Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Мнение от ivkaa75 » пет авг 01, 2014 5:35 am

Добро утро в петък последен работен ден за мене преди отпуската
имам малко време и бързам да ви видя :)
10506877_693259347393770_4311308288284843902_o.jpg
Прекрасен ден!


Дидка,честит рожденик!
Нека Зари расте здрав и много щастлив!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет авг 01, 2014 7:10 am

Здравейте, момичета!

Аз току-що приключих и се настаних в леглото. Днес беше много дълъг ден, но пък съм щастлива от свършеното - вече се вижда по-завършен вид. Ще има доста довършителни неща, но поне основните ще са приключени. Въпреки, че днес не съм се спирала не се чувствам изморена и именно защото нямам търпение да видя нещата готови.
Желая ви прекрасен ден! А аз ще :sleep:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 01, 2014 7:50 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета!Хайде на :coffee: за добър старт на деня! Ивче,ще ходите ли някъде на почивка??? Йоанка,браво на теб,упорита си и не се оплакваш,поздравления - хубавите неща стават бавно! :clap: :clap: :clap: Момичета,прекрасен ден ви пожелавам! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет авг 01, 2014 7:52 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Момичета,нека АВГУСТ ви донесе много положителни емоции,късмет и успехи! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет авг 01, 2014 7:56 am

Добро утро :)
Слънчев и топъл ден започва, чакам ви на кафе
Изображение
Ивка, бързо да ти отмине петъка, ако пък имаш път към Варна се обади :) да си откраднем малко време за виждане.
Дидка, щастлив ли беше Зарко :)
Катюшки, дано от пороите нямате поражения.
Ще почвам да се трудя :wink:
Хубав и прекрасен ден, момичета
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пет авг 01, 2014 8:09 am

Добро утро момичета!
Ивка, Кате, Наталка, благодаря за :coffee:
Аз от днес съм в отпуск, ще ходим на планина в с. Главановци(на брат ми на вилата). Там е много диво и красиво, чист въздух, надявам се да си починем малко :thinking:
Ивка, ще ходиш ли някъде на почивка?
Сядам с вас на :coffee: и днес ще го раздавам - почивка. Мисля само да отида на фризьор :thumup:
Изображение
ХУБАВ ДЕН И ЩАСТЛИВ МЕСЕЦ АВГУСТ!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет авг 01, 2014 7:09 pm

Здравейте момичета :)
чакам половинчо да се прибере от път и да изчезваме,
докато чакам бързам да надникна как сте :)
Верче,приятно прекарване хубаво да си починеш мила имаш нужда :thumup:
Аз,ще ходя на Свищов за три дни у моя приятелка от детинство,а имам много роднини там
ще се видя и с тях,а после с половинчо и Глорка на моренце,ще е сме на Обзор,но за жалост Натали няма да имам възможност да се обадя,
ще пътуваме с буса на фирмата има и стока за разнос,а на връщане ще минем през хаинбоаз,ще останем 4 дни и те броени дни бързо свършват,
като се върна ще разказвам.
На всички вас мой приятелки желая прекрасна вечер,
усмихнати и позитивни почивни дни :) !

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет авг 01, 2014 7:27 pm

Добър вечер,добър месец и всичко добро в огромни количества !!! :) :) :) :) :) :) :) Изображение Всеки нов изгрев носи надежда, всяко начало ни изпълва с прекрасни мечти, оцветява мислите ни и дава криле на въображението ни......същото се отнася и за всеки нов месец ...... Добре дошъл , Август!!!! :) :) :) Вярвам, че единственото важно нещо на света е да си щастлив...
Затова ви пожелавам най-топлият, най-желаният и чакан месец да ви донесе само щастие, да има дни, съставени изцяло от ухания и наситени с любов,... да ви залее с ентусиазъм, а спомените от изживяванията да бъдат цветни и вълнуващи!
Красиви и вълшебни дни, приятели! :) :) Изображение Аз съм болничка от няколко дни ..... :huh: Тъй като станах сама докторка на себе си ,близо 10 тина дни спрях вечерното хапче за кръвното ,което ми бяха предписали ,защото бе нормално и си помислих ,че от горещините е нормално да е така и хпче не ми е нужно .....и така направих една криза отново и се наложи да посетя за 7-8 часа спешното отделение ,добре ,че попаднах на много ,ама много добър кардиолог и се прибрах по-живо ,по-здраво ....сега отново се опитвам да го норм,ализирам ,което не е толкова л;есно ,но търпение ...не ходя и на плаж тия дни ,че не се диша и горе-долу така ......От тия климатици гърлото ми се обажда и кръста ме понаболява ,иначе ме пита народа около мен "КАК СИ ?!" ....естсествено ,че съм добре .....та това му е добрето ......но виждаш толкова по-тежки случаи ,че си викам наистина съм добре .... :clap: :thumbsup: :clap: В най-отпускарския месец ,искам да пожелая на всички да си починат и заредят батериите ......това ни е лошото на нас ,всички ,които живеем по морето ....всекидневие и почивка вървят ръка за ръка и от второто със сигурност не разбираме 100% .........но поне се забавляваме имаме ли време .....БОНИ ,радвам се много ,че официално децата ще запечатат обичта и любовта си ,дано всичко им върви като по вода и ви правят радостни с всеки изминат ден !!! :love: Радвам се много за теб !!! :love: :love: :love: ИВЕ,току-що си писала и ти да прекарате чудесно !!!! :) Приятна и спокойна вечер на всички !!! :love:

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет авг 01, 2014 7:41 pm

Изображение ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗАРКО !!! ЗДРАВЕ , ВЕСЕЛО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО ЗА РАДОСТ НА ВСИЧКИ ,КОИТО ТЕ ОБИЧАТ , СЛАДУРАНЧО !!! :love: ДИДКА, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ , И ПОРАСТВАЙКИ ДА ГО ВИДИШ ,КАКТО СИ МЕЧТАЕШ !!!! НАЙ-ХУБАВИ ПОЖЕЛАНИЯ ЗА СЛАДУРЧО !!! :love: :love: :love: Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет авг 01, 2014 7:43 pm

Изображение БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА КРАСИВИТЕ ПОЖЕЛАНИЯ КЪМ ДЪЩЕРЯ МИ !!!! :love: :love: :love:


Заключена