Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Мнение от vladkavl » пон сеп 01, 2014 6:32 am

Добро утро, момичета. Аз ли съм първа в първият ден на септември! Пожелавам ви през новия месец всички болежки да изчезнат, да останат в назад в миналото. Аз приключих със сладкото, сега е ред на юфката (тези две неща ги правя само) да не си помислите, че всичко. Кате добре си се разтоварила с Тони. Танче, майка ми, като беше тук дали заради смяната на климата като я стегна дископатията в чудо се видяхме, опитвахме какви ли не кремове, та накрая на една приятелка мъжът и си бие Диклак, даде ми жената 2 инжекции със спринцовки и иглички( тук не можеш да си ги купиш) после пък, докато намеря кой да и бие инжекцията измъчи се жената, но още след първата така я облекчи, че е спала 13 часа, като се събуди на следващия ден не вярваше, че е спала толкова дълго и най-вече, че не я боли. Знам ли ако искаш се посъветвай, че 25-ти е много далеко. Йоанка, дано и при теб всичко е наред, иначе жега е и тук. Ние си мислихме, че сме нямали лято ама то май сега започва, ще е много топло през първата седмица на месеца. Ще ви поднеса :coffee: и ще ви пожелая лека, спорна на работещите и отморяваща на отпускарите. Дианка, бързо оздравяване на теб, мила. Много, много течности и лимони пих ама и по-лека форма е било при мен май.


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 01, 2014 6:40 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добро утро,мили момичета! Хайде на :coffee: в първият ден на Септември - пожелавам ви много радост,успехи и късмет през новият месец,бъдете здрави! Влади,привет мило момиче,голяма пъргавелка си,браво! :clap: Станах рано да гледам Григор Димитров,не съжалявам,победи белгиеца и продължава напред! Пожелавам ви ден изпълнен с много настроение! :thumbsup:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 01, 2014 6:43 am

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :sun: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Успешна,весела,усмихната и късметлийска седмица,мили момичета! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон сеп 01, 2014 6:54 am

Изображение

Добро утро, приятели :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Да приветстваме Новия месец с усмивка!

Пожелавам ви прекрасен ден и слънчево настроение Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон сеп 01, 2014 6:58 am

Изображение

Ето и кафето :coffee:

И днес е празник - празнуват: Симеон, Симеона, Симон, Симона, Симо, Сима, Симана, Мона, Марта....

ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ :giflo2: :giflo2: :giflo2:

1 Септември - Симеоновден!

Християнски празник в чест на св. Симеон Стълпник и неговата майка Св. Марта.
С него се полага началото на църковната Нова година.
Преподобният Симеон е роден през 357 г. в Мала Азия. Той бил смирен и благ християнин.За да се отдели от хорската суета си построил каменна кула, висока 40 лакти. Живял в тясна килия на върха й и затова бил наречен Стълпник. Починал на 103-годишна възраст.
Сред българите денят е известен още като “Симеон орач”, „Симеон сърп”, “Симеон брульо”, „Летен полазник."
Този празник се считал в миналото за начало на земеделската нова година. Тогава започвала есенната оран и сеитба, бруленето и събирането на орехите.....
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон сеп 01, 2014 7:28 am

Добро утро и хубав ден, момичета!

Миле, лека работа! Да, профилактични прегледи. Реших докато имам още свободно време да се попрегледам как съм със здравето.
Влади, как го правиш сладкото?
Хубав месец септември!
Изображение

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон сеп 01, 2014 7:57 am

Мили момичета,благодаря ви че мислите за мен
такова струпване на болежки не ми се беше случвало
Ще трябва да изтърпя до 25 за да мога да вляза в болница
Така ще ми направят абсолютно всички изследвания
Сега дойде и психологичен срив Не съм свикнала да лежа по 24 часа
Вчера бях в паника Тази сутрин се теглих още 1 кг за 3-4 дни
За шиповете бях си правила кестени и спирт -чудесно мазило за болки
От днес се взимам на ръце пих диклак хапчета и правих гимнастика-намерих в интернета от легнало положение :wink: :wink: :D
Сега си пия кафето с вас после закуска -лека заради лекарствата-досега хапче не знаех какво е а сега с шепите ама...
После до магазина полека лека не трябва да се отпускам
Ох изплаках се
На всички желая приятен ден и мноооого здраве
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон сеп 01, 2014 9:07 am

Добро утро :)
Пак позакъснях, аромат на кафе се носи
Изображение
Бони, вчера наистина ми беше лежерно, но днес накарах пералнята да пере, имам излизане, за капак и мъж ми си поръча имамбаялдъ :) Не че той ще стои, трябва на едни саксии да прави дупки с дрелка, мястото да види и разни други нещица.
Танче, това за гимнастиката е добро решение да не се обездвижваш съвсем.
Бъдете здрави и щастливи, аз отивам да командвам парада :wink:
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон сеп 01, 2014 5:02 pm

Добре дошъл, Септември!
Пожелавам ви безумно красив и вълшебен нов месец, облечен в пъстри одежди, пълен на изобилие и спокойна благодат, изпълнен с ароматът на щастието,... месец, в който всичките ви надежди, очаквания и желания се превръщат в щастлива реалност... и за миг да не забравяте, че времето не трябва да се пести, то просто трябва да се живее....
Чудесен Понеделник и успешна нова седмица на всички вас, приятели! Изображение
При нас температурите все още са много летни и единствения признак ,че лятото си отива е препълнените кораби и носталгията в очите на пътуващите ...един красив изглед от любимия ми остров Санторини и покана за кафе на всички ,кото обичат бзкрайното синьо,багрите от цветове и бялото ,символа на чистотата .........всичко това ,събрано тук .....с чудесно кафе и гостоприемни домакини .... Изображение БЛАГОДАРЯ ВИ за пожеланията за оздравяване .... все още е далеч ми се струва ,но ....аз съм търпелива ,стига да не ме боли ... Днес и аз като ВЛАДИ се занимавам със сладка .Имах доста праскови и нектарини ,започнаха да се поразвалят и реших да ги оползотворя разумно и да се подслаждаме после ..... в момента са със захарта в хладилника и довечера или утре щ го сваря ...и ще го покажа ..... :roll: След малко взимам един душ и отивам на митинг на Тапер,има поканени и много домакини ,ще изпием кафето в един ,чудесен хотел " GRECIAN CASTLE " ,там винаги е уютно и отивам с желание Изображение почти винаги сядам под ниската палма ...... хахаха ..... :yee: малко смях да става ,че без смях сме за никъде .... още веднъж здраве за всички ,късмет и само хубави новини през новия месец !!! :) :) :)

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » пон сеп 01, 2014 6:13 pm

Здравейте момичета в първият ден на месеца събрал два сезона в себе си лято и есен!
Дано е щедър на здраве и хубави емоции!
Аз на обяд писах,писах и като гледам нищо не се е качило.
Още съм с приповдигнато настроение от снощния концерт на Андреа Бочели.
С подаръка си който Ели ни направи ни потопи зо няколко часа в един друг свят.
Свят на музика,изящество ,темперамент и топлина.
Такъв талант,такъв глас колко пъти ни вдигна на крака.
Стадиона беше препълнен а от вън Борисовата градина се беше превърнала в място за нощен пикник.
Всяко местенце ,запълнено с хора седнали на одеяла,чаршафи и кой каквото си носи.
Българите още веднъж доказахме ,че ценим изкуството и се прекланяме пред таланта.
Прекрасна вечер веселушки!
10171291_644765328893571_3948853989331818278_n.jpg


Заключена