Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед сеп 28, 2014 11:47 am

Привет :)
Закъснях за кафето, но ето го и обяда
Изображение
Дидка, имаш си момче с характер, но на кого ли се е метнал :D :wink:
Кате, дано чакането на Стаси мине неусетно :)
Ивче, спорна работа по дома, и това скоро ме чака, яхай метлата и не му мисли :)
Днес ми се пише повечко готвене, после и себе си да огледам, че от утре пак съм на ринга и както чувам се задават тежки мачове :)
Хубав и щастлив ден, веселушки
Изображение
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » нед сеп 28, 2014 12:09 pm

Момичета ,аз заминавам
Живот и здраве ще се видим в четвъртък(Дано по-рано)
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед сеп 28, 2014 2:17 pm

Разходка с лодка..........
Ще споделя една мисъл с вас.Прочетох я в лекарски кабинет,не знам на кого е....Не е отправена към никой и нищо определено..Просто много ми хареса.
КОГАТО ОТ БЕЗПЪТИЦА ПРЕМАЗАН СИ
ЗАЗИДАН В ЧЕТИРИ СТЕНИ,
ОТ ВСИЧКИ СВОИ ПЪТИЩА ПРЕРЯЗАНИ
НОВ ПЪТ СИ НАПРАВИ И ПАК ТРЪГНИ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед сеп 28, 2014 2:27 pm

Виждайки двете чаши кафе си помислих колко е вярно,че светът е за двама!
Йоанка,между другото имаш и усет кой каква торта би харесал.Бих почерпила точно с такава торта.Благодаря ти!


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » нед сеп 28, 2014 3:03 pm

Дидка, имаш право. Много въздействащ е този стих и е от прекрасното стихотворение на Дамян Дамянов,, Когато си на дъното на пъкала,, А и песен на Лили Иванова има по него
IMG_131600686480450.jpeg
Приятен следобед на всички!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед сеп 28, 2014 7:04 pm

:giflo2: :night: :giflo2: Добър вечер,мили момичета! Днес бърсах прозорци,докога ли ще са чисти?? Таничка,успех мила,чакаме те! Дидка,прочетох какво си написала за Зари,ще кротне,спокойно,при нас нещата вървят към подобрение,става много спокоен,не буйства вече,говори тихо и за всичко пита - може ли?!Момичета,пожелавам ви лека и приятна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед сеп 28, 2014 7:17 pm

:flow1: ПРИЯТНА ЕСЕННА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :flow1:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пон сеп 29, 2014 3:01 am

Красиво и вкусно,Сирена, страхотно изглежда!
Аз писах днес едно бекраино домашно - наблюдение на урок по англииски за емигранти и анализ на методиките използвани от един от курсистите. Миналия вторник ходих в един колеж за наблюдението, а учителката - българка. Наприказвахме се на български преди да започне часа...
Та така, днес главно учене, но и се занимавах по градината. Имам адски много мента, направо се чудя какво да я правя. Миналата година правих едно песто с мента и слънчогледово семе и го пъхнах във фризера, още имам от него. Явно пак ще правя песто, ама няма да е днес. Някакви идеи как да я оползотворя? Някои да знае рецепта която да използва много, ама много мента?
:chef: Направих един буркан накладено грозде. Като го опитам, ще коментирам на рецептата. :clap:
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон сеп 29, 2014 6:36 am

Добро утро!
Тази сутрин нещо ми се спи,въпреки,че отдавна взех да ставам след 5 сутринта и вече е навик и като почивам.
Натали,права си-на нас си прилича Зарко.Вече гласно си признаваме,че е взел наши не толкова прекрасни черти... :D :wink: Властен е като мен и вълк единак когато се върши работа,иска всичко сам да прави.И много бързо избухлив като баща си.Той самия гледайки го преди 2-3 дни призна,че вижда себе си, как блъска един конструктор,защото не става по определен начин :eeek: :eeek:
Между другото и на работа ми е неприятно да върша с друг човек някаква работа и изтичайки изпитателния срок ,ако ще оставам искам когато правя нещо да съм сама.Какво да направя такава съм!!!!!Колегите са страхотни,но ...може да сме в една стая,но бих желала с отделни задачи.Може и пак да стана безработна... :thinking: Може би днес ще ви почерпя за първа заплата....ще видим :)
Кате,трябва му пространство на Зарко и повече игра,преди като излизахме след работа нямаше проблем с него.Търся някъде да го запиша на танци,но има възраст над 4 години,дори в градината.Много танцува,уредбата е на ниско и си пуска радио и като хареса песен си усилва :D ,то е ясно че ще го запишем ........
Тази вечер ще пътувам и ви казвам как не ми се пътува,омръзва ми понякога,вярно ще се видя и с кръстницата,ще си поприказваме по женски,но все пак..
Много пиша тази сутрин :ooppss: ,но наваксвам времето ,когато не съм.... :wink: :)
Успешна нова седмица и щастлив ,и слънчев ден!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон сеп 29, 2014 7:52 am

:giflo2: :giflo2: :sun: :giflo2: :giflo2: Добро утро,прекрасни дами! Да пийнем по :coffee: за добър старт на новата седмица,дано е много успешна и щастлива! Дидка,лек път мила и чакам отлични резултати! :thumbsup: Йоанка,Влади, къде сте мили момичета??? Пожелавам чудесен ден на всички! :giflo1: :heart: :giflo1:


Заключена