Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » пет дек 12, 2014 6:08 am

Добро утро, ранобудни работливи момичета!

Изображение
Хайде на кафето :)
Изображение
Имайте прекрасен ден!


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пет дек 12, 2014 6:27 am

Добро утро!
Кате,пази се ,и аз не очаквах това,сещайки се за добрите ти резултати.
Моята баба е в болница,в кома, ,,чакаме,, я, вероятността да се оправи е почти никаква.Не очаквах/в пред вид отношенията ни/така зле да се чувствам,поплаках си на работа,там ми звъннаха.......Криво ми е за начина й на живот в последно време,че си ,,отива,, ...........

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » пет дек 12, 2014 6:59 pm

Привет, приятелки :)
Кате, радвам се, че пак си на линия. Усети се липата ти, сега внимавай повече за себе си, за да няма такива инциденти, ти си разумен човек.
Дидка, отново неприятност, но се надявам да си силна за себе си и най вече за Зарко, да не те вижда унила.
Днес ми свалиха конците, епикризата е отлична, е няколко месеца няма да вдигам тежко, но щангистка тепърва няма да ставам :)
Желая ви прекрасна вечер и спокойна нощ
[youtube]http://youtu.be/CijPyG8UW8c[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пет дек 12, 2014 7:48 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Добър вечер,мили момичета! Дидка,наистина резултатите са ми добри,но аз ви обясних - не трябва да се приема тоя силен препарат на гладно,досега са ме спасявали фрешовете сутрин,но въпросната сутрин нямах време да си приготвя,знаеш как е с малко дете,изисква внимание и обличане,както и да е,трябваше да ме разтърси,за да се науча на ред. Дидка, моите съчувствия за баба ти, моля те,не изпадай в дълбока тъга,тя е възрастна,а животът е кратък,горе главата,дръж се за Зари. :hug: Таничка, да не чувам,че ти си стисната,това не е вярно,докато съм жива ще помня как ми изпрати колет със цветя,разкошна душица си,да си жива и здрава,ще следвам съветите ти. :clap: Натали, радвам се за теб,мила усмивчице, страхотното ти чувство за хумор винаги ми действа положително,дано всичко мине бързо! :thumbsup: Йоанка,толкова ми хареса с тоя тоалет,обожавам черно,изглеждаш страхотно, взирах се,но не видях голям корем,видях стройно момиче,щастлив мъж и дете,бъдете много щастливи! :clap: Влади,много ми хареса украсата в дома ти,браво,много е красиво и уютно у вас! :clap: Ани,как си мило момиче,добре ли си вече,дано всичко отзвучи до празниците,приеми прегръдки и целувки от мен! :winkiss: :winkiss: :winkiss: Момичета,благодаря на всички за вниманието и съветите към мен,ще внимавам много! Дианка, ти ме трогна много със снощния си пост,голяма душа и добро сърце имаш,дано само добри неща да ти се случват,ти си прекрасна мила! Пожелавам на всички весела вечер, лека и спокойна нощ! :hug: :hug: :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пет дек 12, 2014 9:59 pm

Здравейте, момичета!
Кате-Мами, грижи се за себе си. Аз като работя нямам време да си правя закуска сутрин, но гледам да си направя нещо от вечерта - сандвич, или сварено яйце - наварявам един куп и ги слагам в една кутия в хладилника, и когато нямам време - аз едно яйце винаги има време. :D Пожелавам ти бързо да се оправиш напълно!

Йоанче, честита машина за кафе! И аз много се радвам на кухненски съоръжения, като слабостта ми са гриловете :ooppss:
Диди, моите съболезнования за баба ти. Винаги е така, човек и лоши отношения да има с роднина, тежк0 е когато си отиват.
Кате, карай я по-леко докато се въстановиш напълно :thumup:
Влади, много хубава украса, браво! Аз още нищо не съм слагала, само едни лампички по стената около картините, но този ъикенд ако Гари намери къде сме прибрали елхата ще я наредя.

Аз вчера видях зор със забавачницата, цял ден на крака с болното коляно, ама днес е лесно, в гимназия, повечето време седях, паднаха ми се добри класове, работеха си по проектите, аз само наблюдавах и давах отговорите. За другата седмица имам работа за всеки ден, а в неделята, на 21, ще пътуваме до Сан Франсиско да видим Мони, синът ми. По пътя ще прескочим и до роднините на Гари в Айдахо, и ако може и до чичо ми а Калифорния за някои и друг час. Аз го наричам чичо, но тои е първи братовчед на баща ми, работи в КалПоли а Сан Луис Обиспо, това е нещо като политехнически университет. Ще сме на път поне една седмица, и кучетата трябва да стоят в един кучешки хотел, който е много скъп, ама няма начин. Едно поне 1000 $ ще отидат само за пътни разноски, но няма как. В четвъртък ще ида да си сложа грипна ваксина, и да си платя курсовете за идния семестър. Дано ми се оправи коляното през уикенда, аз като съм с къщи го налагам с компреси, с магнетичен колан, и пия Аибипрофин, дано се оправи само че не ми се ходи пак по лекари.

Пожелавам на всички прекрасен и ползотворен ден! :yee:
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » пет дек 12, 2014 10:41 pm

Здравейте ,приятели ................... "Иска ми се да можеше да консервираме в буркани коледното настроение и да отваряме по един всеки месец..." :) :) :) Ами да точно това искам ..... да не изчезне тая магия от всекидневието ни ..... и днес ,ден пълен с много предизвикателства ,изморителен ,но и приятен !!! От сутринта тропкам , че краката ми все още ме наболяват ,особенно петата ,така и не отидох на лекар ... и все още очаквам да се оправи от само себе си .... Луда работа !!!! Но не се и спирам ... при нас вали вече три дни и подгизнахме отвсякъде ..... гостувах на хората ,толкова доброта и нежност лъхаше от очите на дядото .... бабата си е ж нейния свят и всяка втора дума и бе ,докато съм млада ???!!!да си намерям хубав мъж и да родя 2-3 деца ... и колкото Бог ми дадял !!! смях се ,доплака ми се .... и прибирайки се се замислих какво ли ме очаква и мен .... единственото ,за което се моля е да не загубя мозъка си ..... :( Та така ,приключи и първия срок при Виви .... една камбанка ,която винаги бие навреме .... от миналата година по някои по-трудни предмети е увеличила с 5 пункта успеха ,а при по-лесни май се е поотпуснала ,имайки впредвид ,че е по -лесен материала и е намалила успеха .... както и да е ,като цяло съм доволна ..... както и на нея споделих детайлно искам още ,същото чу и от баща си ..... не и стана хубаво ,даже се попритесни и си даде дума да наблегне повече втория срок .... и още повече третия ..... страшно шантава система на обучение един куп безцелни предмети ...... и много трудни старогръцки език ,английски ,френски и съвременен гръцки език ..... и какви ли не други предмети само да им пълнят главите с информация ..... както и да е ,аз няма да оправя образователната система ,но мнението ми е това ,скапват ги от учене.... материала ,който учат в момента го учих в 2 курс на техникума ........ прибрахме се ,от нерви облизах цялата кухня ,буквално .... нервно ли ми е чистя :yee: :? :eek: и точно в 17 часа дойде моя приятелка и излязохме да се поразходим и да си побърборим навън ,взех и децата с мен ,обиколихме витрините,Стелиос е скаран с магазини за дрехи ..... като дявол от тамян бяга ,виви нали е девойка не пропуска да влезе и така докато изберем къде да седнем ..... времето мина толкова бъро и неусетно и в 21.30 доволни ,леко понамокрени дреьите ни само се прибрахнме доволни ...... дълъг ден , добре ,че има и мръкване ,казваше мъдрата ми баба .... та да си починат кокалките ни .... и ето ме тук ,сред вас ..... ДИДКА , за жалост такъв е живота ,съчувствам ти , но само Бог има право над нас ..... понякога и лекарите са безсилни .... МАМИ , :love: Пожелавам ви топла и уютна вечер, приятели!
Оставете грижите настрана, отпуснете се удобно в прегръдката на вечерта... затворете вратата... и бъдете ЩАСТЛИВИ! :love: Спокойна нощ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :love:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб дек 13, 2014 7:12 am

Добро утро!

Изображение
Дидка, съжалявам :hug: Не оставяй тъгата да те завладее. Зари трябва да те вижда усмихната!
Кате, радвам се, че си добре и отново си сред нас. Благодаря ти за комплимента!
Дианка, Виви е изпълнителна и добра девойка и ще покрие очакванията ви.
Ани, приятно пътуване и гостуване. Дано кракът ти се оправи и не те притеснява.
И на мен ми е трудно да намеря елхата и си купихме нова. В IKEA не са скъпи и са досущ като истински. Вчера мъжо ми се обади, че е там и че има една на половин цена и аз не се поколебах казах му да я взима ($10 са нищо, аз ще загубя много повече време в търсене и шанса да я намеря не е много голям).
Утре ще подреждаме, разчистваме и се надявам да стигна и до украсата й.
Мисля си за всички вас и ви желая здраве и хубави дни!

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб дек 13, 2014 7:29 am

Добро утро!
Благодаря!
Йоанка,честита кафемашина и чакам снимки с украсата :tongue: :wink: !
Кате,не очаквах здравословни проблеми с теб,помислих ,че е с Митака,разбрах,че си добре и просто трябва да хапваш редовно,радвам се че е това причината!
Хубава събота!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб дек 13, 2014 8:02 am

Добро утро, приятелки! Кате, радвам се, че си сред нас, поне ще знаеш от какво да се пазиш за напред. Дидка, кураж, друго какво да ти кажа мила, ти си знаеш какво ти е, ние сме тук за да ти кажем, че сме с теб, макар че Не сме до теб в този момент :hug: прекарвай повече време с детенцето за да не мислиш за това. Дианка, и аз искам да има консервиране на празнично настроение, но няма трябва да се научим всеки ден да го живеем като празничен. Ани, предстоят ви хубави моменти, насладете им се на макс, дано и болките ти утихнат и всичко да се нареди както искаш. Момичета, струва ми се, че пак се поразредихме или??? Пожелавам ви хубав уикенд с много украси около вас.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб дек 13, 2014 12:19 pm

Привет, веселушки :)
Навън едно слънчице е изпекло и не се сдържах, разходих се до РЕПа за съботния вестник, почистих някои цветя от сухи листа, полях. И то станало обед :)
Дианка, нека децата все така ти носят радост.
Дидка, трудно ти е, щото имаш сърце :hug: :hug: :hug:
Йоанка, приятно украсяване, ти си творческа личност и пак ще ни покажеш красоти :)
Вече е обед и похапването идва :)
Изображение
Щастлив ден, веселушки :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Заключена