Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » вт сеп 30, 2014 2:24 pm

Здравейте!
Снощи се прибрахме. Изкарахме си страхотно. Децата се представиха много добре. Бяха малко разочаровани, защото не успяха да си изиграят всичките танци, които бяха подготвили, но участниците на фестивала бяха над 1300 от най-различни държави - Украйна, Литва, Латвия, Израел, Румъния, Гърция, Сърбия, Словения, даже имаше състав и от Австралия, та се наложи да им ограничат представянето до 4 минути на състав. Е, за някои правилото важеше, за други като украинците - не - единият им състав игра 15 минути, другите и те по толкова, но аз не ги изтърпях, защото се бяха явили с цели 17 състава. От България освен нас имаше представители от Габрово, Бургас и Банско. Те също играха много добре. Усещането да видиш как българските деца играят нашите си хора на фона на Егейско море, знамето ни се вее и публиката им се радва и им ръкопляска е прекрасно.
Хубавото беше, че участията на децата бяха вечер и през деня можехме да се разхождаме. Сутрин докато те репетираха ние си пиехме кафето до басейна, след това отивахме на плаж - водата е кристално чиста и много, много солена. След обяд отново излизахме по улиците. Калитея, градчето, в което бяхме настанени е малко и много красиво. В този хотел бяхме настанени.
hotel_1297_7_big.jpg
24057_27567_3.jpg
В градчето има много магазинчета с най-различни сувенири. Малко ми прилича на Созопол и Несебър. В единия от дните, когато нямахме участие, ходихме до Солун. Да си призная градът не ме впечатли особено - големи улици с лъскави витрини и много движение - нищо по-различно от нашите по-големи градове. Хареса ми бялата кула и църквата св. Димитър. Правихме си много снимки, някои от тях вече качих във фейсбук, като ми остане време ще сложа и още, а също ще ви покажа и клипчетата с нашето представяне.
Сега ви поздравявам с един изглед от Калитея и се връщам назад да чета какво ви се е случвало през тази седмица.
0000444563_00.jpg


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » вт сеп 30, 2014 4:32 pm

Ето тук можете да видите клипчето с представянето ни от едната вечер

https://www.youtube.com/watch?v=wdzTM8y ... e=youtu.be

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » вт сеп 30, 2014 7:24 pm

:giflo1: :night: :giflo1: Добър вечер,мили дами! Дидка, дано нещата не са сериозни при теб,щом трябва ще се полекуваш,успех мила! :thumbsup: Таничка, радвам се,че си се прибрала,карай по - спокойно във всичко,нервите са опасно нещо и влачат сериозни заболявания,щади се! :thumup: Миленка,добре дошли ! Гледах клипчетата,дечицата са много трогателни,харесаха ми много,дано много такива изяви да им се случват! :clap: Предоставила си ни много снимков материал,благодаря ти за което,толкова красота,чисто Егейско море,какво повече да иска човек! :clap: :clap: :clap: Момичета,пожелавам ви лека,весела и много приятна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт сеп 30, 2014 9:37 pm

Да ви пожелая и аз една спокойна,топла нощ и сладки сънища!
Дано изследванията утре да са горе-долу добри,притеснявам се и аз,майка си поплака,и на мен ми се плаче нещо..Много е изтощително да пътуваш по този начин,много е трудно да ядеш без сол,аз по принцип ям безсолно,но...се налага още по-сериозен режим на хранене,не че няма да се справя,не че се оплаквам....Въпреки всичко смятам,че живота е прекрасен и е така!
Ще лягам да почивам,че ще има чакане и тичане по лекари,при нотариус ,че ми трябва едно пълномощно,ще готвя,ще чистя ...Спокойна нощ!


Заключена