Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Ili71 » нед дек 14, 2014 7:46 am

ДА. Всички имахме по няколко деца в Русия с които си пишехме. После в училище се хвалехме кой какви картички е получил. Те бяха много красиви . В България нямаше такива. Спомням си, че получавах и някакви станиоли от бонбони и салфетки, които още стоят в една кутия. За моите дъщери това е непонятно. Те пускат компютъра или телефона и си пишат на полу-български, чуват се , виждат се и не могат да разберат чувството да чакаш картичка или писмо по пощата и защо е необходимо да я проверяваш постоянно.... Много е приятно като разправяш как Зарко се радва на елхата, на украсата и на всички приготовления за Коледа. В къщи аз украсих елхата, а Дидо я сложи така че да се вижда от двете стаи и всяка вечер вкл'ючва лампичките да им се радва, а Петя се прибра и реакцията на въпроса ми харесва ли ти беше - Елха . :eeek: . За разлика от нея Йоли и Крис постоянно си купуват разни коледни неща и много се хвалят с украсата.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед дек 14, 2014 8:18 am

Е,зависи и от възрастта... :) Да са живи и здрави...

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед дек 14, 2014 9:40 am

Добро утро :)
Идвам в компанията
Изображение
Ани, щастливо пътуване и радост от срещи с любими хора ти предстоят, дано е лек пътя ви.
Дидка, не си блъскай само ти главата в тази ситуация би трябвало всички да се включат без мисъл за състезание. Дано всичко около баба ти се уреди и се успокоиш.
Денят ми е монотонен, мъжа не дава нищо да върша, сега е грабнал прахосмукачката, после ще пазари, после и при свекъра ще бяга, че там не е никак розово. Както и да е и това ще мине.
А русначета и украинчета и аз имах, боже каква радост като идваха писмата....
Хубав и слънчев да е денят ви.
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед дек 14, 2014 10:30 am

10153081_787784464620565_4800099119913938038_n.jpg
Хоп, и аз да се наредя в редицата с кафето,
след банкет съм с една кофа кафе,
прекарах си чудесно :D
Дидка,не се ядосвай,не си само ти да мислиш.
Ани,приятно пътуване :)
Наталка,почивай си,така ще е известно време,а после полека лека ще
започнеш да вършиш ежедневните си неща :)
Катенце, как си :)
Бони,при вас как е обстановката :)
Прекрасна неделя на всички,
правете това което ви е на сърце и ви кара да се чувствате щастливи!


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед дек 14, 2014 11:35 am

Добро утро с усмивка! :) :) :) Изображение
Спокойна, уютна и щастлива да е за всички ни днешната неделя! Всеки от нас е щастлив, когато знае, че е обичан и необходим,..подарете си обич и щастие днес! Желая ви прекрасен, топъл, изпълнен с щастие и красиви мисли ден!
Дайте най -доброто от себе си и се радвайте на това, което ще получите...! :) :) :) АНИ ,пожеланията ми са да прекарате чудесно и да запечатате много и красиви спомени !!! НАТАЛИ ,Браво .... Това се казва мъж за всичко ,да ти е жив и здрав и ти възползвай се и спазвай указанията на лекарите !!! Къде ще ти отдаде такъв разкош .... а когато го имаме естествено не се възползваме .....и аз съм в числото . :yee: ДИДКА ,имаш право за разсъжднията ти около ситуацията ...... Боже мили ,учудвам се как в такова състояние изписват хора за в къщи ..... ???!!!! Или аз не съм много наред ,но някои неща са просто лудост .... още повече когато става въпрос за човешки живот и да се абстрахирам от възрастта ...... не познавам човек ,който да не му е мил живота .... жалко ,много жалко !!! Аз желая най-доброто за жената и дано всичко се уреди ,и най-вече за теб ,за да си спокойна и имаш възможност и нагласа да си усмихната с Малкото ти сладурче !!!! :love: Ах ,пък с русначетата къде ме върнахте ..... хубави и безгрижни години .... пишех си и аз с много ( около 11 бях стигнала ) такава радост ,когато получавах писма и по -дебелички ,че имаше и картички ,и всичко ,което споменахте ,че и дъвки .... веднъж имах цели 6 плика едновременно ,пощальонката ни вънна ,че не се събирали в кутията.... ценностите ни бяха други ,и живота ни по-опростен и умеехме и да се радваме на по -незначителни неща ...... въобще бяхме други ... всичко това споменавам естествено с носталгия ..... колкото до елхата ,все още се радват и дори Виви ,не запали ли лампичките не сяда в хола ... искам компания .... е , и това е нещо ... :love: разбъбрих се отново ,имам сармички и нямам намерение да прекарам деня в кужнята , и пастицио от вчера ,тая година ще постим преди Коледа само .... насила не става ... няма ли я нагласата .... Красив и споделен ,неделен ден !!!!!!!!!!!! :love: Много дружки не пишат ..... МИЛЕНКА ,ВЕРЧЕТО ,КАТЕНЦА ,БОНИ и всички останали .... надявам се да сте добре и да не ви стига времето !!!!! :love:

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед дек 14, 2014 6:05 pm

Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/uHz_8ET-bDM[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » нед дек 14, 2014 6:57 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Топла,уютна и весела вечер на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » нед дек 14, 2014 8:57 pm

Здравейте, мили момичета!
Ние ще пътуваме другата неделя, на 21. Имам още една седмица дотогава, и дано малко ми се оправи коляното, че работя цялата седмица. Поръчах се през нета една магнитна скоба за коляното, дано да дойде преди да сме тръгнали, иначе сега си увивам коляното с един магнитен колан, но той е много широк и дебел, не мога да излизам с него навън.

Момичета, пратете ми на лични съобщения адресите си, и ще пращам картички и аз! :D
Дидка, много съжалявам за новите проблеми, за съжаление обикновено така става, едно след друго се трупат. Знам обаче че ще се справиш със всичко,ти си оправно момиче :thumup:
Благодаря на всички за хубавите пожелания, и аз чакам пътуването с нетърпение!
Пожелавам на всички прекрасен ден!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон дек 15, 2014 5:51 am

1503379_827625427276144_620929415667325027_n.jpg
Нова Седмица - Нов Късмет за всички!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пон дек 15, 2014 6:22 am

Добро утро :)
Замириса на кафе
Изображение
Успешен ден и спорна нова седмица :)
Що ли се кукнах толкоз рано, ама на. Вчера у нас и при свекъра мъжа беше хигиенист и снабдител, сега го изпратих на работа и по-късно ще сготвя.
Лек ден и бъдете щастливи :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена