Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от mami48 » пет сеп 12, 2014 7:53 pm

:giflo2: :night: :giflo2: Добър вечер,мили момичета! Дианка,дано отзвучи тая проклета мигрена,като млада много съм страдала от нея,няма да повярваш, отидох да бера праскови с една приятелка към Харманли в нейни роднини,както берях усетих,че някой ме наблюдава в гръб,обърнах се и видях една симпатична жена да извършва движения с ръцете към мен,повика ме и ми каза,че повече няма да страдам от мигрена,благодарих й,по - късно я видях по телевизията - екстрасенс,доста известна,повече никога не получих криза и сега много рядко страдам от главоболие,нека е жива и здрава,че ме спаси от всичко това.Прекрасна вечер на всички пожелавам! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб сеп 13, 2014 7:00 am

Добро съботно утро!

Изображение
Ден за отмора.
Въпреки, че работа ме чака, все пак реших да отида на пикника, организиран от службата на половинката. Едва ме убеди и понеже пак обърка и усложняв нещата (труда, който положих онзи ден пак отиде на вятъра) реших да го оставя той да си прави нещата щом никога не се вслушва в моето мнение. Защо ли изобщо толкова се впрягам вместо да се занимавам с любимите ми неща :?
Влади, изглежда, че не са го харесали във фирмата, където имаше интервю. А и той не остана доволен от представянето си. Аз се бях притеснила, ако го наемат кой ще води детето на училище. Сега се е споразумял да ходи по-късно на работа, но не всяка фирма е съгласна.
В края на месеца отпуската ми свършва и трябва отново да влезна в режим на ранно ставане. Но хубавото е, че свършвам рано и тъкмо навреме за взимане на детето от училище.
Дианка, мила, дано не е мигрена. А когато ти е уравновесено кръвното имаш ли главоболие?
Кате, това при теб е било чудо. Моя позната ми е разказвала за някаква нейна роднина, която като дете започнала да вижда скелетите и вътрешните органи на хората и е била много изплашена, плачела и се страхувала. След това е виждала болестите от които страдат хората, които срещала и ги лекувала без дори да им казва. Веднъж, пътувайки в автобус е видяла болно бебе и просто помолила да го подържи. Аз не вярвам в екстрасенси, заради шарлатаните, но има хора, призвани и с тази си специална дарба помагат на хората в нужда.
Приятен ден на вас!
А на нас от другата страна на океана - лека нощ!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб сеп 13, 2014 7:31 am

ДОБРО УТРО И ПРИЯТНИ СЪБОТА И НЕДЕЛЯ!
И АЗ НА КРАТКИ МОМЕНТИ ИМАМ ГЛАВОБОЛИЕ,НО КАТО СВЕТКЯВИЦА,ЗА КРЯТКО И СИЛНО,ТО НЕ СЕ УЧУДВАМ КАТО СЕ ИМА
В ПРЕДВИД ПРОБЛЕМИТЕ И НЕРВИТЕ,КОИТО МИ СЕ СТРУПАХА ТАЗИ СЕДМИЦА.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб сеп 13, 2014 8:47 am

:giflo2: :sun: :giflo2: Добро утро,мили момичета! Сядам на :coffee: и да ви видя. Йоанка,аз също не вярвам на такива хора,не съм търсила помоща им,дори не разбрах как се случи със тая жена,оказа се роднина на приятелката ми и се успокоих,мислех си,че ми вреди,нещо лошо ми прави,но ето,това е истината - не знам какво е да ме боли глава,когато я видях по телевизията изпитах угризения,че съм си мислила лошо за нея.Дидка,спри да се тровиш с тия хора,нямат милост към теб и детенцето ти,срамота,игнорирай ги,това заслужават,нищо положително не внасят в живота ти,само неприятности и ядове.Таничка,как си мила? Бони,къде изчезна момиче? Хайде,пожелавам ви хубав ден,макар че е дата 13! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » съб сеп 13, 2014 9:11 am

Добро утро момичета!
И интересни сънища на вас задокеански веселушки.
Йоанка,браво за решението :thumup: Почини си,разнообрази се толкова много го заслужаваш.
Дианка,много неприятни са тези състояния,дано са по редки.Малко ми е неудобно ,че все съвети давам без никой да ме пита ,професионално изкривяване :)
Но ,отитай да ги предутвратяваш със съдоразширяващи и вегетатативно действащи л-ва.Например забелязала съм какви добри резултати има при
пациенти който се лекуват с Флунаризин и Неуробекс -може и Милгама Н ,предполагам ,че при вас я има.
Така и кръвното ще се нормализира.
Дидка и на теб приятен уйкенд със Зари.
При мен с момичетата няма скука.Снощи ходиха на коктейл по случай 50 год. на едно лекарство за красив външен вид.Дени отговаряше за него ,минало е много успешно и е доволна.
Сега изпратихме Ели на обучение в Търново.
Надявах се днес да не работя,но не дойдоха да си вземат л-вата и ще отворя към 9.30ч,а след обяд мисля да търся малко камби и червени чушки ,че никаква зимнина не съм правила.
Това е около нас.
Хубав и интересен предесенен ден на всички желая.
Тази партизанка Наталка няма ли вече да слиза от гората ,домъчня ми за нея :)
Кате и ние имаме опит с 90 дневната диета.Преди 3 години Ели свали 19 кг. и после при захранването още 3 кг. и от тогава ги поддържа .Единственото което сега спазваме е разделното хранене. Не ми е много ясно защо пак се подлагат на нея ,но лошо няма.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб сеп 13, 2014 9:43 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/wpSIXyLJYYQ[/youtube]

Добро утро прекрасни момичета :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Малко поразредих писането тук, но редовно чета :)

Таничка, да ти е жива и здрава дъщеричката, да те радва и обича и да успява във всичко :heart: :heart: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2:

Кате, добре че много бързо започна лечението на Митака и дано се повлияе добре - нека всичко отмине успешно и да го забравите :hug: :hug: :hug:

Дианка мила, да знаеш - докато се успокоят хормоните, явно така ще е :thinking: При всеки е различно, но една от основните причини за този род неразположения е тази :roll: Дано да не те мъчи много и да намираш изход от ситуациите :hug:

Йоанка, мило момиче, добре си решила с уикенда - давай си повече почивки, явно твоите мъже не мислят за теб :wink:

Ивка, каквато си пъргавелка, сигурно вече ошета зимнината :clap:

Таничка, дано да си по-добре и геройски да изчакаш времето за преглед. Ти може и да оздравееш до тогава :wink:

Дидка, не забравяй че най-важен за теб е Зари и това ти да си здрава - другите ги отсвирвай :thumup:

Миленка, сигурно вече стегна ученичката - няма начин, вие сте толкова старателни :thumup:

Наталка, сигурно си на прекрасни места - събирай с пълни шепи спокойствие и красота :thumup:

Миле, Кейти, Верче, Влади, Илинка и ... дано не пропускам някой :hug: :hug: :hug:

При нас нещата са в ритъм в общи линии - половинката си учи и в делник, и в празник, дядото танцува насам-натам /вкл. и по нервите ми понякога :wink: /, а аз обгрижвам всички :tongue: При мен кантара доста помръдна надолу от сокчето, около 8 кг - най-важното е че ми е леко и приятно :) Е. коляното все още си ме боли, но гледам да се движа, дори и да куцам от време на време :roll:

Днес се подхващам с прибиране на летни дрехи и завивки, пране и т.н. битовизми ...

На всички вас желая хубав и усмихнат съботен ден Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » съб сеп 13, 2014 10:18 am

:sun: ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА! :giflo1:
Пропуснах съботното :coffee: във вашата компания,въпреки че станах рано!
КАТЕ сф.,лека и спорна работа!Поздравления за ДЕНИ :giflo2: !
:giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ДА СТЕ ЗДРАВИ И ПРИЯТНА СЪБОТА! :giflo1:

dani15
чирак с черпак
чирак с черпак
Мнения: 8
Регистриран на: пет май 27, 2011 12:16 pm

Мнение от dani15 » съб сеп 13, 2014 3:49 pm

Здравейте на всички :) при нас е отново слънчево :sun: лек съботен ден на всички :)

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » съб сеп 13, 2014 6:34 pm

Здравейте!
Тези дни се въртя на пълни обороти. Подготвям ученичката за първия учебен ден, паралелно с това вървят и репетициите, че не остана много време до фестивала, вечер се прибираме каталясали, едва се добираме до леглото. Днес цял следобед пробвахме костюмите, то беше едно събличане и обличане, на кой му голяма ризата, на кой му тесен сукмана, докато ги нагласим голям зор беше, но вече всичко е уточнено. Моето дете въпреки, че не е най-малко на възраст, е с най-малкия размер, а престилката на единия й костюм, за да е добре стегната, я усукваме два пъти и така я връзваме. От обувките пак най-малкия номер поръчахме. Другите деца са от 35-ти нагоре, а ние сме със скромния 34-ти.
Почти не мога да седна на компютъра, но сега се отбивам да ви пожелая приятна съботна вечер!
10347418_368830093269962_4994082278675940953_n.jpg

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб сеп 13, 2014 6:51 pm

Здравейте мили момичета! Дианка много неприятно, оправяй се бързо. Като спомена д-р Емилова, веднъж гледах интервю с нея и тя каза, че преди години е страдала от мигрена и обиколила доста кабинети но без резултат и от няма къде вече отишла при една жена ( явно не всички са шарлатани) та тя и казала:- оправи си проблема с дебелото черво и мигрената ще изчезне. Тя това и направила и каза, че наистина толкова години след това няма проблем :? :? :? Дидка, пази си нервите, мила, едно дете имаш заради, което си заслужава да се нервиш, другите за съжаление как са си постлали така ще си легнат и пак правиш повече от достатъчно. Кейти, полезна си със съветите не си мисли, че ни досаждаш. Йоанка, всяко зло за добро са казали хората, ще го одобрят следващия път, добре си решила да се занимаваш с това, което ти харесва. Дани, здравей, не те познавам но ще се радвам да пишеш по-често ако имаш възможност. Лека вечер ви пожелавам момичета, ставам, че дългът ме зове. :hug: :hug:


Заключена