Как тече денят на Веселите готвачи? - Януари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от vladkavl » нед яну 04, 2015 9:04 am

Ето ме пак. Йоанка, Кате и Или, благодаря ви за пожеланията отправени към сестра ми. Ми може ли да съм такава шматка............и да не пожелая на Дианка бързо възстановяване на всички болни у дома....Е........ сега ти го пожелавам и се моля и това изпитание да издържиш а ти си силна и ще се справиш. Всяка от нас ще се справи дано само не се налага. Нали знаеш, че точно сега нямаш право да се разболяваш :hug: :hug: та ти си локомотива в момента. По принцип преди да изляза от форума проверявам дали някоя от вас не се е присъединила за да я поздравя но ето с Йоанка сме се разминали. В петък и събота наваксвайте с филмите, че през седмицата :yawn: :yawn: не остава време за сън. Хайде пак лек ден от мен.


Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед яну 04, 2015 9:44 am

Добро утро момичета
1509242_633958486730270_5699052235868152716_n.jpg
Дианка, бързо бъзстановяване на половинчо и Виви.
Влади,честит рожден ден на сестра ти,нека е здрава и щастлива :happybd:
Днес си поспах за последно да късно,че утре съм първа смяна от 4,та значи трябва да стана в 3 :eeek:
колко ще ми е трудно но ще се справя.
Иле дано ти запали колата и няма проишествия :)
А,сега нека се насладим на прекрасната неделя :)
Последна промяна от ivkaa75 на нед яну 04, 2015 9:52 am, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед яну 04, 2015 9:48 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/KljYQz6QLrU[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=KljYQz6QLrU

Добро утро и от мен :)

Докато се наканя да пусна поста, вие ме изпреварихте с няколко кафенца :wink: Благодаря ви :hug: :hug: :hug: И аз се нареждам с моето :coffee:

Влади, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СЕСТРИЧКАТА ТИ - НЕКА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА ПОСТИГА ЖЕЛАНИТЕ ОТ НЕЯ НЕЩА :heart: :heart: :heart: :gift: :gift: :gift: :heart: :heart: :heart: А на теб - приятна почивка и сладки сънища :night:

Йоанка, гледайте си филмите и всичко останало на новия телевизор докато още не е започнало работното време :wink: Че ето от утре пак влизаме в коловоза :roll:

Дидка, развесели ме с твоя "часовник" - един ден напред :D

Дианка миличка, от сърце ви желая по-бързо оздравяване на Виви и съпруга ти :thumup: А ти стискай зъби и вземай всички мерки да не се разболееш - трябва да има кой да поддържа огъня и да раздава лекарствата. Ти си "бойно" момиче - всичко ще успееш да направиш :thumup: Очакваме добри новини :hug:

Наталка, как си - не съм те "виждала" като че ли вчера :thinking:

Днес малко ще поошетам, че утре пак съм на огнева позиция :wink:

Хубав и усмихнат ден на всички Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » нед яну 04, 2015 2:03 pm

Привет, приятелки :)
Влади, честит рожден ден на сестричката ти, да е жива и здрава и дълго да се радвате на сестринската си обич :)
Бон, тук съм, просто времето някак ми изчезва много бързо :) Завъртам се вкъщи, което не мога да свърша го върши половинчо, после хвръкваме до болницата при свекъра и то се мръкнало :)
Сега ви поднасям по пица, че отдавна не съм хапвала точно такава :)
Изображение
Хубав неделен ден, бъдете здрави :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » нед яну 04, 2015 3:43 pm

.... Точно сега не трябва да се разболявам .... ми цял локомтив съм ...... тегля вагони ...... но щом обичаш хората ,нищо не е тежко или невъзможно ..... наистина новините ри мен са много по-добри .... БЛАГОДАРЯ ВИ ,момичета !!!! :love: :love: :love: Изображение Учудвам се ,какво може да ни дохде до главата ,ако не е съвместим антибиотика с нас ???!!! Направо ужас ,вместо да помогне ,направо допринесе един куп други проблеми ..... добре ,че го спряха и взе да идва на себе си ,мъжа ми ...... днес дори яде :thumbsup: но и аз не се спях да готвя ,искам да им угодя до последно ..... Виви е много по-добре ,единстения и проблем е,че е нещастна ,как с такова нетърпение очаква празниците ,тя е може би най-традиционната у нас .... държи до последната подробност ,но за жалост не успя нито да сурвака ,нито да подреди масата празнично ,какъвто бе концепта ...... здраве да е ,много Нови Години да празнуваме и да сме здрави ..... Много ме стоплиха думите Ви ,Благодаря ,ма много ,чак ми се навлажниха очите ...... :love: :love: :love: Още веднъж искам да ви пожелая успешен старт, попътен вятър и една щастлива, обичана и вълшебна нова година!
Докосвайте всичко с любов, защото всеки докоснат миг се превръща в щастие, бъдете обичани, обичайте, дарявайте любов и се усмихвайте повече...ВЛАДИ ,да ти е жива и здарва сестричката ,аз нямам ,но всички казват ,че е цяло щастие да имаш сестра !!! Нека бъде щастлива и нека всички хоризонти пред нея са отворени !!!! Обичайте се и се подкрепяйте !!!! :love: Изображение А на всички останали отправям следното пожелание :Да се усмихвате по-често... и за малки поводи. :)
Да бъдете заобиколени от хората, които обичате, да им се радвате,.. а и те на вас. :love:
Да обичате и да бъдете обичани, защото това осмисля дните и придава блясък в очите, който не остава незабелязан...... :love: :love: :love: Да бъдете здрави, да не се огъвате пред трудности...
Да бъдете Себе си! :clap: Изображение Красива и споделена ,топла и спокойна вечер !!!!! :love: :love: :love:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » нед яну 04, 2015 8:01 pm

ехооо..... :) :) :)
10888805_634193473373438_1993701139506683965_n.jpg

Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » нед яну 04, 2015 9:40 pm

:night: ДОБРА ВЕЧЕР,МОМИЧЕТА! :night:
ДИАНКА,колко е хубаво,че болестите се отдалечават от вас :thumup: .
Благодаря за пожеланията!ЗДРАВЕ,МНОГО ЗДРАВЕ ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА И МНОГО ПОВОДИ ЗА УСМИВКИ
ПРЕЗ ЦЯЛАТА ГОДИНА ! :hug:
ВЛАДИ,да е жива и здрава сестричката ти!Нека успеха и късмета да са винаги с нея! :giflo1:
ИЛИНКА,аз също пътувам :( .Влака не те ли устройва като превоз?
Аз днес продължих с празнуването :) Бях с момичетата от предната ми служба.
Там оформихме една компания,ходим заедно на почивка и днес планувахме
и обсъждахме следващата дестинация :clap: .
Утре на работа :wink: .
:night: :night: :night: ЛЕКА И СПОКОЙНА НОЩ! :night: :night: :night:

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон яну 05, 2015 3:35 am

Добро утро момичета :)
Спорна и лека Нова Седмица на всички!
10923533_840334212671932_5570730827639189756_n.jpg

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » пон яну 05, 2015 5:35 am

Изображение
Добро утро!
Успешна нова седмица! Хубав и приятен ден!
Ани, Влади, лека нощ на вас!

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » пон яну 05, 2015 7:21 am

Изображение

[youtube]http://youtu.be/wKpedl5QyKM[/youtube]
https://www.youtube.com/watch?v=wKpedl5QyKM

Добро утро :giflo1:

Ивка, Йоанка, благодаря за кафенцата - нареждам се и аз с моето :coffee: Набързичко ви поздравявам с утрото и отивам да се трудя. Новата работна година започва - дано да е успешна и ползотворна за всички :thumup:

Дианка мила, тези дни не излизаш от мислите ми :hug: Дано да оздравяват по-бързичко домашните ти :thumup: Защо не си спретнете посрещането на Новата година по стар стил - на 14.01. Дотогава всички би трябвало да са здрави и да си отпразнувате както подобава :)

На Влади, Ани и Йоанка - приятна почивка, а на всички останали - успешна нова седмица, успешна година и много поводи за усмивки Изображение
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Заключена