Как тече денят на Веселите готвачи? - Октомври '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от ivkaa75 » пон окт 06, 2014 4:30 am

Добро утро момичета,
сервирам кафето и изчезвам,
че нещо се омотах :)
10419451_631338786984328_1986347719428555032_n (1).jpg
Желая ви една изпълнена с положителни емоции седмица,
прекрасен и усмихнат ден!

Ани, да е жива и здрава майчето ти!


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон окт 06, 2014 5:35 am

ДОБРО УТРО!
С ИВЕТО излитаме най–рано. :) ИВЕ,ЛЕК ДЕН!
:giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ СПОРЕН ПОНЕДЕЛНИК И УСПЕШНА СЕДМИЦА! :giflo1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » пон окт 06, 2014 5:45 am

А ДНЕС АЗ ИМАМ РОЖДЕННИК :) !
ЯВОР НАВЪРШВА 23 ГОД. :thumup:
ПОЖЕЛАВАМ МУ ДА Е ЗДРАВ,ДА НАМЕРИ ИСТИНСКАТА ЛЮБОВ И ДА ИМА САМО ВЕРНИ ПРИЯТЕЛИ! :happybd:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон окт 06, 2014 6:29 am

Добро утро и успешна нова седмица!
Ани,да е жива и здрава майка ти и както каза Милето ,скоро и на живо да се видите!


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон окт 06, 2014 6:31 am

Добро утро и успешна нова седмица, момичета.
Честит рожден ден, Глорка! happybd: :happybd: бъди здрава, следвай и постигай мечтите си baloons: :baloons:.
Честит рожден ден и на Явор, с пожелание за здраве и успехи във всяко начинание.
Цветя и за любящите майки на рождениците :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo2:
Ани, Честит рожден ден и на майчето, с пожелание за здраве и дълголетие.
Йоанка, от снимките, които беше качила от рождения ден на Дани видях, че освен за партито ( за което си се подготвила подобаващо) и чакането от ремонта си е заслужавало, много уютно и красиво се е получило :clap:.
Доволни ли сте от резултатите от изборния ден, ние също гласувахме, не че ще променим нещо но поне да имаме право да недоволстваме след това. Много мразя коментари от хора, които дори не са си направили труда да пуснат една бюлетина но за сметка на това имат претенции към управляващите. Лек ден момичета, ще лягам с кокошките тази вечер.

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон окт 06, 2014 6:35 am

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯВОР!МНОГО ЗДРАВЕ,МНОГО УСПЕХИ В ЖИВОТА,СБЪДНАТИ МЕЧТИ И ВЕРНИ ПРИЯТЕЛИ!
МИЛЕ,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК,ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ,ДА СЕ ГОРДЕЕТЕ С УСПЕХИТЕ МУ И ДА СЕ ПОДКРЕПЯТЕ ВЗАИМНО!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон окт 06, 2014 6:36 am

Влади,лека нощ!

Потребителски аватар
vyra59
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1616
Регистриран на: пон авг 16, 2010 8:22 am
:: 25 рецепти от vyra59
:: 43 снимки от vyra59
Местоположение: Плевен

Мнение от vyra59 » пон окт 06, 2014 6:58 am

Добро утро!
Ивче, Миле, приятна работа!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЯВОР! ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА СЛЕДВА МЕЧТИТЕ СИ! УСПЕХ НАВРЕД И ВЕРНИ ПРИЯТЕЛИ!
АНИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЙЧЕТО! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА!
ХУБАВ ПОНЕДЕЛНИК И УСПЕШНА НОВА СЕДМИЦА!
Не е важно какви обувки носиш, важно е какви крачки правиш!
Изображение

Потребителски аватар
gigi.2000
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 840
Регистриран на: нед юни 07, 2009 11:54 pm
:: 15 рецепти от gigi.2000
:: 39 снимки от gigi.2000
Местоположение: Русе,Щръклево

Мнение от gigi.2000 » пон окт 06, 2014 7:37 am

Изображение

Добро утро и от мен! На всички, които имаха празници вкъщи напоследък-на вас и близките ви желая здраве, любов и усмивки.
Преди час и половина изпратих дъщеричката си на зелено училище. За пръв път се отделя от мен и ми е толкова странно...Тя се
облече като голямо момиче-дънки и пуловер с V-образно деколте, завърза артистично шал около вратлето, вирнала гордо носле,
осъзнаваща, че е хубава...а мирише още на мляко...Малка-голяма госпожица, стана ми мило, и смешно, и тъжно...и си мисля за
другите мами от форума, с пораснали вече деца, дето все изпращат, и посрещат, и чакат, като Катето, Бони, и всички,...колко сила,
вяра, любов, и усмивки през сълзи са нужни, за да отгледаш дете, което да има и корени, и криле...уверено, любящо и смело...
Някой мъдър човек беше казал, че да имаш дете означава да пуснеш сърцето си да живее извън тялото ти. Прав е бил човекът...

Сега малко за мен, че много отдавна не съм писала тук, а има нови момичета, пък може и да сте ме забравили :ooppss: ...Казвам се
Ивелина, на 38г. вече, зодия Лъв :roll: . Живея в Щръклево, Русенско, с най-любимия мъж Ганчо, сина ни Георги( почти 14г.), и
дъщеря ни Ирина (почти 10г.) - две прекрасни деца, които не спират да ни радват и ядосват...Новината при мен е, че преди близо година
отворих собствено масажно студио, и то, заедно с грижите за семейството ми, отнемат 120% от времето и силите ми. Това е единствената
причина да не пиша тук толкова дълго :ooppss: , иначе ви чета, в течение съм на повечето ви радости и неволи, и да знаете, че се радвам с
вас, и стискам палци с вас...С други думи-имате положителната мисъл на още един човек. Сега да паля метлата, че имам още прозорци за
чистене, а на вас желая усмихнат и ползотворен понеделник!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон окт 06, 2014 7:43 am

Добро утро, момичета!

Ани, честит рожден ден на майчето ти! Да е жива и здрава и на следвщия й рожден ден да бъдете заедно!
Миле, честит рожден ден на Явор! Да се сбъдне всичко, за което си мечтае!
Изображение
Влади, благодаря ти! Аз исках по-модерна обстановка, ама то ретро се получи. Даже си намерих от тези парцалените платчета (черги). Майка ми си ги е постлала в мазето, а аз си декорирам с тях :). Затова и исках вратите бели да ги боядисам и стилът да е contemporary, ама не. Сега като гледам вратите и започнаха да ми харесват. Още не сме се нанесли напълно, но тази седмица трябва да разместваме мебели. Пристройката, ще я освободим за брат му, за да си е отделно. И даже сме решили да я отделим напълно като махнем свързващата врата.
За това и реших да направим парти за рождения ден преди пак да ни е станало тясно. Децата се налудуваха - тичаха от стая в стая, т етаж на етаж. През задната врата излизаха навън, през централната влизаха и аз само ходя след тях да не вземат да се заключат някъде.
Сега съм малко по-спокойна до момента, докато се захванем със следващия проект. Мъжо пак почна да мисли нови системи и да си прилага знанията и професионализма и направо не знам как ще успея да го разубеждавам.
Аз ще заспивам, че тези дни много малко сън имам, но то от сън спомени няма :).
хубав ден ви пожелавам!
Последна промяна от sladki64e на пон окт 06, 2014 7:50 am, променено общо 2 пъти.


Заключена