Как тече денят на Веселите готвачи? - Септември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vyra59 » пет сеп 05, 2014 5:56 am

Добро утро!
Голям дъжд се сипе, не мога да изляза за работа, ще се ходи с колата, пеш не става :thinking:
Пия :coffee: и тръгвам, пък дано спре :rain:
ИВКА, пожелавам ти пълна къща и много радост :hug:
Чао засега, следобед ще ви видя пак :thumup:
ХУБАВ И ЩАСТЛИВ ПЕТЪК!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пет сеп 05, 2014 6:55 am

Изображение
И аз направих 12 часов работен ден, но с тази разлика, че никой не ми плаща :huh: . Боядисвах прозорци, врати. Още малко остава. Тази седмица не съм на работа и не съм подвивала крак. Иначе като съм на работа си почивам :)
Приятен петъчен ден!

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пет сеп 05, 2014 8:02 am

:flow1: ДОБРО УТРО! :flow1:
ИВЕ,толкова е хубаво,че ще домакинстваш за любимите си хора :thumbsup: !
ЙОАНКА,понамали темпото!
ДИДЕ, :hug: за теб и ЗАРКО! :giflo1:
Налага се в събота и неделя да работя :( .Досега не се е случвало,
но сега на мен ми се пада :? .
ВЯРЧЕ,при нас не вали,много е топлпо и тежко.
:giflo1: ХУБАВ ДЕН,МОМИЧЕТА! :giflo1:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пет сеп 05, 2014 8:06 am

Добро утро момичета
Ивка ,весело посрещане на синчето -пълна къща какво по хубаво от това :clap: :clap:
А пък аз ако бях на работа и ми плащаха да лежа по цял ден щях да напусна
Не се издържа вече :nono: :nono: :cry: :cry: :cry: :cry:
Стига съм се оплаквала
желая ви прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 05, 2014 9:04 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,прекрасни дами! Закъснях за :coffee: ,но поне ще видя как сте - Ивче,много се радвам,че къщата ти ще се напълни,това са най - хубавите и стойностни моменти в живота,заобиколена от любими хора,наслади се на тия мигове с децата - те са незабравими! :clap: Верче, много дъжд вали при вас,дано не направи бели. :thumup: Йоанка, приключвай с тия ремонти,остави и за пролетта,почивай си ! :thumbsup: Момичета,пожелавам ви прекрасен ден! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет сеп 05, 2014 9:58 am

Добро утро!
10622869_630912047026618_1371790720649551891_n.jpg
Кате, ако ти си закъсняла с кафето, аз какво да кажа :ooppss: , на така е като съм си от поспаливите. Ако не беше Рокчо още щях да се излежавам.
Пожелавам ви прекрасен ден!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет сеп 05, 2014 12:21 pm

Привет :)
Да се разпиша и аз :)
Два дена ни нападнаха гости и чак сега сколасах да изчистя и преведа всичко в ред. Едни заминават в 16,00, други идват в 18,00ч, бях на кънки, а мъжа на скейтборд :) :wink:
Сега дойде време за релакс
Изображение
Спокойн ден.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Мнение от milena75 » пет сеп 05, 2014 12:32 pm

Наталка, така е през варненското лято. Твоите пак са били сам за два дни. На една приятелка й дойдоха гости от София стояха две седмици и не им се тръгваше, но на нея й свърши отпуската и нямаше кой да ги обгрижва. Накрая те си тръгнаха доволни и отпочинали, а тя се сдоби с херпес на устата от притеснения.
Хубаво да си починеш днес :) !
Ще ти звънна другата седмица да се видим на кафе.

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет сеп 05, 2014 5:24 pm

:? Здравейте !!!ИзображениеОтново е Петък... сложете най-чаровната си усмивка, поканете най-хубавите си мисли и дайте воля на въображението си. Напълно разбирам варненските момичета и въобще всички ,които живеят по морето ..... колкото до оборудването с кънки и скейтборд е просто наложително ..... тук се избягват вече такива гостувания и от една страна е добре дошло ,че е много лошо после да сме с херпеси по устата .... но в Атина имах подобни гости ..,настръхва ми косъма като се сетя .... уж за 3-4 дни , а излезе малко повечко от месец ,Стелиос бе още бебе бях се побъркала ...... :D :D :D Жалкото е ,че днес не ме познават ...... :? :? :? Но все си мисля ,че са единици такива хора и при това се познаваме от детските ми години ...... Както и да е ,нека са здрави , но далеч от мен !!!! :wink: Днес ми е някак мързеливо ...много влага и топло ,резултата , от което да лепнем непрекъснато ......Изображение наготвих една леща и цял ден чета и се излежавам ....МИЛЕНКА ,бия те по поспаланство ...... :tongue: сега се приготвям ,че след малко имаме психолог и терапия .... и май ще имаме още доста ,а тия с които имаме тема около злополуката ми подхвърлиха ...добре ,че е едно счупване само ???!!! :huh: направо полудях и всичката ми кръв нахлу в главата .... все още не съм казала на мъжа ми и се чудя необходимо ли е да го знае .... мъжете реагират и по друг начин ..... занимавам Ви с моите главоблъсканици ,но колкото повече наближава датата на делото ме обхваща безпокойство ...... да минава ,за да спра да мисля .... пък така или иначе проблемите са наши ....на цялото семейство ,госпожата си е спокойна и пет пари не дава !!! БлагоДаря ви, правите утрото ми прекрасно, а денят смислен и пълноценен! :) :) :) Да завършиш деня с добри чувства,.. с обич, с усмивка, с благодарност за хубавите мигове.. в хармония и мир... и с мисълта, че животът е прекрасен,.. е истинско чудо, защото дори само едно от тези чувства, те прави щастлив и окрилен...
Пожелавам ви нежна, спокойна и красива ,петъчна вечер !!! :) :) :) [youtube]http://youtu.be/-whp15J2n_M[/youtube] МАМИ ,ЗА ТЕБ ОЩЕ МНОГО РОЖДЕННИ ДНИ С ОБИЧАНИТЕ ХОРА !!! ЗДРАВЕ ,ЩАСТИЕ И САМО РАДОСТ ЗА ТЕБ И ТВОЕТО СЕМЕЙСТВО !!! Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет сеп 05, 2014 7:54 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Миленче,Дианка, много сте прави - има хора и хора,дразнещо е когато са недосетливи,вземи си хотел и се срещни с познатите си на обяд или вечеря,много обичам да имам гости,жалко,че няма къде да ги настаня за преспиване,така е при вас живущите по курортни места,не бих се натрапила по никакъв начин на когото и да било има достатъчно хотели и места да се срещнем,но нали разбирате - просто сме различни,едни мислят така,други иначе. Дианка,благодаря ти мила,теб точно бих искала да видя,все си мисля,че това ще се случи,ще ти пиша кога сме със Стаси в Истанбул,може пък ако си по - свободна да се срещнем! :thumbsup: Момичета,прекрасен рожден ден имах,гости,подаръци - торта от Тони,маркова чанта, красиви сребърни обеци и много други,важното е,че беше весело и много приятно. :clap: Дидка,нещо ми се виждаш дистанцирана от нас,дано да греша,липсва оная задушевност, ако нещо аз лично съм сгрешила,моля пиши,винаги ще се извиня и опитам да поправя грешката ?! Пожелавам на всички лека и весела вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена