Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » пон сеп 01, 2014 6:58 pm

Кате ,блазе ти Обожавам го Не малко мнооого ти завиждам :wink: :wink: :clap: :clap:
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 01, 2014 7:09 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет, мили приятелки!! Дианка,отново си поднесла много красота и романтика,браво момиче! Катенце,безкрайно много се радвам,че си била на концерта на Бочели,обожавам гласа и всичко,което изпълнява тоя невероятен талант,силно ме докосва,музиката ми действа разтърсващо,пренася ме далеч от действителноста, браво на Ели,прекрасен подарък! :clap: :clap: :clap: Момичета,пожелавам ви приятна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон сеп 01, 2014 8:17 pm

Спокойна вечер
[youtube]http://youtu.be/M11dmKD_5j8[/youtube]

[youtube]http://youtu.be/ShtNPfwSDnM[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон сеп 01, 2014 8:45 pm

:night: ДОБЪР ВЕЧЕР! :night:
КАТЕ,поздравления за ЕЛИ :thumup: !Такъв незабравим подарък! :thumbsup:
НАТАЛКА,за :music: :thumup: .
:night: ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ! :night:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон сеп 01, 2014 10:46 pm

Изображение И тая вечер всичко бе чудесно и интересно ,но и аз като ТАНЧЕТО не малко ,ами доста позавидях ..... този огромен талант ,че и на живо ....една мечта за всеки !!! Браво на ЕЛИ за чудесния подарък ,дай Боже на всички такива деца и такива подаръци !!! :) :) :) да ти е жива и здрава !!! От мен пожелания за лека ,спокойна и романтична вечер !!! На задокеанските момичета всичко най-най през първия ден на септември и приготовления за първия учебен ден !!! :) :) :) Изображение

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пон сеп 01, 2014 11:47 pm

Здравейте!
Прибрахме се вчера и още не мога да се оправя с разтоварването на чантите. То няма и голям смисъл, защото в края на седмицата сме отново на път, този път и Рокчо ще е с нас :D . ще ходим като миналата година на Килифаревския манастир за храмовия празник на 8-ми септември. Кате, ще запаля свещичка за вас с Митачето, дано Господ ви помогне да се справите и с това изпитание!
Вижадам, че съм пропуснала именните дни на Наталка и на сина на Бони. Да сте живи и здрави, с чест и гордост да носите имената си и да ви се случат само хубави неща!
Бони, честито на младото семейство! Нека са много щастливи заедно!
А ти не се ядосвай с дядото. Знам, че е трудно, но това е сблъсъкът на поколенията. Възрастните хора искат да живеят с мисълта, че всеки ден им е последен и искат да извлекат всичко най-хубаво от него, наслаждават се на всеки миг. Ние пък живеем с надеждата, че ще дойдат и по-добри дни и забързаното ежедневие не ни дава възможност да се порадваме на дребните неща, които ни заобикалят. Като станем на техните години ще съжаляваме за всичко изпуснато, но няма как да върнем времето назад.
Танче, дано при теб здравословните проблеми да не се окажат толкова сериозни. Според мен не трябва да чакаш до края на месеца, потърси друго място, на което могат да ти направят изследванията.
Наталка, до кога си в отпуск? Ако искаш звънни да се видим на кафе. Аз тези до сряда съм на работа и после пак почивка :clap: .
Ние тази седмица си прекарахме много добре. Времето беше хубаво, използвахме да ходим всеки ден на плаж, пред останалото време мързелувахме и се наслаждавахме на тишината и спокойствието. Вечер по хладно се събирахме около барбекюто, което ни сгряваше до среднощ. Ех, всичко хубаво, но свърши :( , сега ще се топлим със спомените до следващото лято. За нас с Весито сезонът на пътешествията ще приключи в края на септември. От клуба по народни танци имат покана за участие във фолклорен фестивал, който ще се проведе там. Вече сме в предсценична треска. От днес започнаха репетициите и естествено плановете за пътуването вече са на дневен ред. Защо ли подготовката за първия учебен ден нещо ни убягва, някак се ни можем да се настроим още за новата учебна година :wink: .
Разписах се много, а времето напредва, утре ща ставам рано за работа.
Спокойна нощ!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » вт сеп 02, 2014 7:07 am

Добро утро, приятелчета. Кейти, браво за страхотния подарък и затова,че сте останали доволни. Танче, това с упражненията от легнало положение е добра идея, ще ти е трудно но да не се обездвижиш. Дианка, страхотно място си избрала, просто невероятно. Аз не се сетих да снимам сладкото, събра ми се точно и дори не оставих за ядене но в събота ще направя още 1 доза, докато сливите са още в сезона. Натали, намери ли си обувки или направо на ботушки ще минем? Тук ще е е топло тази седмица, надявам се и при вас да е приятно за плаж не да се чудите къде да се дявате от горещини, но денят започна да намалява и колко и да е топло през деня вечер се захлажда. Много момичета не са писали скоро, надявам се да са добре . :coffee: :coffee: за събуждане на вас а аз отивам в леглото, че много е трудно ранното ставане. Лек ден на всички.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт сеп 02, 2014 7:12 am

Изображение

Добро утро :giflo1:

Благодаря ти, Миленка :hug:
Браво на вас за чудесната почивка и за това че има още :clap: За училището не му мислете - то така или иначе идва и ще се подготвите подобаващо. Цяла година ще е на училище Веси, а ти на работа. Вземете всичко хубаво от лятото, защото следващото ще бъде чаак догодина :)

Дидка, как сте миличко - нямаш време със сигурност, но пиши 2-3 реда. Да ви чуем поне :tongue:

И моите минутки бягат ...

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт сеп 02, 2014 7:13 am

Влади, сладки сънища на теб и приятна почивка :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт сеп 02, 2014 7:19 am

Изображение
Добро утро! Кафе за вас и един много хубав ден!


Заключена