Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » вт сеп 02, 2014 9:31 pm

Благодаря ви много момичета
Лека вечер
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » вт сеп 02, 2014 9:35 pm

Ето ме и мен на вечерна проверка :wink:

Наталка, браво на теб неуморно момиче :clap: На теб да не ти даде човек отпуска - свършваш цялата работа на света :roll: Почивай бе, човек - за всичко ще намериш време щом си до края на месеца почивка :)

Дианка, много апетитно изглежда сладкото ти - браво :thumup: Назима ще ви е вкусничко около масата :tongue:

Влади, ти също си пъргавелка - въпреки вирусите, спретна сладкото от сливи :thumup:

Снощи и аз обработих ябълките - излязоха 4 бирени бутилки Натурален сок от ябълки. Като си набера още ябълки, ще продължа :)

Тази вечер пазарувахме в Метро - има много изгодни предложения по повод годишнина на магазините. Рибата е на особено атрактивни цени - опитайте, няма да съжалявате. Тази вечер пържих щука, но си взех и други риби.

Кате, ти също си свършила добра работа днес :) Дано не вали утре при вас щом имате празник :thumup: А колкото до Северна България - ей къде е, хващай автобуса - ще те посрещна :) Ще ми погостуваш и ще се разсееш тъкмо :wink:

Ивка, майчето прибра ли се вече от Габрово - щом вече си на линия, сигурно си е у дома. Така всеки е по-спокоен като си е на къщата :)

Верушка, как си миличка - виждам че си налице :hug:

Кейти, :hug: :hug: :hug:

Йоанка, как са изследванията - надявам се всичко да е ОК :thumup:

Мисля си за Нинка - толкова отдавна не се е обаждала ... Дано всичко е ОК около нея :thumup:

Хубава и спокойна вечер на всички и сладки сънища :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » вт сеп 02, 2014 10:02 pm

МИЛА ТАНЧЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК :cake: :gift: :giflo1: :baloons: :celebrate: :happybd: :baloons: :hug: :beer:
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » ср сеп 03, 2014 4:36 am

Добро утро, момичета. Танче, със сигурност спинкаш по това време, но да те поздравя и тук :celebrate: :celebrate: :celebrate: Честит Рожден Ден :happybd: :happybd: :happybd:, пожелавам ти това, от което имаш най-много нужда в момента ЗДРАВЕ :baloons: :baloons: :baloons:, защото всичко друго се постига стига да е здрав човек.
Натали, честито за обувките, със здраве да си тропкаш с тях. Кате, хубаво сте го замислили за отскачането до Турция, никога не съм била но мъжът ми е бил преди 23 години и ми е разказвал още тогава колко са били напред. Дианка, почакай там някъде на това красиво място със сигурност ще дойда а сладкото ти се е получило :thumup: браво :hungry: като го гледам. Бони ме накара да се позамисля, уж отдавна чета ама Нинка ми е убягнала, не се сещам за това момиче. Миленка, :thumbsup: " Човек е човек, когато е на път", само такаима време и за училището. На всички, които не споменах също пожелавам лек ден с хубави преживявания и приятни занимания.


Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » ср сеп 03, 2014 6:58 am

Добро утро!
10606153_359356040884034_5833084382990712817_n.jpg
Пожелавам ви много слънчево настроение!
10421994_626948197423003_658102876241646043_n.jpg

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 03, 2014 6:59 am

Изображение

Добро утро :giflo1:

Макар и с прогноза за дъжд, ви желая много настроение и един

ХУБАВ И УСМИХНАТ ДЕН Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » ср сеп 03, 2014 7:00 am

Миленка, рано си станала тази сутрин :)

Нека денят ти е спорен и усмихнат :hug:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср сеп 03, 2014 7:35 am

Добро утро, ранобудни момичета!
Изминалия ден беше много горещ и последва буря, но нас ни подмина първата вълна, по-късно поваля, но нормално.
Дианка, тук учебната година започна на 25 август.
Бони, надявам се, че изследванията ще са добри. Получих съобщение, че мога видя резултатите от кръвните изследвания в уебсайта на клиниката, но не успях. Утре (то вече станало днес) имам среща с доктора. Такъв лекар до сега не бях имала - цял час ми отдели при първата визита. Дали защото е нов и се опитва да си намери пациенти. При предния се чакаше с часове, а те преглежда за 1 минута. После за резултати трябваше по телефона да се обадя, чаках половин час, за да ми каже само О.К. нямаш холестерол :) . Аз не обичам да ходя по прегледи, но навлизам във възраст, в която трябва да се правят годишни профилактични прегледи. Лошо няма, дано само ремонти не се налагат :) .
За вас кафенце, а аз ще заспивам, че то станало време за ставане.
Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср сеп 03, 2014 7:51 am

Добро утро
Ето го и кафето
Изображение
Бони, обичам да си правя план на дейността :) , да не ми се смее някой, но обичам да планувам и да изпълнявам. А чистенето не ми се влачи цял месец, не се знае и какво време ще се отвори, ако завали пак съм на стъклата. Единствено почивката не съм планувала, ама шефовета на мъж ми са виновни, отложиха му отпуска с 15 дни, пък тъй да седя не става :)
Дианка, страхотно сладко си направила, мен нещо тази муза ме е изоставила, но пиперената напира :)
Днес ще нападаме Кауфланд, и там има хубави намаления.
Чао за сега, после пак ще намина :)
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » ср сеп 03, 2014 7:52 am

:) ДОБРО УТРО! :)
Днес почивам,защото в събота извънаредно съм на работа :wink: !
НАТАЛКА,виждам те :) !Вчера отметна задачките,днес почивай! :thumup:
:giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ХУБАВА СРЯДА! :giflo1:


Заключена