Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
xevi
шеф на кухнята
шеф на кухнята
Мнения: 407
Регистриран на: нед авг 05, 2007 12:34 pm
:: 108 рецепти от xevi
:: 706 снимки от xevi

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от xevi » ср дек 17, 2014 9:26 am

Здравейте момичета, при опит за отваряне на сайта днес може да сте видели съобщение за злонамерен софтуер - проблемът е отсранен, не би трябвало да получавате повече това съобщение и Веселият Готвач НЕ Е бил заразен, така че няма място за притеснение :)

Когато публикувате картинки от други сайтове използвайки [img] таг, картинката реално се намира на сървъра на сайта, от където я взимате и тук само се показва. wallm.com е някакъв сайт, в който Google преди няколко месеца е открил злонамерен софтуер и го е отбелязал като подозрителен. Една от картинките в тази тема беше на този сайт, тя сама по себе си не представлява заплаха, но тъй като той е подозрителен, всякакво съдържание от него се маркира като такова, което пък води да се показва съобщение и при нас. Махнахме я и проблемът е отстранен.
Ако видите някоя картинка да идва от wallm.com, моля не я публикувайте :)


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » ср дек 17, 2014 9:43 am

ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ!
Аз се притесних,защото въпреки предупреждението писах...Радвам се,че няма да имам проблем с компютъра!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср дек 17, 2014 1:51 pm

Здравейте, момичета!

Много съжалявам, че с картинката на кафето съм ви притеснила. Добре, че не съм ви "заразила". Мислех си да я махна, понеже не се виждаше добре, но се отплеснах и забравих. Благодаря на Дидка за намесата и бързото реагиране от страна на администраторите!
Аз тази сутрин се събудих рано и като се започна една кашлица, но вече съм по-добе. Днес ще ходя на работа. Снощи опаковах и първите подаръци и празничното настроение ме обзе :) . Днес ще ги занеса и всеки ден се отваря по един, общо 8 са на брой. Това е еврейски празник и понеже бащата е с еврейски произход го празнуват.
Ще ви пожелая приятен ден, а аз ще си направя кафе, то се е видяло, че няма да мога да заспя отново.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » ср дек 17, 2014 5:57 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Йоанка,оздравявай,няма време! :thumbsup: Нинка, пиши пак,чакам те! Дианка, къде си мила,липсваш ми??? Дидка, как мина празника при Зари,вчера и Тони празнува,пял песен на Дядо Коледа и е много горд от това,получи подарък автописта с много коли,щастлив е?! Момичета,пожелавам ви прекрасна вечер и спокойна нощ! :hug: :hug: :hug:


Потребителски аватар
ninka71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 960
Регистриран на: нед май 10, 2009 1:56 pm
Местоположение: Sofia

Мнение от ninka71 » ср дек 17, 2014 6:13 pm

Здравейте мили момичета!
Благодаря ви за топлото посрещане и милите думи.
Наталка,със здраве да си ползвате новата къща!Винаги да е пълна с щастливи хора и много смях!Да имаш и да живееш в къща е прекрасно!Поне моето мнение е такова.Аз,току-що завърших последните щрихи от коледната украса около нашата къща.Купихме 30 метра цветен гирлянд и докато го нагласихме мина повече от един час.Но емоцията е положителна за всички.
Йоанка,първо добре се излекувай,а после се впускай в работа.Тя,може и да почака.
Много ви е хубава елхичката Кейти.Браво!Тази година в нашата къща са три.Но най-голямата е и най-красива-в червено и сребристо и лампички.
Дидка,както казват и момичетата,натисни малко спирачка.Имаш нужда от почивка миличка,затова така ти е напрегнато.Отпусни се малко и намери поне малко време за себе си /то пък се намери и кой да ти го каже,но... :wink: /
Катенце,много се радвам,че си тук. :love:
Миленка,много ти благодаря за куража,мила!Взаимно ще си го пожелаваме-при нужда.
Бони не я "виждам"...?Дано всичко да е наред и при нея! :love:

Пожелавам ви,топла и усмихната декемврийска вечер!
Изображение
Изображение

Животът е само един миг между две вечности
Платон

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » ср дек 17, 2014 7:55 pm

Привет, веселки :)
Спокойна вечер
[youtube]http://youtu.be/79WeYvGaJA4[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
sumer
готвач с точилка
готвач с точилка
Мнения: 103
Регистриран на: съб юли 12, 2008 1:26 am

Мнение от sumer » ср дек 17, 2014 10:56 pm

Здравейте и от мен.Все още не ви познавам много добре,както и семействата ви,затова не мога поименно да изброя всички :confused: ,но от сърце желая бързо възстановяване на болните,и в навечерието на тези хубави празници на всички да са пълни домовете с най близките и обичани хора и опознавайки ви да имате да споделяте само хубави емоций!!!Ей много задачи за вършене покрай Коледа,уж време да се насладим на спокойствие и уют в къщи,а то не се спрях :thinking: ,но му се вижда края....картичките са надписани и изпратени,украсата е сложена,подаръците са под елхата,остава само да донаправя списъка с менюто за Коледа(на Бъдни вечер ще сме на гости на наши приятели)за да направя списъка за пазаруване.Тук намерих много добри идеи за Коледно меню и това ще ми спести доста време в размишления :wink: но най голямата ми мисъл е подредбата на масата-искам да е хем богата на ястия,хем да не е претрупана,така че гостите да се чувстват добре,но пък и да не се налага да ставам постоянно.....май много искам :roll: но нищо....има време и нет от къдете да открадна идеи :roll:
Хубава вечер!

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » ср дек 17, 2014 11:51 pm

Привет, приятели!

Ще се вслушам в съветите ви и ще наблегна върху възстановяването си първо, пък работата пак ще я свърша, като няма кой друг. Все едно цял ден съм била във фитнес зала - няма междуребрено мускулче да не ме боли от тази кашлица. И темперарурата не е нормална :eeek: . Вчера цял ден четох за настинки и грипове и много неща ми се изясниха. При настинка не се вдигало температура, а при грип се поддържала с дни :eeek: Както и кашлицата била резултат от грип. И настинката, и грипа били вирусни инфекции :o . От всичко излиза, че съм хванала грип. Бащата на децата е 2 седмици с кашлица, на антибиотик (който не действа на вирусни инфекции) и един друг се изпозаразяваме по няколко пъти за кратък период. Не си сложих ваксина тази година и сега с толкова разновидности грип ще видим как ще я караме.
Вие се пазете, защото е много гадно да си болен особено като предстоят и празници.
Лека нощ на вас!
Изображение

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » чет дек 18, 2014 2:31 am

Здравейте, момичета!
Тия дни не съм се качвала, коляното ме боли много, даже се влоши, изду се, сега целия крак ме боли, в каквото и положение да е, остра болка на моменти нетърпима, и понеже и работя беше още по-трудно, на-после се уредих час на лекар за утре, дано ми кажат какво е и да се вземат мерки. МАГнитната скоба която си поръчах още не е дошла, а колана като че ли вече не помага.

Диди, моите съболезнования, лека и пръст на баба ти .
Натали, честита къщичка! :)
Йоанче, бързо оправяне!
На всички желая прекрасен ден!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет дек 18, 2014 5:53 am

Добро утро, приятелки! Верче, привет пишем заедно, лек ден ти пожелавам! Момичета, дръжте се, вие на финала се натръшкахте, гонете всякакви болежки и се стягайте за празниците. Нинка, хубава елха сте украсили. Sumer, kak ти беше името, извинявай ама не помня, скоро не си писала и съм забравила. Хайде да е лек и успешен денят ви. :elha: :candle: :zwyncheta: :eleni:


Заключена