :wink:
Дидка, дано скоро мъника се оправи, пази се и ти да не пипнеш от този вирус.
Сега ще си сипя още кафе и ще помързелувам
Изображение
Хубав и усмихнат ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед юли 13, 2014 9:45 am

Добро утро!Йоанка,момичета,БЛАГОДАРЯ!
КАТ-Сф,права си-този вирус пика му е около 15-16часа през деня.3 дни ми превищава по това време 39гр.,с полилавяване на крайници,повръщане...
Кате,температура ли има Тони?

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед юли 13, 2014 10:44 am

Здравейте момичета!
Дидка, ние минахме всички в къщи с този вирус - най-тежко го изкара Дани(той е на 4 годинки) с много висока температура няколко дни и много трудно спадаше. Зарко дано вече се подобри, пиши как сте :read:
Наталка, защо не минеш към нас - тъкмо си загряла(моите прозорци не искат да се изчистят сами) :thinking:
На всички момичета желая хубава неделя и успешна нова седмица :thumup:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед юли 13, 2014 11:47 am

Здравейте ,приятели виждам ,че сте изпили кафетата отдавна ,но ние току-що се излюпихме и поднасям и аз моето :coffee: Изображение искам първо да пожелая да отшуми тоя вирус и Зарко да се оправи колкото е възможно по-бързо .много неприятно особенно лятото , и тук върлува повръщане ,разстройство .....неприятно .БОНИ ,също и на теб ,миличка видях ,че и ти си имала проблем бързо възстановяване ...... :love: :love: :love: "Десет процента от живота е какво правиш, а деветдесет е как го приемаш..!" Изображение Чашка топло кафе, цветни мисли, зареждаща музика... и съм готова да прегърна новият ден ,който предлага, хубавото настроение да не ви напуска, а мислите ви да са като пъстра градина,... и помнете, че каквото мислите, това и чувствате.
Каквото чувствате, това и излъчвате.
Каквото излъчвате, това и получавате. :) :) :) Изображение Прекрасен ден на всички ,усмихнете се за да ни върви така - усмихнато,... да отпиваме на малки глътки от чашата на щастието... и да не забравяме, че за да сме щастливи няма значение колко имаме, а колко удоволствие изпитваме! :) :) :)
Нека ви е щастливо, нека ви е пълно, нека ви е на късмет... :love: :love: :love: [youtube]http://youtu.be/m65jhGwtWrg[/youtube]

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед юли 13, 2014 4:41 pm

Неделя следобед у дома-тихо уютно щастливо ми е с Дени и Ели изпълнени с с емоции от изминалата седмица.
Като в детските години говорят една през друга,а зетя гледа Формула 1,така че всички са доволни.
Прекрасен следобед и на вас Веселушки!
Дидка ,как е Зари,а ти Наталка премина ли мускулната треска?
10517574_734517989938538_3547292016993696822_n.jpg

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » нед юли 13, 2014 6:35 pm

Здравейте, мили приятели!

Кате, разучих за броколито: плодът на върха не е голям както това, което се продава в магазините. Появяват се нови, тези, за които споменах, че излизат от всяко листо (издънките). Казват, че дава добра реколта през целия период. Хубав градински зеленчук е и си заслужава да се отглежда. Не е никак капризно.
Да, ама нали ви казах, че вчера не ми беше ден действах прибързано и извадих голяма част от растенията :ooppss: . После прочетох и се ядосах много на себе си. Бях засадила през пролетта семките директно в земята в един ред. Те поникнаха много и на гъсто и аз ги разсаждах на други места, но нямах достатъчно място за всички и докато чаках да се освободи място от марулята, те много бързо порастнаха и после вече не ги разсадих, а ги оставих така. Те обаче продължиха да растат и станаха огромни и цвеклото, което сложих в близост до тях не може да порастне. Та сега направих място на цвеклото, но пък се ядосвам, че не се научих първо да чета и после да правя нещо като не съм наясно.
То цялата ми по-малка градинка няма много късмет тази година, на няколко пъти след дъжд потъва пръстта, защото копахме дълбоки канали за климатичната система преди време и още уляга пръстта. Но съм решила да засадя отново броколи за по-късна реколта. Броколито издържа на студ. Също така може да се засади през зимата, за ранна пролетна реколта.
Не ме влече много градинарството, но виж съм станала специалист :).

Стига съм ви отегчавала :ooppss:
Хубава вечер ви желая!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » нед юли 13, 2014 7:29 pm

Изображение
ХУБАВА И СПОКОЙНА ВЕЧЕР МОМИЧЕТА!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 13, 2014 7:37 pm

:giflo1: :giflo2: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo2: :giflo1: Привет,мили дами!!! Йоанка,не се чувствам отегчена,напротив,тая информация може да ми е само от полза,добре е човек да знае такива неща,поздравления за упоритоста да отгледаш тоя прекрасен зеленчук броколи,той си е една витаминозна бомба,много полезен е и за децата! Кейти,радвам се,че цари спокойствие и най - вече радост за теб,като гледаш твоите сладуранки,бъдете винаги така щастливи! Дидка,Тони тия дни вдига температура точно в тия часове посочени от Кейти,иначе не му пречи да иска да е все навън и да си играе с децата,ще се оправят миличка! :thumbsup: Верче, радвам се,че си отделила време за нас,благодаря ти мила! :clap: Таничка,как си,тия дни си претоварена,давай си почивка в къщи,прозорците ще почакат,от понеделник до четвъртък го дават с валежи,след това ще помолим Натали да ни обиколи,да ни помогне! :thumup: Влади,къде си сладуранке,не те виждам тия дни,чакам те?! Бони, има напредък в лечението??? Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер!!! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед юли 13, 2014 7:40 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo1: Дидка и Зари,пожелавам ви весела и спокойна вечер!!! :hug: :hug: :hug:


Заключена