Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб ное 15, 2014 12:11 pm

Между другото на 7 декември/неделя/ и 21 декември /неделя/ Зарко ще е при баба си и дядо си,ще съм свободна за среща на готвачите :wink: :tongue: :)За догодина-ще говорим догодина :wink:


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб ное 15, 2014 3:28 pm

Здравейте ,веселушки !!!! Изображение Пожелавам ви да се насладите на богатството на деня, да се потопите в магията на съботата, да виждате само хубави неща, да чувствате с душата и сърцето си, да дадете воля на въображението си и да оцветите в най-топлите есенни цветове днешния ден!
Щастлив уикенд, приятели... насладете му се пълноценно и докрай.. и помнете че, животът е възмутителен, когато мислим за него, и прекрасен, когато го живеем... :) :) :) ДИДКА ,на прав път си изкарвай елхата ....ЗАПОЧВА ДА УХАЕ НА КОЛЕДА... остават само 40 дни, през които християните постят, учат се на смирение, на прошка, на въздържание и на това да бъдат ДОБРИ ХОРА! Изображение МАМИ , :hug: :hug: :hug: НАТАЛИ,надявам се ел.техника да е поправил серийните проблеми ..... ама вярно е като се повреди едно ..... почва хорото ... :huh: ВЕРЧЕ ,радвам се ,че сте добре ,надявам се ,че и същото се отнася за всички останали ,кото не са писали ... Мен ме понаболява вече е само десния крак ,по точно петата ,днес не издържах и реших да отида до супера ,че да поръчвам по телефона е добре дошло ,но ми писна в къщи .... и доста се поузорих ...... така ,че извода отново е по-кротко !!!! :eek: Днес съм малко мързеланка ,сварих само едни спагети ,имах във фризера сготвена кайма с дом . сос и вино и ....... всички си хапнаха сладко ,сладко и аз не готвих ...... но утре не ми се разминава !!! Приятен и спокоен остатък на деня !!! [youtube]http://youtu.be/RV035-eIb0s[/youtube]

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » съб ное 15, 2014 4:20 pm

Здравейте :)

Тук съм и не съм ви забравила - само дето пиша по-рядко :roll:
Всичко у дома си е едно и също - кучетата си лаят /аз/, кервана си върви /дядото/ :thinking: На тези години човек не се променя - да, ама аз пък не мога да се примиря. Говоря, говоря, говоря ..... до безкрай ... Понякога и по-височко ... Резултата е безкрайно кратък и после всичко се повтаря. Човека си е на крака - да е жив и здрав, хапва си добре и всяка вечер прави компания на половинчо с глътка ракия. В това няма нищо лошо. На мен не ми тежи готвенето и шетането около него. Има само няколко неща, с правенето на които ме докарва до полуда, но ... не мога да се справя. Както и да е, опитите продължават :tongue:

Дианка, ти все пак ходи ли на лекар и какво се оказа - натъртено, навехнато или нещо друго? Какво ти препоръваха за лечение? Въпреки болките обаче виждам, че не се спираш - дано да не ти е толкова тежко :hug:

Ивка, независимо че кризата на Глорка е отминала, вие все пак си посетете уролога - добре е да направите и изследвания да се установи дали възпалението е отминало напълно.

Кате, дано лечението на Митака е добро и повече нищо не се появява :thumup: А ти си щастлива баба с Тони - обичай си го и го гушкай докато ти дава :love:

Дидка, браво на Зари - ето как неусетно пораства, намира си занимания и няма да усетиш кога ще дойде време за училище :love: Какво направи днес - извади ли елхата :elha:

Верушка, радвам се че всички у дома сте ОК и че в работата нещата са се успокоили. Така е най-добре :thumup:

Наталка, как са ремонтите на техниката у вас? Опече ли пицата снощи? Не са приятни тези аварийни моменти, но за жалост обикновено се случват в най-неподходящите моменти :wink:

Днес доста поошетах у дома, сега отивам да спретна един десерт в кухнята :cook:

Топла и спокойна вечер на всички :heart: :heart: :heart: :wine: :night: :night: :night:

Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 15, 2014 6:39 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Прибрах се,изкарах си страхотно с Тони! :clap: :clap: :clap: Дидка,Тони попадна в прекрасна група, много го хвалят всички,нямаме оплаквания,чудесен персонал, за Коледа иска влак на релси - механизирана композиция и голяма кола Маккуин,ще получи това което иска,послушен и добричък е вече,само едно нещо не ми допада,не спира да повтаря на сватята,че не обича никой друг освен баба Кати,говорим му много с Инка, баща му казва,че самото дете така усеща нещата и затова никой да не се сърди,чувствам се неловко,но какво да направя,много силна връзка има между нас двамата,обичам го много,много! Верче, радвам се,че сте добре у дома и ти самата,това е най - важното! :thumbsup: Натали, не се притеснявай,това са нормални неща,то като тръгне....но важното е вие да сте добре! :thumup: Прекрасна вечер на всички! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 15, 2014 6:48 pm

Кате,може би другата баба го вижда по-рядко и затова.И баща ми много се дразни,че Зарко обича другия дядо повече,но в нашия случай като идва 1 път в годината,че и по-малко,няма как да се сближат.С другия дядо на когото и е кръстен са в много близки отношения,имат силна връзка,много им се радвам как се обичат само,пу-пу.... :roll:

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 15, 2014 7:39 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :heart: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Дидка,прекарва повече време на село при тях в почивните дни,но обича баба Кати,аз слизам на неговото ниво,много му говоря - как да се държи с мама и тати,как не трябва да бие никого,той се забавлява с мен,но помни това което му говоря и не пропуска да каже - баба Кати не разрешава да говоря глупости или да прави бели,просто много чиста обич Диде!! Миличка Бони,пропуснах да ти благодаря за топлите думи,пожелавам ти - да бъдеш безкрайно щастлива баба,да изпиташ тая неописуема и безгранична обич към внуче!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 15, 2014 9:20 pm

Да ,Кате,чиста обич!

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » съб ное 15, 2014 11:07 pm

Благодаря, Крисия, Хасан, Ибрахим! Благодаря за доставената радост и гордост! Бог да ви пази!
1560650_793722567335441_5477115809652989420_n.jpg
A,сега чакаме Кобрата успех :thumup:
Момичета много съм развълнувана от представянето на нашите деца,очаквам с нетърпение и мача на КУБРАТ :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб ное 15, 2014 11:28 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: ИВЧЕ,СПОДЕЛЯМ РАДОСТА ТИ ОТ ПРЕКРАСНОТО ПРЕДСТАВЯНЕ НА ТИЯ ТАЛАНТЛИВИ ДЕЧИЦА - КРИСИЯ,ХАСАН И ИБРАХИМ! БОГ ДА ГИ БЛАГОСЛОВИ! МНОГО УСПЕХИ ИМ ПОЖЕЛАВАМ! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб ное 15, 2014 11:29 pm

Отбивам се да ви пожелая спокойна нощ и сладки сънища!До утре!


Заключена