Как тече денят на Веселите готвачи? - Февруари '15

Всичко НЕ свързано с ядене и пиене :)
Потребителски аватар
Sirena
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 3898
Регистриран на: пет юли 11, 2008 8:31 pm
:: 17 рецепти от Sirena
:: 171 снимки от Sirena
Местоположение: Варна

Re: Как тече денят на Веселите готвачи?

Мнение от Sirena » нед фев 01, 2015 6:45 pm

Хубава вечер
[youtube]http://youtu.be/Pwnv66dhOC0[/youtube]
"Бъди себе си, има достатъчно други хора."


Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед фев 01, 2015 9:20 pm

Изображение

Мила Йоанка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАМА - НЕКА Е ЖИВА И ЗДРАВА, ДА ВИ Е ОПОРА, МАКАР И ОТДАЛЕЧЕ, А ВИЕ ДА Я РАДВАТЕ И ОБИЧАТЕ БЕЗКРАЙ :love:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед фев 01, 2015 9:24 pm

Изображение

Илинка мила, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ТВОЯТА МАЙЧИЦА - НЕКА Е ЗДРАВА, ДЪЛГИ ГОДИНИ ДА ВИ ПОМАГА И ДА ВИ СЕ РАДВА И МНОГО ДА СЕ ОБИЧАТЕ :heart: :heart: :heart:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение

Потребителски аватар
Makaweli
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 5639
Регистриран на: нед сеп 06, 2009 10:03 pm
:: 66 рецепти от Makaweli
:: 908 снимки от Makaweli
Местоположение: РУСЕ

Мнение от Makaweli » нед фев 01, 2015 9:35 pm

Ето че си отиде първия месец от годината - дните се изнизаха тихо и леко, без да усетим ...
За мен не беше много лек - дядото успява честичко да ме изкара от релси ... Всеки ден се моля на Бог да ми помогне да смиря душата си, да не се ядосвам, да се опитам да приема нещата такива, каквито са ,,, Но повярвайте ми - много е трудно ... Усещам как половинчо, колкото и да е търпелив, се измъчва. Нищичко не казва, но то не е и нужно - аз го разбирам много добре. Говоря, говоря, говоря, но ... глас в пустиня. Към края на месеца си говорихме със сестра ми да го заведем поне за месец-два при нея - поне малко да успокоим топката.

Иначе живота си тече - и си казвам "И това ще мине" ... Бог ни изпраща изпитания, за да ни направи по-силни и да ни научи на много неща.

Желая ви спокоен и успешен месец февруари :love:

Толла вечер и спокойна нощ :heart: :heart: :heart: :night: :night: :night:
Докато човек чувства болка - значи е жив. Докато човек чувства чуждата болка - значи е човек.

Изображение


Потребителски аватар
AnnaJames
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 390
Регистриран на: съб сеп 27, 2014 11:24 pm
:: 154 рецепти от AnnaJames
:: 190 снимки от AnnaJames

Мнение от AnnaJames » пон фев 02, 2015 12:59 am

Здравейте, момичета!
Аз се върнах и съм на линия. Имам купища работа, а от тази сряда ми започва практиката. Утре ще отида да си платя останалите 2 класа от семестъра - практиката и още един клас.

Йоанче и Иле , честит рожден ден на майките ви, да са живи и здрави дълги години!
Изображение
Пожелавам на всички прекрасен и късметлийски месец и успешна седмица!

Изображение
Каквото заслужава да бъде направено, заслужава да бъде направено с любов.
Изображение

Потребителски аватар
ivkaa75
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 2941
Регистриран на: нед ное 01, 2009 9:35 am
:: 4 рецепти от ivkaa75
:: 3 снимки от ivkaa75

Мнение от ivkaa75 » пон фев 02, 2015 3:43 am

Добро утро :)
С най-добри пожелания в първия работен
ден на Февруари!
10426128_855152077856812_9007196761891708532_n.jpg
Добре дошла Ани :)
Прекрасен ден!

rusowelka51
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 1392
Регистриран на: съб яну 28, 2012 9:58 am
:: 2 снимки от rusowelka51

Мнение от rusowelka51 » пон фев 02, 2015 5:11 am

Добро утро момичета
Изгледа на форума е много хубав,но имам малък проблем
Когато някой е писал в пощата ми винаги излиза като съобщение
Абонирана съм за темата но нямам никакви съобщения
АБV то и то е с нов изглед и не знам къде е проблема
Аз ще ходя да се трудя а на вас желая прекрасен ден
Изображение
И разбира се кафенцето
Изображение
rusowelka51.snimka.bg/other/sreshti-s-priyateli.696225.28150919

vladkavl
виртуоз с тиган
виртуоз с тиган
Мнения: 936
Регистриран на: ср апр 27, 2011 6:47 am

Мнение от vladkavl » пон фев 02, 2015 7:28 am

Добро утро, приятелки!
Дидкка, честита придобивка, много радостни новини да чуваш и предаваш по телефончето.
Иле, Честит Рожден Ден на маминка :giflo2: :giflo2: здраве и дълголетие и пожелавам :cake: :cake:!
Ани, добре дошла и късмет за напред с училището.
Тук от 24 часа не е спряло да вали сняг, направо ни зарина, много закъсали и обърнати автомобили има по пътищата. 2 500 отменени полети има за това денонощие. Почти всички училища ги затвориха за понеделник само нашите още размишляват, казаха към 5:00-5:30 сутринта да чакаме съобщение, луда работа :thinking: :thinking: аз не мисля да пускам децата. Йоанка, дано ви размине, не знам до къде ще стигне бурята.
Лека и спорна нова седмица и нов месец.

Потребителски аватар
mami48
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 6242
Регистриран на: вт апр 14, 2009 9:40 pm

Мнение от mami48 » пон фев 02, 2015 8:47 am

:giflo2: :giflo2: :giflo2: :heart: :giflo2: :giflo2: :giflo2: Добро утро,мили приятелки! Дидка,пропуснала съм поста ти за новата придобивка,доколкото разбирам е телефон със здраве да си го ползваш! :clap: :clap: :clap: Ани,Влади,Йоанка :hug: :hug: :hug: Приятен и успешен ден на всички! :giflo2: :music: :giflo2:

Потребителски аватар
didurana
магьосник в кухнята
магьосник в кухнята
Мнения: 4152
Регистриран на: чет юли 29, 2010 12:28 pm

Мнение от didurana » пон фев 02, 2015 8:51 am

Добро утро!
Или,честит рожден ден на твоята майка!Дълъг живот и много,много здраве!
Успешна нова седмица,приятелки!
Бони,мога да си представя напрежението.Макар и различно раздразнение от твоето,знаеш ли майка като дойде на гости /да е жива и здрава /ме влудява с много неща.Не е виновна и е без да иска :D .Примерно идва да ми помага да гледа малкия,при което става още по-разхвърляно-найлони,торби,пакети /защото винаги му носи нещо/,нейните дрехи,че тя все се преоблича,чантата й,обувки,чехли ама всичко й е навсякъде,като дойде влиза да се къпи-идвала от път/само от друг квартал :thinking: :D / и като си тръгва пак,но проблема е че излиза без хавлия и вода тече от нея в коридора,докато се къпи мокри и тавана :wink: :wink: :wink:,обува домашни чехли, ,,губи,, ги някъде из къщи и обува други ,и така до безкрай... :) Много,много е разхвърляна ,не ви описвам всичко,в крайна сметка имам да шетам повече от преди да е дошла.Разбира се ,когато иска нека ми дойде на гости,но не я викам да ми помага за друго.А сега вече и Зарито съвсем сериозно го казвам се научи да си прибира нещата.И така,само аз за жалост нямам физическите сили да излъскам цялата къща за един ден,както можех преди операцията...
Ех,отново ви желая прекрасна седмица и много хубав ден :flow2: :flow2: :flow2: :flow2: :flow2:


Заключена