Как тече денят на Веселите готвачи? - Декември '14

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от didurana » съб дек 20, 2014 7:52 am

Добро утро!
Веси ,оздравявай бързо!
На всички желая прекрасни дни!


Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » съб дек 20, 2014 5:50 pm

Здравейте, момичета!

Много закъснях за сутрешно кафе с вас, както и за следобедно :) Аз все още съм с чаша кафе и в очакване на най-готиния човек да прекрачи прага ни :)
Изображение
Трудно се вреждам за лаптоп, тъй като поляхме новия с вода и беше до тук. Толкова тежко го преживя Даниел, че му дадох пак моя. В гаранция е и дано го оправят.

Ето какво се случва, ако се опитаме да живеем без технологии в този век:
Изображение
Тиха, топла и красива вечер ви пожелавам!

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » съб дек 20, 2014 7:01 pm

Превет, момичета! Къде сте всички? Йоанка, много си права, че без технологиите днес сме направо загубени, но това си има както предимствата така и недостатъците. Аз например срам не срам си признавам, че не знам тел. номер на нито една приятелка а едно време знаех дом. телефони на цялата махала и лели и вуйни по градовета барабар с кодовете. Миленка, Весито оздравя ли? Ани, ти сигурно си в трескава подготовка за пътуването, лек път ви пожелавам, щастливи мигове с любимите ти хора и не на последно място остави болките в Спокейн и пътувай безпроблемно. Днес не очаквам никой да прекрачи прага ни а каква ще е годината ще видим, ще споделяме тук само да сме здрави. Дианка, браво :clap: :clap: на теб, със сигурност си допринесла повече отколкото предполагаш за училището, ако всеки е направил колкото теб е напълно достатъчно. На всички вас и тези, които не споменах пожелавам красива и топла предпразнична вечер.

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » съб дек 20, 2014 7:08 pm

Спокойна вечер
[youtube]http://youtu.be/DF3XjEhJ40Y[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » съб дек 20, 2014 8:43 pm

:zwyncheta: :elha: :zwyncheta: Привет,мили момичета! Сега се прибрах,децата ме докараха,днес ме избраха за полазник,много държаха аз да съм човека прекрачил прага на дома им,беше голямо удоволствие за мен,прекарах чудесен ден - пазарувахме,готвихме,играхме с Тони! :clap: Влади,Ани,Йоанка всичко добро ви пожелавам! :thumbsup: :clap: :thumbsup: Прекрасна вечер и спокойна нощ на всички! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » съб дек 20, 2014 9:58 pm

Здравейте!
Днес деня беше прекрасен :roll: !
Единствено кашлицата на малкия ме тревожи,но се надявам да почне да отшумява.
Днес непланирано от мен първи ни полази куриер с подарък за Зарко от кръстницата му ,вълнението му беше огромно.Направи ми впечатление,че много се зарадва и на картичката,не само на играчките.
Днес поръчах календари за родата,че майка много ме препира :D .
Гледам да се зареждаме с хубави емоции,вчера пуснахме част от картичките,на бабите и допълнително украсени :wink: ,сещате се от кой :D .
Искам хората около мен да са щастливи :love: колкото може.
Спокойна нощ!Сладки сънища!

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » съб дек 20, 2014 10:41 pm

Красивите вечери раждат красиви приказки...Изображение
Пожелавам ви тиха, уютна, споделена и много нежна съботна вечер, приятели!
Подарете си предколедно настроение, мигове на вълшебства и любов.. и правете само това, което ви казва сърцето! :) :) :) Здравейте малко накъсничко ,но и днешния ден бе на бързи обороти ,след обяда бях с много силно главоболие ,но на дете и на светец каквото обещаеш трябва да изпълниш ..... сутринта бяхме с Виви ,и двете недоспали в наша близка да правим коледни бишкоти .... замесих и 3 франзолки хляб ,че много го харесват децата и ..... и в 3 часа се прибрах каталясала ..... но думата си е дума .... Та така моето момиче имаше коледно парти в училището и понеже е и в комитета на училището трябваше да присъства до края ,за да приберат и почистят залата ..... и така ,добре ,че приятелката ми е в род. комитет и ми спести присъствието ..... бях и спокойна ,и около полунащ ми я докараха пред вратата и се поех въздух ..... ах,досега нищо не знаех .... в последния момент снощи реши ,че няма какво да облече и хукнахме по магазините ..... добре ,че пазарува от два магазина с младека стока ,че ..... петата ми не е за много вървене ..... тъй като партито бе за Коледа искаше и да е в крак с празника ... червена рокля .... намерихме бързо ,но пробва и черната същата и дилемата бе готова ..... коя да вземем ?! ..... Тъй като бях притеснена ,че времето хвърчи ..... купихме и двете ,черната един номер по-голяма ...... :yee: :yee: :yee: Лудница ,но бе радостна и много доволна и изтърпях и това ..... та обещаното бе да посетим един разкош тук на острова ..... един луксозен имот на един много заможен грък ,който всяка година трескаво подготвя до най-малката подробност всичко ,за да достави радост на малки и големи ...... не мога да ви опиша каква красота и снимки правихме ,и много лакомства ни почерпиха ,Стелиос 5-6 пъти се върна до един огромен дядо Мраз ...... с огромен чувал ,тъкмо напълнят с най-различни лакомства чувала и след броени секунди свършва .... пълнят джобове децата ,сякаш идва края на света ...... тая вечер ще спя удовлетворена и коледно настроена !!! :love: Благодаря ви ВЛАДИ и ЙОАНКА ,нали съм и гръцка снаха трябва да уважа и сладките на гърците ....... има бъдеще в сладкоправенето ,колкото до училище наистина е правилна констатацията ти .... всеки нещо малко ако бе допринесъл ,света щеше да е и по-красив и мизерията щеше да липсва ..... Оздравявайте всички ,че идват празници ,вълнуващи и краисви за малки и големи ...... днес свекър ми бе човека ,който влезе у нас и съм много доволна ,че е с голямо сърце и щедра душа ,дай Боже !!! :love: Зарко ,да са ти честити подаръците ,МАМИ ,поздрави на Митака и на всички останали сладка и спокойна нощ !!!! Изображение Изображение Ето ги и героите ......

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед дек 21, 2014 6:46 am

Добро утро!
Сипвам кафето и ви чакам :)

Изображение

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » нед дек 21, 2014 7:23 am

Добро утро,Иле!
Добро утро!
Имам нужда от едно кафе,още не съм си направила..........

Ili71
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 717
Регистриран на: вт фев 05, 2013 9:10 am
:: 1 рецепти от Ili71
:: 2 снимки от Ili71

Мнение от Ili71 » нед дек 21, 2014 7:42 am

Добро утро, Дидка!
Заповядай :coffee: , аз съм ти сипала :)


Заключена