Как тече денят на Веселите готвачи? - Ноември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от rusowelka51 » нед ное 09, 2014 8:17 am

Добро утро момичета
Първо да ви почерпя кафенце
Изображение
Вчера ми беше много натоварен ден
Сутринта на едната работа след обед на другата и не съм влизала да ви видя
И за това на патерици честит имен ден
на всички празнуващи вчера
на Бони честит двоен празник
Изображение
Поздрави за Дианка и Йоана Страхотни торти сте сътворили
Сигурна съм че пропускам да поздравя някого,но на всички желая прекрасен ден
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919


vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » нед ное 09, 2014 8:31 am

Ивка, добро утро! Лек и разтоварващ ден ти желая. :coffee:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед ное 09, 2014 8:40 am

Добро неделно утро момичета,
днес денят ми ще премине в къщи край печката,пералнята и прахосмукачката.
Наталка, избра ли си вчера перде :)
Катето и Бони са прекара ли денят добре :)
Варненски момичета желая ви една емоционална среща,целувки от мене :hug: :winkiss:
ще чакам разказа ви за срещатата.
Снощи в 23:30 имах обаждане по телефона поглеждам Богито(синът ми)
ние знаем ,че е на р.д. в Дряново и едно момиче ми вика "елате да приберете Богомил,че се е напил"
а това не е в негов стил на мене ми стана смешно и както съм сънена и казвам" абе ти нормална ли си"
Богито взе телефона и ми казва "мамо взели са ми телефона бъзикат се",стана ми смешно,
може би са искали да се шегуват мислели са,че ще се вържем,но не знаят ,че ние не се месим в неговият живот и няма да отидем да го прибираме
това си е негов проблем,тази сутрин с половинчо се посмяхме обърнахме го на шега :D
Нека денят ви бъде прекрасен,аз често ще надничам тук.
10346280_856441714386735_1474797499930205056_n.png
Влади, днес с тебе ще пия кафе, благодаря ти нека и твоят ден бъде приказен :)

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед ное 09, 2014 8:45 am

Добро утро :)
Вън е мъгливо, но днес ще вида слънчеви момичета :) Дидка, за "наказание" следващия път ти ще определиш датата и мястото на срещата :) :wink:
Поднасям по кафе и ще подомакинствам, а по-късно ще отлетяяяя
Изображение
Хубав ден :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед ное 09, 2014 8:46 am

Ивче, избрах и го поръчах, в понеделник след работа ще мина да го взема :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед ное 09, 2014 9:01 am

ДОБРО НЕДЕЛНО УТРО!
Йоанка,Влади ,благодаря ви за пожеланията!Благодаря на всички момичета още веднъж!
Йоанка,Дианка,поздравления и от мен за красивите торти :thumbsup: .
Ани,почини си добре !За отличния успех :clap: .
На Йоанка,Влади и Ани спокойна :night:
Диде,съжелявам,че няма да се видим,но разбира се ,че пак ще има среща преди Нова година.

Миленка,Веси, :hug:

:giflo1: МОМИЧЕТА,ПОЖЕЛАВАМ ВИ ХУБАВА НЕДЕЛЯ! :giflo1:

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед ное 09, 2014 9:04 am

ВЛАДИ, :hug: виждам те :) !

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед ное 09, 2014 1:01 pm

Добро и слънчево утро и нека денят бъде, ден на сбъднатите желания! :) :) :) Изображение Почти обяд е ,но в неделя ставането е по принцип по късничко ..... и е логично ,никой за никъде не бърза ,спокойствие и уют !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love: Днес е пролет навън ,вчера бе топло ,но мрачно цял ден и все очаквах прогнозата на синоптиците ......... големи бури !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! та така изсъхнаха две перални ,изпрах пердетата , към които имам открита мания ..... да ги сменям лято ,зима и ..... ако настроението не е на ниво .... лудница голяма ..... зашото успоредно с тях вървят и стъклата ..... аз не съм ьвърковатата НАТАЛКА :D ,но се старая :eeek: ,както и да е ..... до под кривата круша съм ,много са и стаите спокойно казва половинчо ,никой не те гони ...... Тая сутрин помолих Виви да направи основно почистване на стаята си ,за да застеля по-дебелите мокети ,поне в спалните ,че вечер си е хладно ..... малко не и хареса в първия момент ,но нали е добро дете ...... Браво ,свърши работа като за голям !!! :clap: Снощи се смях сама и си мислех за НАТАЛИ ,тъкмо измих прозорците и външните щори и се изля страхотен дъжд ..... :yee: Добре ,че бе за малко и май повече ме уплашижа светкавиците и гръмотевиците ...... много шум за нищо . ..... Искам тук да споделя нещо относно торто правенето !!!! :chef: Искам първо да поясня ,че правя торти от 19 годишна ...... горе-долу 25 лазарника :yee: ,но с това украсяване се запалих и аз от нета ,първите ми спомени са от форума на БГ-мамма ...... влизах тайничко надничах ,възхищавах се на Буболинката и ..... ми оставаше всичко хубаво видяно в подсъзнанието ..... по-късно дойде ред на нашия сайт и една ,две бяха момичетата ,които ми правеха впечатлние ,именно една от тях бе и ЙОАНКА ,с която се запознахме и виртуално тук ...... момичето е с талант и няколко рамена напред от мен ,това е за протокола ,но чрез нея ,чрез Ралица ,която не пише за жалост вече тук научих много за тая техника ..... Човек се учи ,докато е жив ,качвам снимки и в една група "Домашни вкусотии " ,чреz ФБ ,защото не мога да преьвърля снимките в компа ...... а колко пъти ми се иска да сложа и моята Carrot cake в снимките на рецептата на ЙОАНКА !!!! Мирише ми на един подарък за Коледа ,но я да видим ..... мили съпруже ..... имаме много техника , нямам това ,което ми е нужно ,откакто блокира лаптопа във "Веселият готвач " снимка не съм качвала ..... :thumdown: Днес си позволявам да пиша повечко ,но знач ,че има момичета ,които ще ми благодарят за обстойния пост :) :) :) Това ,което споделя и АНИ съм го видяла на практика .... един език ,който не се говори или не си в средата е много трудно да се осъществи ..... аз съм жив пример с френския ,за жалост ..... Виви разбира много ,но не иидва да говори лесно ,докато Стелиос умирам от смях като вземе слушслката и започне с баща ми .... да ,дядо .... да дядо ...... питам го какво ти казва дядо ...... отговора е наши ,мъжки работи !!! Една ,съботна вечер пуснах филама "Господин за един ден " ..... никога не го бях гледала ,а беше точно ,когато почина Тодор Колев ...... нали е и родом от Шумен ,без да ги каня ,дойдоха и двамата ...... смяха се много и пожела да го пуснем и друг път .... детския лекар все ми казвашее ти говори ,или да чуват бг. реш ,пък нищо ,че не говорят ...... всичко се запаметява в тая възраст и сега АНИ потвърждава това ...... на мен също ми е интересна темата ! :) Така ..... мисля ,че нямате претенции ,че не пиша много !!!!!!!!!!!!! :wink: МИЛЕ и ИВЕ да са живи и здрави именниците и да ви слушат ,и радват !!!!!!!!!!!!!!!! Животът е прекрасен... нека повярваме в чудото на всеки един ден, да се усмихваме, да обичаме, да бъдем благодарни, че сме тук, че ни има...
Пожелавам ви красиви очаквания на малки хубави нещица, мигове, пълни с очарование, за да сбъднете най-съкровените трепети на сърцето... :love: :love: :love: На варненските момичета Пожелавам ви невероятно красив, вълнуващ и усмихнат ден !!! :love: Изображение Видеоклипът е от островната част на Гърция и Атина .... тъй като едно слънце яко пече днес и ИНДИЛА в тон с времето при нас и за много настроение през днешния неделен ден !!!!!!!!!!!!!!![youtube]http://youtu.be/m65jhGwtWrg[/youtube] :) :) :) :) :) :) :) :)

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед ное 09, 2014 6:40 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Преди малко се прибрах,гледах Тони днес у тях,изкарахме си прекрасно! Дианка, винаги се радвам на дългите ти постове,а това което пишеш и изпълнено със съдържание,благодаря ти миличка за това! Момичета от морската ни столица,как мина срещата,посъбрахте ли се??? Ани, Йоанка,Раличка :hug: :hug: :hug: Приятелки мили, имайте прекрасна вечер! :giflo2: :winkiss: :giflo2:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед ное 09, 2014 7:13 pm

Спокойна и красива вечер!


Заключена