Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
milena75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1677
Регистриран на: чет юни 17, 2010 11:59 am
:: 64 рецепти от milena75
:: 279 снимки от milena75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от milena75 » пон окт 13, 2014 7:45 am

Добро утро! Хайде на кафе :D! Да дадем старт на новата седмица, нека е лека и успешна за всички!
10665353_382281455258159_5217725499009186498_n.jpg
Весито от днес е първа смяна на училище и ще се налага да ставаме рано цял месец :( . Хубавото е, че сутрин ще мога са пия кафето с вас :D .
Кате, Ани, бързо оздравяване!


Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пон окт 13, 2014 8:11 am

Добро утро, малки и големи девойки! Понеделник за мен е почивен ден, изпратих бандата на училище и на работа. Очакват ме разхвърляна къща,празни тенджери, пране за пералня и за ютия, но сега си пия кафето и се разсънвам :yawn: :coffee: ...Малкото дете се завърна от пътешествие и отново всичко у дома е с краката нагоре :roll: , но е толкова хубаво, че сме заедно четиримата.Пък и тя си е такава - фурия, разпиляна, прави няколко неща едновременно, нищо не си прибира, докато не започна да гледам лошо. Всъщност и другите двама са такива, това ми е една от най-трудните битки, всеки да прибира това, което е ползвал...Те обаче са "ужасно заети", само аз имам време...Наскоро чух следната шега и много ми допадна:" Колко деца имаш? - Три! Две мои и едно от свекървата." :thinking: И е точно така...
От няколко дни имам таблет и сега пиша от него. Още не съм разкрила тайната как да публикувам картинка, и засега пожеланията ми ще бъдат само словесни, неподкрепени със снимков материал :wink: Желая ви слънчева седмица и незабравим понеделник!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон окт 13, 2014 1:50 pm

Здравейте!
Нямам в момента никакво друго време освен за поздрав!
Ще сложа да готвя и нещо да опека/кекс или баница :thinking: / ,и тогава ако има време отново щесъм тук!
Приятен,прекрасен ден!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон окт 13, 2014 2:05 pm

Привет :)
Нямах време сутринта, идвайки на работа установих, че чистачката е болна и яхнах стирка, парцал :) Така се очертават поне 15 дни :)
Сега обаче поднасям по кафе
Изображение
Щастлив ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон окт 13, 2014 6:29 pm

Привет, момичета!

Приятелката ми си замина и ми липсва. Днес е неработен ден. Навън е мрачно и превалява, а на мен ми е мързеливо, но обещах, че за 1 час ще се включа в неприятно за мен занимание - да подреждам тавана. Неприятно, защото са неща, които не знам как да организирам и утре като ме питат къде сложи еди кое си, аз няма да имам точен отговор, защото много от джунджуриите са ми непонятни какви са.
Влади, много се замислям върху предложението ти, особено като гледам какви лакомства умееш да правиш, със сигурност ще се справим.
Дианка, аз си купих един комплект с инструменти за работа с фонда, но съм си свикнала да си работя с подръчни материали като ножчета, клечки за зъби... Формичките за изрязване на цветя, листа и фигурки са в голяма полза. А най-важно е желанието, което ти имаш и стремежа ти към усъвършенстване. Дерзай и колкото повече се занимаваш, толкова по-заразно е.
Ивелинка, много ми хареса шегата, но то си е живата истина. Аз даже две деца от свекървата имам и да не ти казвам какво е :cry: . Това са деца, които не се превъзпитават :eeek:
Поздрави и :hug: за всички!
Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон окт 13, 2014 6:54 pm

Спокойна нощ!

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон окт 13, 2014 7:55 pm

:giflo2: :night: :giflo2: Добър вечер,мили приятелки! Ани,Влади,Йоанка,толкова сте сладки и трогателни,много ви се радвам!Момичета,при мен има леко подобрение,утре заминаваме на Бачковския манастир,Петковден е, да глътнем чист въздух от Родопите. :clap: Бони,много ти съчувствам за дяденцето,но какво да се прави миличка и ние отиваме натам,повече търпимост се иска,разбирам те,че много ти е натоварено,ти си супер момиче и ще се справиш! :thumbsup: Дидка,ако беше наблизо щях да дойда на кексче при теб,но.....Благодаря ви милички момичета за съветите и вашата съпричастност към мен,бъдете живи и здрави! Пожелавам на всички прекрасна вечер! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон окт 13, 2014 7:55 pm

Здравейте момичета
Малко късничко ,но и аз де се отчета
Днес след шетането при мама ходих на фризьор после козметик
Като излязох в 7,3 та се върнах в 5 часа изморена но доволна
Сестра ми си взе една седмица отпуск и ще пообиколим малко
Утре сме в Добрич
На две крачки както се казва а не съм ходила от години
В други ден в Бургас ако не ни мине котка пътя

Другата седмица съм вече работничка та....
Лека вечер момичета
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пон окт 13, 2014 10:49 pm

Здравейте !!! :) :) :) Много съм щастлива ,всичко се получи както предполагах ...... шефката ни се разплака ,не очакваше тая изненада от нас и не пропусна да отбележи ,че нашият остров и е слабост и ,че за да е на тоя пост е благодарение на всички нас !!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :) :) Това за да го споделиш трябва да имаш голяма душа ...... тортата я очарова ..... не спря цялата вечер да ми благодари и да ви се похваля получих първата поръчка за торта за 27 г. момиче за 8.11. :clap: :chef: :eek: Шегата настрана ..... работата взема да става сериозна ..... Това от мен ,доста ми е изморено ,искам да пожелая спорна ,лека и успешна седмица на всички ,бъдете здрави ,усмихнати и оптимистично настроени !!!! ВЛАДИ , Благодаря ти само за сърдечността и желанието да помогнеш !!!! :love: С пожелания за лека и спокойна нощ се разделям с вас ,утре ще пусна и снимки ,че оттук не мога !!!!! :) :) :)

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » вт окт 14, 2014 5:38 am

Добро утро,приятели!
Дианка,поздравления и успех!
Кате,наистина щяхме често да се виждаме ако бяхме в един град,но ..Обаче още по-често контактуваме тук :wink: :) .
Танче,приятна разходка!
Не ви коментирам всички,но ви мисля!
Приятен ден!Чакам ви за кафето :coffee: :love: :roll: !
Днес може би ще имам компания за кафето,второто,една колежка каза,че ще отскочи в обедната почивка.


Заключена