Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от janova » чет фев 26, 2015 7:32 am

ВЛАДИ,пишем заедно :) !СПОКОЙНА НОЩ! :night:


Потребителски аватар
janova
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1539
Регистриран на: ср юли 21, 2010 11:16 pm
:: 90 снимки от janova

Мнение от janova » чет фев 26, 2015 7:34 am

БЛАГОДАРЯ,ВЛАДИ!След малко "излитам"! :)

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » чет фев 26, 2015 7:48 am

Добро утро и на вас приятелки! Кейти, много ме разсмя с този фервекс, мисля че ще разреша проблема с прозорците на всички ви, защото се заредих с "въпросния виновник" от България, така че който има за лъскане да отскача в близката аптека и от там право на парцала, но знаеш ли направи ми впечатление, че вече се произвежда в Бг а не е внос. Те го бяха спрели за известно време, защото 2013 като си бяхме лятото го нямаше по аптеките и хоп сега го намерих но трябва да отбележа, че е една стъпка по надолу от вносния,мое мнение. Ще се съберем в събота но само едното семейство е с дете на другите децата са голями, тъй че няма да ми е трудно, менюто е лесно, ще изпечем едно малко прасенце, питка със сирене, торта и сладки и много зелени салати, мисля че е достатъчно.
Кате, то хич не ми е добре ама залежа ли положението става още по-зле, когато съм на крак по-лесно се оправям, шмъркам си, кихам си и се наливам с чайове и разтворими витамини и така изкарвам настинките.
Йоанка, звънкай когато ти е удобно а иначе за бизнеса мисля, че дори си закъсняла но по- добре късно орколкото никога.
Дианка, и аз като теб все си мисля, че децата са още малки ноооо не са, до теб имаш един пораснал вече мъж, макар и малък, поведението му говори много, успех на терапията.
Миленка наистина се изгуби, дано е за добро.
Аз вече купих мартеничките дори мисля още в събота да си ги сложим.
Хайде на всички пожелавам слънцето да пребори мъглите и да ви стопли душите!

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет фев 26, 2015 8:16 am

Добро утро :)
Дидка, това безсъние уморява, пази се :)
Йоанка, ти си творец на красота, това което вършиш е изкуство. Дано се престрашиш и почнеш да радваш много хора с творбите си :thumup:
Сипвам си кафе и се радвам, че съм с вас
Изображение
Хубав ден и много усмихнати моменти, веселушки :)
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » чет фев 26, 2015 3:33 pm

Къде стееее?
Успях да легна за час и поспя...
Хайде компания ще пием ли следобедно кафе :coffee: :giflo1: ?

Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Мнение от Sirena » чет фев 26, 2015 3:49 pm

Кафето идвааааа
Изображение
:D :D :D
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."

Потребителски аватар
Diel
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1117
Регистриран на: пет авг 20, 2010 10:29 am
:: 10 рецепти от Diel
:: 43 снимки от Diel
Местоположение: Sofia

Мнение от Diel » чет фев 26, 2015 4:45 pm

Зравейте момичета!
Изпихте ли кафетата,че нося сок.
Днес моите момичета казаха ,че било деня за лунната диета и го ударихме на фреш.
До сега добре,но предполагам,че довечера ще сме яко огладняли.
Такова слънчице е напекло навън и народа плъзна по разходки.
Дианка,браво на твоето момче и на психолозите
че са успели да го спечелят.
Йоанка,ти сама ще прецениш кога си готова за самостоятелен бизнес.Важното е решението да е лично,умението го имаш и ще имаш голям успех.
Натали ,напазарува ли мартениците?
Ех пак трябва да приключвам.
Лек следобед !
10408938_854025424654460_7021026947267765463_n (1).jpg
това е от балкона у нас :)
1781997_854025504654452_3187107910952734695_n (1).jpg
article_13101_thema4.jpg

Потребителски аватар
dianakatou
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1068
Регистриран на: вт фев 14, 2012 10:37 am
:: 9 рецепти от dianakatou
:: 119 снимки от dianakatou

Мнение от dianakatou » чет фев 26, 2015 5:46 pm

Привет !!!! :) :) :) Изображение Днес при нас бе един ,красив .пролетен ден .... топло ,слънчево ,цвъркащи разни птички и естествено глътка въздух ,многоочаквана и желана ,представа за нещо ново и свобода ..... а аз трябваше да посетя моя зъболекар ...... не бе най-доброто ,но беше за около час и естествено умната ми главица вече бе решила какво ще следва после .... естествено ,ако съм наред и не чувствам болки .... разхдка по централната улица ,зяпане и ако нещо ми грабне окото ..... да помисля дали ми е нужно ????!!!! :roll: И така ,излязох с леко по
виснала полвин буза и леко изкривена уста ,сякаш съм прекарала инсулт и колкоо минаваше упоиката ме хващаше повече ,добър залог ,че ще се разхождам без да ме боли поне ,защото сърце не ми даваше да се прибера у нас в такъв приятен ден .... и толкова чакан .... Вчера бях влязла в един форум и коментираха за марки и въобще за чайове ,които се пият в Бг . много ми бе интересно ,предвид ,че не съм си идвала доста време и едновременно любопитна какъв е пазара в Бг. ..... срещнах какви ли не чайове ,някои ,които за пръв път ги чувам ,но много се зарадвах ,четейки "Алпинист ","Туристически чай " ,тези ги познавам и всичко ми напомняше у нас в Бг. ..... може и да ми се смеете ,но просто не можете да си предстваите какво чувство е ???!!! :love: Та така хукнах по такива магазини ,много подправки ,ама много от цял свят ,много чайове ,кафета пак от цял свят .... обиколих почти всички ,които зная и естествено напазарувах ..... нали кухнята ми е втората любов , започнах с най-различни пипери на зърна ( черен ,червен ,зелен и бял ) ..... досега не бях чувала за зелен ,както и да е ,накупих си канела на шушулки , една подправка за супи и ястия и един чай смес от банан , портокал ,хибискус ,канела и разни други ,които за пръв път ги чувам ,и отделно хибискус ..... Тия чайове са насипни и доста солена им е цената за чай ,но един живот живеем и ако хе изпитваме удоволствие от него .... какво да се казва само ,че го живеем ?! Права ли съм .... е ,купих си ги с цел да направя моя смеска после ,в момента пия и се наслаждавам на вашата компания и нали съм загрижена мама ,реших да приготвя сама една рецепта за течен шоклад ,че го хапват много у нас , да зная поне какво ядат ,иначе Нутела им купувам ..... та взех и 300 гр. лешници и без да искам се сетих ,след като платих :thumdown: ,колко са скъпи ,че имаме две дървета в Бг ,и майка ми винаги ми начупва и слага някъде из багажа ,защото все ми са тежки куфарите и препълнени и че е знаела какво прави милата ми душичка :thumbsup: прибирайки се тук и отваряйки багажа ,откривам доста работи ,които не съм ги слагала аз ..... добре ,че досега не са ми правили забележка на границата за нещо ,което наистина нямам и хабер ,че го пренасям ..... такива са майките ..... винаги бдят за децата си ..... нека и Бог да ги пази !!!!! А ,ааа поувлякох се и фермана пораснал .... прибрах се ,прострях ,не съм пила Фервекс ,така ,че прозорците чакат и мисля ,че им е рано .... днес бе възможност ,но и утре е ден .почти всички започвате основно почистване ,на мен да си призная ми е рано още и по принцип го правя когато прибираме килимите ..... а за такава мечта е рано ,нищо ,че великден е толкова рано тая година ,няма да ги бутна ,защото малкия бандит почти не ползва пантофи и просто е наложително да е застлано докато се стопли и чувстваме ,че са излишни ..... Благодаря ви за милите думи и аз много се радвам ,и да си призная не очаквах от Стелиос тази позиция ???!!! ,но тая е действителността , аз не искам да хваля децата си пред хората ,а в къщи косата ми да се изправя и да живея с илюзии ,радвам ,че с много внимание ,постоянство (днес не пипва компютрите ,баща му го наказа ) и диалог виждам резултати на лице .И друг път съм споменавала всеки може да създаде дете ,но да го възпиташ е нужен талант и много търпение ...... снощи именно това коментирах с нашата психоложка ..... всяка жаба трябва да си знае гьола ..... да съществува един неписан график , защото и ние сме хора ,родителите и естестевено си имаме и нашите нужди ,било занимания ,било на спокойствие да изслушам новините или ..... просто да отделя време за Диана ,за фонда и аз съм човек ..... ЙОАНКА ,очаквах доста време да чуя това и аз като ВЛАДИ си мисля ,че би трябвало да си осъществила тая твоя мечта ,защото освен всичко друга налице и таланта !!!! :thumup: Аз приветствам тая твоя идея ,не зная колко лесно или трудно е да се осъществи ,мисля ,че при вас са много по-гъвкави законит,не ми остава нищо друго ,освен да пожелая Добро начало и успех !!!! :) Топла и спокойна вечер на всички !!!! Потопете се в магията й, отпуснете се в домашния уют, споделете я с любимите хора, отпивайте малки глътки щастие, ... и не забравяйте, че щастлив е този, който е щастлив у дома си...Изображение[youtube]http://youtu.be/-5pDGH9ktNo[/youtube]

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » чет фев 26, 2015 6:45 pm

:giflo1: :giflo1: :giflo1: :night: :giflo1: :giflo1: :giflo1: Привет,сладуранки мили! Не писах две сутрини,защото до късно гледам тенис,но снощи Гришата отпадна,за голямо съжаление. Дианка,така увлекателно пишеш,а аз така се радвам на дългите ти постове,браво миличка! :clap: :love: Момичета,пожелавам ви чудесна и спокойна вечер! :hug: :hug: :hug:

Потребителски аватар
sladki64e
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 1888
Регистриран на: пон сеп 21, 2009 6:34 pm
:: 20 рецепти от sladki64e
:: 582 снимки от sladki64e

Мнение от sladki64e » чет фев 26, 2015 7:16 pm

Здравейте компания!

Тази сутрин ставам рано за работа - сняг. Проверявам училищата - 2 часа закъснение. Заспивам пак, след 2 часа - снега още си вали. Училищата затворени . Добре, че така стана, че снощи се чудихме кой ще заведе Даниел на училище в 11 часа.
Една от причините да е замисля за нова работа е тази. Говори се и за смяна на времето за започване на учебните занятия и ако не мога и да си взимам детето от училище - тогава ще трябва да напусна. Много съм колеблива във взимането на решения :roll: . Страхувам се от промените :confused: . Обаче винаги вярвям, че всичко се наглася и подрежда от самосебе си, когато съм търпелива. Не искам да прибързвам. Винаги като изчаквам и точния момент идва.
Днес ще е мързеливо. Вчера толкова неща сготвих, че има за няколко дни.
Хубава вечер ви желая!
Изображение
На Влади и Ани - спорен ден!


Заключена