Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от sladki64e » чет дек 04, 2014 6:38 am

Добро утро, приятели!

Изображение
Излиза, че моята приятелка Барбара има имен ден. Още дълги години да се радва на добро здраве и да е все така активна! Има вероятност да се отбие да ни види и ще и разкажа за имения ден. Тук няма имени дни.
Ще ви пожелая щастлив ден и ще се ориентирам към заспиване, че само се разсейвам с този лаптоп - това да видя, другото да прочета ... сега нали съм на тема рокли, хайде и да разгледам какви са модните тенденции...


Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет дек 04, 2014 6:41 am

Ели, за язвата зная, че много помага сусамов тахан 1-2с.л.пфеди всяко хранене. Също така приемането на сок от прясно зеле води до пълно излекуване. Понякога билковите чайове засилват симптомите. Жълт кантарион и овчарска торбичка са много подходящи.

Ани, най после светлина в тунела. Бързо излекуване.
Йоанче, на мен втората рокля повече ми харесва.
Ти не разбра ли, че съпруга ти се гордее с теб. Така, че повече самочуствие и всико ще е точно.

Кате, тези резултати са възнаграждение за твоята стриктност и адкватно лечение. Много ти се радвам.

Дианка, разхождаш ли новата прическа?
Прави го да доставяш радост за окото.

Натали, геройче, успешна подготовка за интервенцята.
Ивка, аз докато ти пиша и изчезна
На еб и всички момичвта, успешен и интересен ден

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет дек 04, 2014 6:53 am

IMG_2084465822626737.jpeg
Извинявайте за грешките, но така съм с техниката
Да си призная и аз се разболях и то точно в разгара на работата. Вчера, се пеибрах с температура и ми се обадиха, че са пред аптката на проверка от здр. Каса. Днес ще дойдат, дано всичко мине безпроблемно.
Хич не ми е до тях, но веднага по тел, ми направиха забележка, че не съм ги уведомила, че няма да работя. Стискайте палци.

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет дек 04, 2014 8:22 am

Добро утро, веселушки! Най-после обнадеждаващи новини от Ани, лекувай се и да си знаеш за следващия път (аз лично ти пожелавам да няма такъв) но Гари е прав, казваш че си така от 2 седмици и искат не искат няма да те оставят. Та извода какъв е, че рано или късно се стига до антибиотик, само дето те измъчиха. Когато имаш нужда ще ти изпратя каквото кажеш (само за йодта се съмнявам, защото е течна) но ще опитам. Кейти, много лошо ама се надявам да е в началото и да пресечеш настинката, успех с проверката. Ели, бързо възстановяване и на вас с детенцето, нищо не знам за язва. Дидка, гонете вирусите и вие бързо, бързо оправяне. Кате :clap: :clap: на теб, сподели каква е тайната, дай Боже и при Митака добри резултати. Йоанка, и аз съм за втората рокля, а иначе направо се облещих, ти какво имаш да криеш мила, по скоро рокличка със задни части и коремче трябва да си търсиш, не се обиждай ама си толкова слаба, това с прикриването е мой стар и сигурно ще остане доживотен проблем ама свикнах и с това, здраве да е. Здраве и дълголетие пожелавм на Барбара, все така да се уважавате. Наталка, ти как си :hug: кураж. Миленка сигурно се движи със сто между работата и задълженията. Танче, Верче, Миле, Дианка, Иле, Ивка (броих, броих дано не изпускам някой) :zwyncheta: :zwyncheta: лек и успешен ден. Новичкитеееее, къде сте, хайде минете че липсвате а и тъкмо ви запомних имената и ето сега не ми идва на ум. :snejenchovek: :snejenchovek: Хайде да е весело и празнично на всички, Честито на празнуващите.


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет дек 04, 2014 9:53 am

ще пиша само с малки букви от тел.
йоанка,според мен червената.тя има едни чупки в кръста ,които скриват корема.аз имам слабо тяло но имам колем,роклата от кръщенето е точно с тази кройка.Обаче бих си купила в същшя тон червен обувки,обувките оказват голямо влияние върху целшя облик/според мен/.покажи на себе си че можеш всичко,че жената може да има много лица и външен вид ако поиска.А тези червени обувки можеш да ползваш при други,,поводи;, с панталон,че и с дънки...

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет дек 04, 2014 4:10 pm

Здравейте,влизам за малко да проверя как сте...Днес такова тичане по инстанции....Чакам Зарко да го докарат,за няколко часа отиде при баба си.
И хиляди битовизми имам да уреждам...

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет дек 04, 2014 5:31 pm

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :night: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Привет,мили момичета! Ани,много се радвам за теб,дано всичко отзвучи и да си здравичка! :thumbsup: :clap: :thumbsup: Йоанка, роклите са прекрасни,избери тая,която ти е на сърце,жената винаги усеща кое да избере,успех мила! :thumbsup: Влади, няма тайна мило момиче,просто не се храня с пържени храни,тлъсти меса,солено,сладко - пия си кафето винаги със захар,чак толкова не е необходимо,консумирам много салати,плодове,сурови ядки,ако знаеш има моменти в които ми се хапва пържен картоф или яйце,но не го правя - в името на здравето не правя компромиси,защо сама да си създавам страдания,всичко е в мои ръце,пък и свикнах вече с тоя начин на живот,чувствам се добре! Ели, не вземай джинжифил,противопоказен е при язви,дано намериш разрешение на проблема,но иди на лекар,това не е шега работа. :love: Момичета, тръгвам след малко към Тони,ще минат да ме вземат,сутринта да го заведа на градина,мама и тати са на работа.Прекрасна вечер и спокойна нощ на всички!!! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » чет дек 04, 2014 9:41 pm

Здравейте, момичета!
Благадаря ви много за пожеланията :) , надявам се до една седмица да съм се оправила напълно.
Аз успях да поспя тази нощ, макар че още се давя от кървави съсиреци които ми падат в гърлото и ми го запушват. Но поне ушите ми са по-добре, и от днес трябва да почна да уча по малко, че имам изпит другия вторник - последен изпит по американска национална политика, и свършвам курса. Аз така бях изоставила всичко в къщи през последните 5 дни, дори зелето не съм претакала, от днес трябва да почна по малко да си поемам едно-друго.

Кате, много добре се храниш, здравословно, браво на теб! :) Права си, с течение на времето се свиква, и на мен преди ми липсваха пържени храни, но сега вече не ме съблазняват.
Диди, много е гадно да си болен когато има много работа за вършене която не може да се отложи, пожелавам ти да се справиш и оправиш бързо! :giflo1:
Йоанче, ти ще станеш моден експерт за случая :gold_cup:

Ели, и аз намерих същата информация като Диди - 4 чаени чаши суров зелев сок на ден /имам предвид сок изцеден от сурово зеле, със сокоизстисквачка/ според разни изследвания лекували язва за 1 до 4 седмици според този саит http://www.naturalnews.com/027454_cabbage_ulcers.html . Не познавал лично никой който да се е излекувал по този начин, но ми се струва че вреда няма да има, дори и да няма пълно оправяне. Зелевият сок съдържал вещества които уплътняват стомашната стена. Въпреки всичко аз бих отишла първо на лекар, зашото има няколко вида язва http://www.ulcer-cure.com/index.php/all ... -of-ulcers и не знам дали зелето важи за всички видове - доколкото виждам изследванияата са базирани на пептична язва без усложнения.

Пожелавам на всички прекрасен ден и уютна вечер!
Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет дек 04, 2014 11:42 pm

Здравейте, сладурчета!

Тъкмо ми се обади Барбара, че ще дойде, знаех си аз :). Ще преброя по-късно гласовете за роклите да видим, коя се е класирала :). Вчера си направих снимки и с двете, но картата ми се е прецакала и не мога да ги прехвърля. Сега пак опитах и такмо стана и като тръгнах да ги копирам пак запецна :).
Иначе мъжо вика, че черно-бялата била за бременни. Все пак е тактичен, вместо да ми каже, че с тази рокля аз приличам на бременна заради големия ми корем :D . Има дни, когато корема ми е ужасно голям и сега съм точно в тези дни и ако искам да избегна въпроси от рода на "кога ми е термина", ще трябва да се задоволя с рокля, която го прикрива :).
Иначе, червената е чисто черна, която аз купих, но не намерих снимка на нея. Моделът е същия и затова и аз като Дианка гледам да има чупки в тази област, за да ми го скриват, когато е голям :).
Ще се върна по-късно, за да ви разкажа как е минала срещата и коя рокля спечели :).
А като гледам може и да не отида на партито, че усещам, че се разболявам - гърлото ме боли :cry: , тъкмо се зарадвах, че няма да могат да се справят със защитните ми сили бактериите, ама май са поотслабнали. Около мен само болни ( и в къщи, и в работата). :confused:

Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пет дек 05, 2014 12:10 am

Йоанче, и аз така в продължение на няколко години ми се издуваше корема, като че ли съм бременна, а иначе имам нормално тяло. Чак това лято се разбра че коремът ми се е издувал понеже жлъчката ми не е работела норнално, вероятно в продължение на години, за да се стигне само до 6% оттичане от нормалните 100%. Ако имаш голям корем на слабо тяло, това може да показва хроничен здравословен проблем, обикновено на стомаха или червата. Иначе като те гледам колко си слабичка, не мога да си представя че имаш какъвто и да е корем, камо ли голям :? .
Стискам ти палци да не се разболяваш, нали трябва да обереш погледите на банкета :flow2:
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение


Заключена