Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » пон авг 25, 2014 1:46 pm

Привет :D
Загрях от ходене по магазините, то обувки няма :o , зареждали направо боти и ботуши :thinking: :? ама да не се връщам празна си купих две орхидейки, преоценени и без цвят, да видим какво ще цъфне :D
Сега по нещо разхлаждащо
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон авг 25, 2014 1:47 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Момичета,сядам да споделя притеснението си със вас,нали сте моите приятелки,с кого друг - днес водих Митака на доктор по Кожни болести,започнаха да му излизат по лицето кръгли,кафяви петна и хващат крупи,после се белят и стават на рани,взех мерки,отидохме и притеснението ми идва от там,че лекарката ни изпраща в Хасково в Онко диспансера,съмнява се за рак на кожата,обясних,че е с три инсулта,да не би нещо от мозъка да се случва,но тя каза,че раните изглеждат по друг начит,като са от след инсултно състояние - ще ходим в сряда със зета и Инка да го водим,така се моля да не е рак на кожата,душица мила,защо все на добрите хора като него се случват такива неща,много ми е тежко,една буца ми е заседнала и само се наливам с кафе и вода,извинявайте,че ви натоварвам,но ви чувствам много близки и затова споделям?!Благодаря ви,че ще ме разберете правилно.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон авг 25, 2014 2:10 pm

Кете, успокой се, ако можеш. Преглед в онкото не означава задължително страшна прогноза. Правите ли промивки, с какво мажеш.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон авг 25, 2014 2:17 pm

Кате, как да те успокоя, както казва Наталка това не означава, че е точно тази лоша диагноза. Каквото и да ти напиша няма да те успокоя, но ако можеш малко по-спокойно, трябва да вярваме и да сме по-позитивни. Дано да е нещо друго и да има лечение :thumup:
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон авг 25, 2014 4:30 pm

Добър ден ,момичета !!! :) От вчера към 16,30 ч. сме отново у дома ....неприятно посред лято ,подтискщо в болница ,пък каквито и колкото удобства имаш ...... нямах търпение и се молех да ни изпишат вчера ,бе по-добре ,но го оставиха до след обяда на система и малко преди да излезем я смъкнаха .Тук е хубаво ,че те изписват по всяко време ,не само сутрин ,а формалностите по изписването се оправят до няколко дни после .... Поемам една ,огромна въздишка и ....отново напред .... БЛАГОДАРЯ на всички за вниманието и загрижеността от сърце !!! :heart: :heart: :heart: Сега и аз от своя страна да успокоя МАМИТО ,свекър ми има същите кафеви петна ,бяха по-мали ,после се поуголемиха като струпей .той взе да ги дразни в началото ,мислейки ,че е нещо като петънце ,станаха по-големи слагаше им все бетадин ,нещо от рода на йода ,но веднъж в кардиологичното бе за друг проблем и бях и аз в момента ,един от най-добрит кардиолози спомена ,че н му харесва и иска консулт с кожен лекар ..... дойде и кожната и ни обясни ,далеч от слънце,но и че иска оперативно отстраняване ,това бе преди 7 години ,когато започнаха да се появяват ,но преди 2 му предложиха всичко това и да си призная въобще не се стресна ..... тук съм виждала доста и мъже ,и жени с такива образувания и доста възрастни . Не се плаши ,вие за разлика от свекър ми последвайте съветите и напътствията на лекарите ,всичко ,на което се вземе мерки навреме е лечимо !!! Аз пожелавам от сърце да е нещо друго и лечимо ,и лекарите правят грешки ,така ,че успокой се и да е спокоен и Митака !!! :love: Искам да споделя и нещо друго ,снощи мъжа ми бе в почивка и го помолих ако излезем от болницата да му оставя малкия и с Виви ,и мои приятели от Варна да посетим международен фестивал по народни танци ,естествено с участие на България ,и не откъде да е , а от Димитровград !!!! МАМИ ,откакто се осведомих все за теб си мислех .... и мечтата ми се сбъдна .... Независимо ,че бях толкова уморена и каталясала присъствах на събитието ...добре ,че бе по-късничко ,че имах време да полегна ,да взема един душ и да дойда на себе си ..... Ядосах се на себе си ,че не се съобразих да пратя нещо на МАМИ по тия хора .....независимо ,че не ги познавам .... пък приятелката ми се смя и каза "Ти хубава искаш да и изпратиш подарък ,но ще стигне ли до нея ?! " Не си го и помислих това да си призная .... Клуб по фолклорни танци и аеробика "Плетеница " се казваше .... по едно време не се стършях и отидох при тях ,имаше и други бг и първта руса танцьорка ,която видях пред мен попитах за Екатерина Михайлова ???!!! :? Тя естествено не те познаваше ,обясних ,че има дъщери ,едната е Ина ,омъжена ,а другата работи тук .....отново нищо ....накрая се провикна някой да познава тая жена !!! Смях ,Боже пропуснах ,че димитровград не е едно село ,и исках непременно някой да те познава ,мила МАМИ !!!! Не знаеш какво почувствах !!!!!! :hug: :hug: :hug: Както и да е прекарахме чудесно ,напълни ми се сърцето с багри и носталгия по България и просто не можах да не го споделя с вас ...... Това е от мен емоции додупка и живот на бързи обороти ,от болницата на фестивал ...но ако не бяха българите да си призная щях да прегръщам възглавницата си ,че ми бе липсвала осезателно няколко дни .....Искам да пожелая красива ,спокойна и късметлийска седмица на всички ,на БОНИ последни приготовления и дано всичко да е като по вода !!!! :love: Изображение

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон авг 25, 2014 4:43 pm

Кате ,мила и аз като Верчето и Натали дълбоко се надявам притесненията да са напразно.
Можеше да не ви разкарва и да изпрати материал за изследване.
Едно мога да ти кажа,че точно в дерматологията медицината много напредна и почти всичко се лекува,още повече ти си много отговорна и взимаш мерки на време.
Няма съмнение ,че Митака много е препатил силен екип сте и този път ще се справите :thumup:
:)

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон авг 25, 2014 5:38 pm

Катенце,не се притеснявай и не си създавай напразно съмнения,
нека мине прегледа,я виж на Дианка свекъра и,
а и тя милата ме разасмя със тези провиквания :)
Дианка,радвам се,че Стели е вече добре :hug:
Приятна вечер момичета!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон авг 25, 2014 7:34 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,прекрасни мои момичета! Стоплихте сърцето ми с вашите думи,плаках за това,което е направила Дианка,хайде,кажете ми - къде другаде има такива хора като вас,незаменими сте,скъпи момичета,обичам ви безкрайно много! Днес,докато чакахме реда си при лекарката си поговорих с една дама и в разговора й разказах за вас,тя се смая милата,пита ме - нима има такива хора и така се нави да си купи компютър,за да намери стойностни приятели,отвратена от лицемерие,завист и злоба,поканих я да се регистрира при нас,дано успее! Момичета,седнах с Митака и два часа говорих с него,притеснен е,виждам го,но той така добре ме познава,убеден е,че никога няма да го изоставя,знае,че държа на него,говорих му много и сега е много спокоен,дори сега излезе на обиколка около блока,дано всичко се подреди добре,моля Бог да не позволява да страда,той е моето другарче,през какво ли не сме минали двамата - сами,без помощ от никъде,но ето,сега имаме щастлив и спокоен живот,благодарение на прекрасните ни деца,Бог да ги възнагради за добрините им! Благодаря ви, скъпи мои момичета,да сте ми живи и здрави и дано само добри дни да имате в живота си! Пожелавам ви прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон авг 25, 2014 8:27 pm

Катенце :hug:
Желая на всички вас, мили момичета, приятна и спокойна нощ :hug:
Изображение
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон авг 25, 2014 8:38 pm

Хубава да е вечерта ви ,приятелки
[youtube]http://youtu.be/dc6BpOyBpxM[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена