Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » чет окт 23, 2014 9:28 pm

Спокойна нощ и сладки сънища!
Ето в тази комбинация си ги ,,поръчвам,,... :)


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет окт 23, 2014 10:20 pm

:night: ЛЕКА НОЩ! :night:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет окт 23, 2014 10:25 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили приятелки! Отминалите няколко дни бяха много напрегнати и тревожни при нас - заведохме Митака да обгорят останалите образувания,старите зараснаха добре,но при прегледа доктора откри нови такива до обгорените от лазера, сега единственият шанс е престой в болница,за да го следят ежедневно,но той така се притесни,започна да трепери,а не е от страхливите мъже,от Хасково до вечерта не спря да плаче,Стаси успя да го успокои, не знам как да го убедим,че е за добро,на 5 другия месец ни чакат за прием,сега върви след мен в къщи,като малко дете и ме пита - как ще стоя там без теб,много ми е тъжно,че губим битката с проклетия рак,поне на тоя етап е така,все си мисля и се надявам - Бог ще ни помогне,няма да позволи да се случи нещо на моето Мите,дано, силно вярвам,че нещо добро ще се случи.Милички,съжалявам,че ви товаря с моите проблеми,но винаги получавам адекватна помощ и съвети от вас. Дано болните момичета се преборят с вируса и бързо се възстановят! Влади,прекрасно момиче,дишай дълбоко родния въздух,радвай се на близки и роднини,щастлив престой ти пожелавам! :clap: :thumbsup: Дидка,много ти се възхищавам,браво мило момиче,страхотна майка и жена си,обичам те! :thumbsup: :clap: :thumbsup: Дианка,поздравления за тортите,а за всичко останало - имай вяра и надежда,всичко ще се нареди при вас,само Стели да е добре,успех мила! Ани,Верче,Миле, Миленче,Натали,Или,Таничка,Катенце, дано не пропусна някоя от вас скъпи момичета - всичко добро ви пожелавам :hug: :hug: :hug:

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пет окт 24, 2014 12:55 am

Привет от мен ! Кате, лошо е наистина но не може ли и ти да останеш с него като придружител, надявам се да ви разрешат, така ще е по-спокоен и от своя срана и лечението ще е по-ефективно. За съжаление престоя ни е кратък и няма време за път до Варна, но Кейти ми е най-близо и другото лято ако си дойдем със сигурност ще отида поне при нея. Сега София е толкова раКопана заради метрото, което ще строят, че..... синът ми казва:-тук е стршно да се возиш, а какво ли е да караш? Нямаме си култура на пътя и това е..... то те изпреварват, па ти свиркат, минават на една боя разстояние от теб, и мъжът ми се поозори нищо, че е професионален шофьор. Момичета, пожелавам ви добър завършек на работната седмица и разпускащ уикенд. :yawn:


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пет окт 24, 2014 4:26 am

Здравейте, момичета!
Кате, стискам ти палци всичко да мине добре! Имаи вяра в доброто развитие на нешата и така и ще стане! Пргръдки от мен!
Изображение
Дидка, успешно учене, използвай всички възможности за повишаване на квалификацията си.
Изображение
Милке, оправи ли се? Иве, как е натъртеното? Влади, за висок холестерол салата от сурова настъргана целина, и овесени ядки. И аз имах висок холестерол преди години, но сега е по-добре, след всичкия овес които консумирам :whistle:
Аз няамам лекции утре и в понеделник и ми се иска да мръднем малко на екскурзия докато не се е застудило много. Смятаме с мъжа ми да идем за 2 дни до Канада, колкоиато да се откусна малко от къщи. Аз тази година нямах време за никаква ваканция, с моята операция и курсовете...а ако не отидем сега, няма да имам никакъв луфт във времето до коледната ваканция. Така че утре ще се метнем на колата и дим да ни няма за 3 дни. Ще направя снимки и ще ги пусна като се върна.
Късмет и добро настроение на всички!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 24, 2014 4:35 am

Добро утро!
Кате,няма да се давате,Митака ще осъзнае,че е за негово добро.Смятам,че щом сте го открили в началото,има начин да се овладеят нещата,само вяра,сили и търпение ще трябват.И то в големи количества...Преживели сте много неща в живота ,ще преживеете и преминете/с добри резултати/ и това.Специален поздрав от мен за Митачето-кураж :thumup: !
Колкото до мен,Кате,приятно ми е да мечтая/дори и да не ми се случи втори път :) / ,радват ме такива мисли...Ако две ми се ,,зададат,, няма да ги връщам я :wink: :) :roll: Ей такива палави като Зари ще е най-добре-винаги ще е весело :yee: :yee: ...
Колкото до втората работа,ще оставя може би за другия месец,защото трябва да пътувам извън града за обучението,а този месец вече пътувах до София.Много ми е за един месец.Допада ми,искам и ако мога ще почна..
Не мога да спя тази нощ и днес ще ми е сънливо...
Поднасям кафето и ви чакам....
Кате,пиши 2-3 думи за Тони,как расте,още ли обича малки колички или вече е на друга ,,вълна?
Усмихнат и щастлив ден!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 24, 2014 4:36 am

Ани,благодаря!Приятна почивка,два дни са си два дни!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет окт 24, 2014 5:08 am

Ивка,добро утро,спорен ден!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет окт 24, 2014 5:09 am

10418370_802101936495160_669346850003354847_n.jpg
Кате,поздрави Митачето успокойте го та вие сте в началото ще се справите и с това :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пет окт 24, 2014 5:10 am

Благодаря Дидка и на тебе лека работа,пия си кафето в твоята компания :hug: :hug: :hug: :hug:


Заключена