Как тече денят на Веселите готвачи? - Август '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » вт авг 26, 2014 6:29 am

Мила Кате, Бог да е с вас! Дано всичко е наред. Моля се за вас!
:hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт авг 26, 2014 6:36 am

ДОБРО УТРО!СПОКОЙНО КАТЕ,ВСИМКО ЩЕ БЪДЕ НАРЕД!ИМАМ ТАКОВА ПРЕДЧУВСТВИЕ!
МОМИЧЕТА ЩЕ ПРОБВАМ ПАК ПО-КЪСНО ДА ВИ ПИША!МИЛИТЕ МИ ТЕ-НАЙ-ПРЕКРАСНИ!КАТЕ И АЗ СПОДЕЛЯМ ЗА НАШЕТО МЯСТО ТУК,НО ХОРАТА ПОВЕЧЕТО НЕ МОГАТ ДА ПОВЯРВАТ.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт авг 26, 2014 6:45 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Каня ви рано на :coffee: ,че ще ходя днес на профил за Диабета,дано поне тук всичко да е наред :thumbsup: Момичета,благодаря ви за вашата съпричастност,сърдечно ви благодаря! :hug: :hug: :hug: Пожелавам на всички весел,успешен и спокоен ден! :giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт авг 26, 2014 6:47 am

Добро утро, Кате!
Добри резултати да има!
Приятен ден! :hug:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт авг 26, 2014 6:48 am

Добро утро на всички!
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт авг 26, 2014 6:50 am

Кате, Йоанка :hug: :hug: и добро утро, милички.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт авг 26, 2014 7:04 am

Добро утро и на вас, момичета. Докато аз стягам учениците за училище съм изпуснала последните новини. Кате, ще се моля за добри резултати. Йоанка, добре си решила да не обръщаш внимание на всичко, но знам ще ти е трудно. А поканата е в сила най- малко, като ти писне от всичко поне да се разсееш едно гостуване можем да спретнем. Дианка, радвам се за теб, че си се разтоварила и разнообразила. Наталка, ако се наложи ще пращаме обувки от тук, голямите номера при нас не са проблем. Сериозна съм, а колко съм се смяла само, страхотно чувство за хумор имаш. Миленка, приятна почивка на вас с Веси. Танче, как ще работиш при тези световъртежи? Иле, ти май се позагуби или така ми се струва? Ивка също не е писала или аз се бъркам? Миле, Кейти, Верче, Дидка,Соня, Бони (дали не изпуснах някой) :coffee: за всички, с пожелание за по-малко тревоги и повече добро настроение.

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт авг 26, 2014 7:12 am

Влади, здрасти!
Ти също имаш покана за гостуване.
Лека нощ! Аз едва си държа очите отворени, но стоя за морална подкрепа на мъжо. Утре има интервю за работа! Много я иска тази работа и се моля да стане!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт авг 26, 2014 7:16 am

Ето това прочетох преди малко:

Православната църква почита паметта на светите мъченици Адриан и Наталия на 26 август.

Те живели по времето на император Максимиан, който извършвал жестоки гонения срещу християните. Веднъж свети Адриан присъствал на мъчения на християни в впечатлен от силната им вяра, решил да стане християнин.

Съпругата му Наталия вече била християнка, но криела това от него. Когато разбрала за решението на Адриан, Наталия била много щастлива.

Щастието им не траело дълго. Императорът хванал Адриан и с жестоки мъчения се опитал да го откаже от новата религия, той обаче не се отказал и напуснал този свят като християнин.

Името Наталия има латински произход и идва от думата “natale”, която означава “родна” или “рожденна”.

Адриан пък е името на известен римски император - произхожда от "Хадрия" (от латинскoтo hadrianus). Хадрия е град в северна Италия, дал името на Адриатическо море.

На този ден да почерпят Наталия, Адриан, Наташа, Адриана, Адриян и Адрияна.

Натали, честит имен ден!
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт авг 26, 2014 7:18 am

Здравей, Йоанка. Благодаря ти за поканата. Успех на половинката ти утре. И аз ще се ориентирам към леглото. Лека нощ.


Заключена