Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » нед ное 23, 2014 5:55 pm

Привет, момичета!
Днес се понаспахме. Сега трябва да довършим инсталирането на лампичките над острова на кухнята, за да мога вече да си пренасям нещата в нея. Добре, че снощи ги убедих да не пробиват дупки по тавана преди да купим лампите, защото все първо режем и после мерим :roll: . Голям късмет извадих, защото като отидохме да ги купим, тези които си бях харесала се оказа, че са ги спряли от употреба и имаше точно три (колкото ни трябват) и бяха намалени.
Намерих личната карта от първия път, не се наложи да преравям всичко. Сега наистина се диша по-спокойно (и в буквален, и в преносен смисъл ). Дано се сбъднат пожелнията ви и успее да се промени, поне в това отношение.
Желая ви красива вечер!
И аз вече като Дидка си мисля за коледна декорация. Браво на Зари, елхата ви е прекрасна!
Изображение


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед ное 23, 2014 6:06 pm

Здарвейте ,веселушки !!! Изображение Днес посвърших доста работа ,а все си казвам ,че ще почивам за да не узорвам крака си ..... стана хладничко и тук и трябва да застеля килимите ... остана ми хола и кухнята ..... половината е украсена къщата ,другата ... чака .... с такова нетърпение очаквах да заминат мъжете за Атина тази вечер ,за да се развихря и адвоката снощи ни съобщи ,че започва стачка на адвокатите от 25.11 - 5 .12 ...а нашто дело бе на 26 .11 ...... тъкмо се приготих псиьологически ,че затваряме една страница ОКОНЧАТЕЛНО ..... да ,ама не !! Изморих се многом с тая тема и взе да ми писва ..... още повече ,че с тая икономическа криза може и да не са нещата както очакваме .... но да си призная с ръка на сърцето тов е последното ,което ме вълнува .... снощи съпруга ми същото сподели .... За нас важното е ,че детето ми е живо ,здраво ,че не остана нито дефект и се надявам ,че с помощта на психолозите и всичко останало ще отшуми ...... да не ви занимавам с моите истории ... да мислим за хубавото ,което предстои ....да си отворим душата и с трпет да се помолим през всичките тия дни ,които идват ... да сме добри ,смирени и най-вече хора ..... дребни на глед неща ,но трудни .... Бог ще ни попита един ден "Вие бяхте ли ?! ...... Дано да можем да отговорим ,че поне се опитахме .... ВЕРЧЕ ,нека Бог успокоява с всеки изминал ден душата му ,моли се и знай ,че е някъде отгоре и е много горд с такава дъщеря като теб !!!! Ти си изключително добър ,съвестен и премерен човек ,прави това ,което е нужно ..... знам ,че ти е мъчно ,но за жалост не всички сме еднакви ..... за жалост !!!! Зная ,колко ти липсва ,единствено мога като сестра да те прегърна и успокоя ,.и да ти напомня ,че обичаните ни хора никога няма да си отидат от местенцето ,което имаме в нашето сърце ,отредено за тях ...... докато сме живи ще ги носим в нас ..... :love: Извинявам се за грешките ,но с тая клавиатура ..... чак накрая виждам ,че има проблем ..... На всички ,които не споменавам желая всичко най-добро ,на ЗАРКО и милата му майка много кол;едно настроение !!!! ИзображениеСпорна и успешна нова седмица !!! :)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед ное 23, 2014 6:13 pm

Спокойна вечер, приятелки
[youtube]http://youtu.be/tE9SGw7LmZM[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 23, 2014 7:36 pm

:baloons: :happybd: :baloons: ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ПЕТЯ! БЪДИ ЖИВА И ЗДРАВА,БЕЗКРАЙНО ЩАСТИЕ,РАДОСТ И КЪСМЕТ ТИ ПОЖЕЛАВАМ! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК! :gift: :cake: :gift: :celebrate: :baloons: :happybd: :celebrate: :baloons:


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 23, 2014 7:38 pm

:giflo1: :heart: :giflo1: ЦВЕТЯ ЗА МАМА ИЛИ!!! :giflo2: :heart: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 23, 2014 7:40 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,АЛЕКСАНДЪР! МНОГО ЗДРАВЕ,МНОГО ЩАСТИЕ И РАДОСТ,БЕЗКРАЙНО МНОГО УСПЕХИ И КЪСМЕТ ТИ ПОЖЕЛАВАМ! :giflo1: :giflo1: :giflo1: :giflo2: :giflo1: :giflo1: :giflo1:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 23, 2014 7:42 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: ЦВЕТЯ ЗА ПРЕКРАСНАТА БОНИ! :giflo2: :heart: :giflo2:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 23, 2014 7:59 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Днес Тони беше при мен,преди малко ги изпратихме и сядам да поздравя Петя и Александър,не съм чела нищо от постовете,но искрено се надявам всички да сте добре.Бони,момичета от Варна,изплаши ли ви снощното земетресениекак сте??? Пожелавам на всички лека вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед ное 23, 2014 8:06 pm

Кате,ние сме на 4-ти етаж,друсаше яко и ми се стори вечност..Адски много ме е страх от земетресения...

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед ное 23, 2014 9:32 pm

Изображение

БЛАГОДАРЯ ВИ ОТ СЪРЦЕ, МИЛИ МОМИЧЕТА - ВЕРЧЕ, НАТАЛКА, ИВКА, ДИДКА, ДИАНКА, ЙОАНКА, ИЛИНКА, КАТЕ и ако пропускам някой още :hug: :hug: :hug:

Кате, доста силничко се люшкахме на 13-тия етаж - на мен изобщо не ми се сториха 10 секунди, колкото писаха че е било. Люшна на 2 пъти и може би защото полилея се клати повече време докато се успокои и на мен ми се стори по-дълго. Интересно, че котката не се стресна особено, макар да казват, че животните стават неспокойни преди земетресение :thinking:

Дианка, в крайна сметка ще се гледа ли делото? Нека всичко приключва, а най-важното е Стели да е добре :hug: :hug: :hug:

Дидка, голям сладурко е Зари - как знае че трябва да слуша, за да стане по-скоро елхата :elha:

Топла и спокойна вечер на всички и успешна нова седмица :night: :night: :night: :heart: :heart: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена